Treść opublikowana przez Kamil-27
-
316i wymiana amortyzatorów tył
wydaje mi się że sprężyny są oparte na wahaczach cię nie masz kolumny McPersona z tyłu odkręcasz śrubę przy piaście i dwie w podporze i jest twój na stole wszystko montujesz i wkładach i się cieszysz nową zawiechą :cool2:
-
320d Wymiana amortyzatorów na zamiennik firmy GH. Wrażenia
czytając te posty jestem dumny że posiadam auto tej marki bo widzę że wszyscy dbamy o swoje auta jak i o ich stan techniczny co przekłada się na bezpieczeństwo na drodze gdyby wszyscy kierowcy mieli taką świadomość ja wy to było by mniej wypadków
-
318i, pokazuje przepaloną zarówkę, która jest OK
a jeszcze sprawdź wtyczkę która wchodzi w lampę bo czasem piny potrafią się cofnąć we wtyczce
-
318i, pokazuje przepaloną zarówkę, która jest OK
jeśli sprawdziłeś kable na odcinku buda klapa (lubią się przerywać) to musisz obejrzeć kable w klapie a komunikat znika po paru sekundach
-
320d Wymiana amortyzatorów na zamiennik firmy GH. Wrażenia
koledzy każdy kto kiedyś kupił coś marki no name to musiał to szybko wymienić albo wskazywało złe wartości miałem kiedyś gofra i nie miałem kasy i kupowałem najtańsze części i uwierzcie to się mściło i powiedziałem sobie nigdy więcej shitu nie kupię nie kupuję ori bo ceny z kosmosu ale najlepsze zamienniki i uwiercie już do tych części nie wracam a poza tym BEZPIECZEŃSTWO JEST NAJWAŻNIEJSZE P.S. kolega majuDJ sam sobie zaprzeczasz
-
318 i Jak otworzyć maske?
kolega ma rację zabezpieczenie pewnie się zapiekło
-
320d Wymiana amortyzatorów na zamiennik firmy GH. Wrażenia
ogólnie uważam że jeśli chodzi o bezpieczeństwo to nie powinno się eksperymentować :nienie: ale to tylko moje zdanie a jeśli chodzi o podejście to auto traktuję jak auto ale jak mieć auto to sprawne
-
320d Gumy na wale czy się różnią ?
a może podpora wału? tzw suka:) jakoś nie pamiętam gumy od dyfra a byłem parę razy pod autem bo jeśli chodzi o podpory to są modele z jedną jak i z dwoma
-
320d Wymiana amortyzatorów na zamiennik firmy GH. Wrażenia
Lepiej bym tego nie ujął :cool2:
-
[E46] [E36] kompletna geometria - wszystko na ten temat
Gdybym wiedział gdzie jest taki warsztat w pomorskim też bym taż skoczył i o kukał warsztat
-
Prośba o pomoc w podłączeniu MULTIBLOKa
witam mam pewien problem mam schemat podłączenia multibloka prawie wszystko wiem tylko zastanawiam się gdzie podpiąć kabel do alarmu fabrycznego http://images50.fotosik.pl/1457/bbf601c02bb0bce7m.jpg gdzie jest ten kabel?
-
320d Wymiana amortyzatorów na zamiennik firmy GH. Wrażenia
trzeba zawsze wymieniać dwa! trudno nie warto oszczędzać i kup dobrej firmy a po wymianie przednich amorków trzeba robić geometrie i radzę jechać na dobrą stację bo mam różne doświadczenia
-
320d Żarówki w podsufitce i bagażniku
dokładnie tylko że w podsufitce są 5w a w bagażniku 10W
-
320d Gumy na wale czy się różnią ?
patrzałem w realoem i widze tylko jedną gumę od strony skrzyni
-
320d Gumy na wale czy się różnią ?
napisz jaki masz model to ci powiem
-
320d Żarówki w podsufitce i bagażniku
wszystko zależy jak masz w kabinie podświetlenie, jeśli z jupiterkami to masz W5W a jak zwykłe białe to żarówki rurkowe 5W W bagażniku są rurkowe 10W
-
320d pompa vp44
czyli dla samej świadomości :) o ile się nie mylę żeby ją zobaczyć musisz ściągnąć kolektor
-
318d 2002r 116km Jak zrobić odcięcie rozrusznika ???
znalazłem tutaj http://tis.spaghetticoder.org/s/view.pl?1/05/61/27
-
318d 2002r 116km Jak zrobić odcięcie rozrusznika ???
szukam i szukam i nie mogę odszukać:( ten kabel łączy się z EWS-em?
-
318d 2002r 116km Jak zrobić odcięcie rozrusznika ???
a jak ktoś szuka schematów to są tu http://wds.spaghetticoder.org/en/ :cool2:
-
318d 2002r 116km Jak zrobić odcięcie rozrusznika ???
to biorę się do szukania :D dzięki za podpowiedzi :cool2: a jeśli ktoś ma może jeszcze jakieś propozycje chętnie skorzystam :8)
-
318d 2002r 116km Jak zrobić odcięcie rozrusznika ???
a jak to działa?? chodzi mi o to czy to jakoś nie kasuje nie zapowietrza i czy jak zapomnę rozłączyć czy coś nie padnie bo każdy wie że Beemka to wredne auto
-
318d 2002r 116km Jak zrobić odcięcie rozrusznika ???
pomysł ok tylko gdzie z najdę ten kabel?
-
320i 2001 - problem z olejem - Hiszpania
proponuję to samo
-
318d 2002r 116km Jak zrobić odcięcie rozrusznika ???
na K-line co to ?? może macie jakieś propozycje