Treść opublikowana przez Taucher
-
[BMW E87] Jaki akumulator wybrać ?
Wlasnie. Wystarczy spelnic kilka warunkow i aku wytrzyma 10lat - nie pozwalac na rozladowanie i dluzsze pozostwianie rozladowanego aku - nie trzymac na mrozie - doladowywac samemu co jakis czas (aku ma sie najlepiej gdy ma 60 - 90 procent naladowania)
-
[E87] Bezpieczniki/Wymiana
sprawdzales na krotko czy on w ogole jest sprawny ?
-
[E87] Bezpieczniki/Wymiana
tylko z namyslen Ci to wyszlo? czy sprawdzales?
-
[E87] Bezpieczniki/Wymiana
Ostatnio tam zagladalem z mysla zamiany przekaznikow od wycieraczek (tyl z przodem), bo mi przedni strasznie cykac zaczal. Powiem jedno. Wyjecie samymi dlonmi graniczy z cudem! Bez jakis kleszczykow (jedynie malutkich) nie da rady. Dlonie podrapane, poobijane. Co do opisu bezpiecznikow, posiadam auto dziesiecioletnie ale dalej za zaslepka mialem karteczke ze schematem i rozpiska http://www.e90post.com/forums/attachment.php?s=6c0372c40eab40505b5c5200aaa1f4a8&attachmentid=342873&stc=1&d=1264083800 Karteczka pogladowa (prawdopodobnie z e90)
-
Gotowi do zmiany opon z zimowych na letnie?
Jak szukalem opon ostatnio to malo, ktory sklep (hurtownia) byl w stanie podac mi dokladna date opon :/
-
[E87] Dziwny dźwiek przy niskich obrotach
A mi sie wydaje, ze wlasciciel auta jadac na zbyt malych obrotah (wlasciwie biegu jalowego) dodajac od razu duzo gazu powoduje, ze silnikowi brakuje momentu i wtedy moze zatrzasc calym silnikiem jak i ukladem wydechowym. Mi sie tak dzieje jak nap pokonuje powoli "spiacego policjanta" i probuje na pol sprzegle ze zbyt mala iloscia dodanego gazu przyspieszyc. Slychac wtedy dzwiek, ktory pasuje mi do opisywanego w pierwszym poscie. ps. dla samego wlasciciela to chyba lepsza wiadomosc niz konczacy sie rozrzad \:))
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Dochodzi jeszcze (odnosnie ceny dodatkowego wyposazenia) o jakim aucie rozmawiamy. Bo taka jedynke np e87 mozna bylo kupic za 90tys i rownie dobrze za 160 (oczywiscie ten sam silnik). Przy tanszych autach nie ma az tak duzych roznic w cenie zakupu wzgledem dodatkowego wyposazenia, w przypadku drogich jest dokladnie na odwrot (za cene dobrze wyposazonego, mozna kupic dwa golasy)
-
Brak Mocy E87 120i
valvetronic chyba?? :) tak czy siak mialem to kiedys u siebie wymieniane
-
SPALANIE BMW e87 118i
Nie wiem jakie trasy pokonujesz (ile % miasta, ile trasy) ale spalanie wg mnie calkiem normalne.
-
[E81] Czarna 118i by Mtbikerrr
Wspolczucia :( Tak z ciekawosci dopytam. Jak Was to auto z tylu uderzylo to staliscie juz? czy w trakcie waszego hamowania? I czy zdążyles zauwazyc jaka predkosc mialo auto z tylu gdy doszlo do uderzenia?
-
[E81] Czarna 118i by Mtbikerrr
Bardzo idiotyczny dziewczyna i kierowca moze mieć długo spory klopot Nikt nie wspominal o pasazerach tylko o aucie. Wyluzuj...
-
[E81] Czarna 118i by Mtbikerrr
morał taki - jedynki maja za mocne hamulce :)
-
e87 118i by szawi
Jak wpadniesz w dziure to i 16ka poleci :)
-
Jak inicjalizowac nowe opony?
Ale nie da sie go zatwierdzic? czy powraca po pewnym czasie juz jako wykrzyknik?
-
Jak inicjalizowac nowe opony?
Sprawdz cisnienie we wszystkich oponach (skoryguj) i potem przez menu (manetka) zresetuj stan. |Zreszta bylo na forum milion razy, dwa - masz to w instrukcji auta
-
Felgi do F20
Jak Cie stac to michelinki Piątki to dobry wybór. Sotto zero III bym osobiscie jeszcze do nich porownal
-
Gotowi do zmiany opon z zimowych na letnie?
Koledze chyba bardziej chodzi o sama szerokosc :) na zime bym zbytnio z szerokoscia nie przesadzal
-
E87 120i - MoMo
Ja już po przekładce. Wrzucam fotki. Na necie wzoru 141 w wersji matowej czarnej nie widziałem - czyżby pierwszy? :) http://i.imgur.com/qlh7t9n.jpg http://i.imgur.com/C9dHZkQ.jpg http://i.imgur.com/ttzZzLb.jpg
-
Zakup radia Professional zamiast Bus.
wydaje mi sie, ze glosniki pod fotelami (niby suby) sa i sa podlaczone tylko wtedy gdy mamy w wyposazeniu Hi-Fi (676 HIFI LOUDSPEAKER SYSTEM)
-
Reflektory przód DEPO - jaka opinia?
Ciekawi mnie jaki przebieg ze coś takiego ma miejsce No właśnie. Ja mam ponad 200kkm i auto z poczatkow produkcji. Owszem, czuc pod reka ryski od kamieni itp, ale zadnego zmatowienia nie ma. Moze wina za taki zmatowialy stan jest rzadkie mycie auta. |Brud sie wzera itp. sam nie wiem
-
Stukanie w prawym kole E87 1,8 i automat
u mnie bylo to samo :) z racji wieku auta zdecydowalem sie na kompletna wymiane wszystkich elementow w tylnym zawieszeniu (no prawie wszystkich). Dodam, ze problem pojawil sie nagle po powrocie z wakacji (2500km drogi dosyc obciazonym autem). Aby byc pewnym, ktory element powodowal stuki musialbyc po kolei wymieniac i skladac, a to troche czasu by zajelo :)
-
E87 120i - MoMo
proszek i do pieca
-
E87 120i - MoMo
Jak niektore psy - ile dasz, tyle zje :) ale na powaznie w dyszce w mocno mieszanym trybie sie miesci (70/30 - miasto/trasa) Przy okazji wrzucam dwie fotki felg zimowych po malowaniu. Zima tuż tuż, będą na aucie to dorzucę resztę fotek http://i.imgur.com/T33zrIz.jpg http://i.imgur.com/sJiBfMu.jpg
-
Naprawiamy nasze BMW... instrukcje, zdjęcia...
no w jedynce sie inzynierowie nie popisali z filtrem powietrza :D
-
Buffe -->> E87 118d PROJEKT ACS1
Ok dzieki. Daj znac jak po montazu bedzie, czy nie bylo problemow itp. No i fotek pare zapodaj :)