Treść opublikowana przez Kamil-27
-
318d 2002r 116km Jak zrobić odcięcie rozrusznika ???
może zrobić coś takiego na EWS? jaki kabel idzie do rozrusznika?
-
320i 2001 - problem z olejem - Hiszpania
opinie o oleju są różne mówią że po syntetyku można lać minerał a po minerale nie można syntetyku chodzi tu o wypłukaniu uszczelnień ale to ma się chyba tylko do 20letnich aut ja bym zaryzykował wlał 5W z LL-O4 i tyle a ten GTX to najtańszy szit no chyba że olej leciał z każdej szczeliny w silniku i zalanie gęstszym było jedyną możliwością uszczelnienia :duh:
-
318d 2002r 116km Jak zrobić odcięcie rozrusznika ???
Witam wszystkich. Ostatnio męczy mnie myśl o założeniu jakiegoś odcięcia a dokładnie odcięcia rozrusznika po przez zwykły wyłącznik(mikro) gdzieś sprytnie skitrany myślałem też o odcięciu paliwa ale boje się jakiegoś zapowietrzenia albo innych konsekwencji mam pompę VP. W CR jest pole do popisu. Może macie jakieś porady w jaki sposób rozwiązać ten problem
-
320d Napinacz paska wieloklinowego
wszystkie które wymieniłeś są spoko możesz kupić najtańsze ale szybko padną więc kupisz 2 szt. a jedna super wyjdzie taniej
-
320d pompa vp44
oryginał jest czysty
-
320d przelacznik do szyb
a tak to ok
-
320d przelacznik do szyb
będziesz miał blokadę po drugiej stronie a i kable chyba są troszkę z krótkie
-
318Ci 2001r Brak klaksonu
to ta wiązka od poduszki ale jaki kolor to nie wiem jak wszystko posprawdzałeś to taśma a skrzypi kiera? jeśli tak to na 100% padła taśma
-
320d pompa vp44
a dlaczego pytasz? coś się stało?
-
320d pompa vp44
Raczej nie. ale niektóre firmy regenerujące oznaczają farbą łączenia i śruby
-
320d problem z klaksonem
a może winę ponosi taśma ?
-
330D wymiana wtrysków - inne numery
z tego co mi się wydaje to trzeba je zgrać z kompem w aucie
-
318d Problem po wymianie łącznika tłumika
tak napisałem kolego jeden ale długi. jestem już po zamontowaniu łącznika 60x150 i wszystko gra:) troszkę jeszcze drga tłumik ale tak słabo że tego nie czuć więc jeden załatwił temat
-
318d Problem po wymianie łącznika tłumika
Silnik w miarę spokojnie. Kolega ma golfa 5 i jego bardziej miota. ale trochę się trzęsie
-
318d Problem po wymianie łącznika tłumika
do zamknęicia
-
e46 Poduszki silnika
a mam takie pytanie odnośnie wibracji na budzie. sprawdzałem wszystko i wszystko ok. jedyna przyczyna drgań mogą być poduszki tylko że jakieś 20kkm wymieniałem na nowe( jedna Febi a druga Lamforder) czy możliwe że padły?
-
E46 jakie amortyzatory i sprężyny
Sachs był na pierwszym montażu ale napewno nie te dostępne za 150~200zł są różne modele Sachsa
-
E46 jakie amortyzatory i sprężyny
cena faktycznie fajna. ale jak to z wykonaniem to nie wiem ale na pewno lepiej niż SLR-y
-
320d wolny wydech - przelot
jak sie nie ma co sie lubi, to sie lubi co sie ma :cool2: a ja tam lubię mojego klekota :cool2:
-
E46 jakie amortyzatory i sprężyny
jak kolega mówi. kup bilstainy albo sachsy a polatasz na nich z 50-70 kkm a koszt może o 200 zł większy ale przynajmniej już nigdy do tego wracać nie będziesz a jeśli chodzi o firmę SLR to montowałem to w golfie (wcześniejsze auto) i amorek po prawej z przodu zmarł po 20kkm (droga z gdańska do wejherowa przez wiochy)
-
320d wolny wydech - przelot
może są jakieś akcesoryjne końcowe tłumiki do 320d ?
-
320d wolny wydech - przelot
rzecz gustu. wydaje mi się że w benzynce dzwięk byłby znacznie lepszy a jeszcze gdyby było r6 to już wogóle
-
Prośba w wyborze odpowiednich opon
dodam że gdybym miał kupić nówki to kupiłbym : Michelin, Bridgestone, Pirelli, Continental ceny może nie zachęcają ale to jedyna rzecz która trzyma nasze bunie na drodze więc chyba warto kupić coś lepszego oczywiście jak ma się odpowiedni budżet
-
Prośba w wyborze odpowiednich opon
Witam wszystkich przyznam się że miałem podobny problem i budżet 1000zł chodzi o opony 225/45/17 każdy zorientowany wie że za to nic nowego nie kupie więc zostały używki kupiłem oponki z 2010r Pirelli P7 i wydaje mi się że postąpiłem słusznie wolę kupić dobre używki niż chińczyki dodam że opony pewne nie łatane ani przetarte jedna uwaga: opony kupić najlepiej od znajomej osoby unikałbym "okazji" na allegro
-
330D - wycieraczki, ryski na szybie
z tego co się orientuję to dobrą firmą jest Pilkington