Treść opublikowana przez Taucher
-
E87 PDC zagadka
PDC bez przycisku wlacz/wylacz? no chyba, ze jedynie jak z przodu jest pdc
-
E87 120i - MoMo
Poniżej parę fotek felg po "liftingu" :) http://i.imgur.com/mUBHPqY.jpg http://i.imgur.com/pNVO1mk.jpg http://i.imgur.com/tSn8WNa.jpg http://i.imgur.com/B5QpJgk.jpg
-
[E8x] zamówienie grupowe - LOTKA AERODYNAMIK
Skąd ta informacja?
-
F20 120d ACSchnitzer - Randall * SPRZEDAM * str 32
Skoro temat troszke tutaj zszedl na zmiane opon, to ja powiem, ze zmieniam w te sobote :) nie ma sie co czaic, poranne "mroziki" juz nie takie dotkliwe i szybko znikaja :)
-
Własna wymiana oleju a wskazania komputera
Ciekawe czy komputer potrafi w jakis sposob stwierdzic stan jakosciowy oleju? Bo przeciez dobiera dystans do wymiany wg ilosci odpalen auta, przebiegow na zimnym itp. Czy to robi wg jakiegos algorytmu czy wg jakosci oleju?
-
[E8x] zamówienie grupowe - LOTKA AERODYNAMIK
Miał ktoś może do czynienia z produktami produkowanymi i sprzedawanymi na allegro przez uzytkownika: kawka_23 ma lotki m.in. do jedynek http://allegro.pl/bmw-1-e81-e87-spoiler-na-klape-nowosc-i3927866790.html Zastanawiam sie czy jest dobrej jakosci, bo z wygladu jak oryginal
-
120i opóźniona reakcja na gaz
U mnie zas ostatnio jadac na czwartym biegu (akrat na czworce najbardziej to czuc) przy obrotach od 2,5tys wzwyz po puszczeniu gazu slychac takie łułułu. Nie wiem jak to opisac. Musialbym nagrac moze komórką :/ Nie ma jednostajnego dzwieku tylko takie łomotanie. Na dwojce i trojce za szybko obroty spadaja po puszczeniu gazu i tego efektu praktycznie nie ma. Poza tym silnik wkreca sie rowno, ciagnie jak trzeba. Dziwne. Musze mechanika na przejazdzke zabrac, moze od razu sie skapnie co to tak buczy
-
[E87] fabryczne miejsce na gaśnice
http://www.super-bmw.pl/images/detailed/523/523792.jpg ale mozna tez zamocowac uchwyt z kompletu od gasnicy: http://images43.fotosik.pl/294/15a8520f55ef8ffe.jpg
-
Gotowi do zmiany opon z zimowych na letnie?
Ktos ma cynka jak ma wygladac pogoda na najblizse tygodnie? :) szkoda zimowek przy takich warunkach jak mamy teraz za oknem :)
-
Kierownica wielofunkcyjna
Radzimy sie przywitac ;) a potem uzyc wyszukiwarki
-
[E87] Jaką szybę przednią polecacie - nie polecacie ??
Deszczu sie nie doczekalem za duzego ale wydaje mi sie, ze czujnik jakby wrazliwszy sie zrobil (nowa szyba jednak krystalicznie przejzysta, a stara po 190kkm porysowana juz byla niezle). Ale dla mnie to plus :) wkoncu moge przelacznik dac na jedynke, lub dwojeczke :) ps. moze ktos cyknac z nieduzej odleglosci fotke uszczelki przedniej szyby w miejscu styku z oslonkami tych platikow na relingi u gory? wydaje mi sie, ze mi ta uszczelka nie lezy po wymianie jak poprzednia :/ Dokladniej chodzi o miejsce zaznaczone na czerwono na fotce http://i.imgur.com/054c1Tl.jpg
-
[E87] BMW 130i by pawel934; wielki come back str. 4
No wlasnie, a ja sie dziwilem czemu dymku z opon nie widac :)
-
Alu 17 do E87
225 absolutne minimum. Szukaj w takim razie felg 7,0 - 7,5 choc nie wiem czy osiemnastki wystepuja jako siedmiocalowki. Wsadzisz oponki 205/45/18 i bedzie git
-
Alu 17 do E87
Ciekawe kółeczko, nie powiem :D w moim stylu. A tak jak kolega wyzej napisal. 17ki sie gubia w jedynce. Jezdze na takich w zimie i szalu nie ma. Wiadomo, autko wyglada (bo to wkoncu 17ki, a nie 15ki stalowki) ale 18 to faktycznie sluszny wybor jesli komus zalezy na wygladzie. Co do komfortu - ja roznicy miedzy 17, a 18 nie czuje (moze dlatego, ze obie gumy ROF) :)
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
Wg mnie najlepiej jak zalozysz to co bylo. Chcesz mniejszy kapec - zmien felgi
-
Gotowi do zmiany opon z zimowych na letnie?
Przy spokojnej jeździe jesteśmy w stanie dobrać prędkość - manewr do sytuacji na drodze, ale jak już przyjdzie zrobić coś gwałtownie (np wytracić prędkość) i miejsca będzie na styk, wtedy wyjdzie czy opony nam pomogły czy też nie :D
-
[E87] Jaką szybę przednią polecacie - nie polecacie ??
Od zasilania nie byl czujnik odlaczany, to chyba nie. No chyba, ze chodzi o przepuszczalnosc szyby ? w piatek ma padac to sprawdze na zywym organizmie
-
Gotowi do zmiany opon z zimowych na letnie?
Patrzac na profil opony to Chyba jezdzisz jakims Duuuzym Xem :) Tam w ogole montuja slabe silniki? :D
-
[E87] Jaką szybę przednią polecacie - nie polecacie ??
Szyba wymieniona. Z racji, ze ciemno juz, nie bylo jak dokladnie sie przyjzec. Po pierwszym deszczu wyjdzie czy robota dobrze czy zle wykonana
-
[E87] Jaką szybę przednią polecacie - nie polecacie ??
Umowiony jestem w auto-szyby w katowicach (obok silesii). Mechanik ogladal uszkodzenia i bez zastanowienia stwierdzil, ze odpryski nie do naprawienia. Do wymiany nic nie doplacam. mam w HDI wykupione autoszyby (bez wkladu wlasnego) Zobaczymy jak to wyjdzie (szyba ma byc rowniez PILKINGTONA, tyle, ze bez znaczku BMW)
-
Gotowi do zmiany opon z zimowych na letnie?
Gdzies kiedys przeczytalem, ze od pewnej szerokosci kapcia zaczyna sie plywanie :) Moze to wlasnie 205ka jest maksymalnym rozmiarem na przedniej osi, kiedy to jeszcze nie plywamy :)
-
Gotowi do zmiany opon z zimowych na letnie?
To wcale nie jest malo, co podales. Ja bym jednak zainwestowal w swoje bezpieczenstwo, bo ilosc robionych km nie ma nic wspolnego z sytuacjami na drogach
-
[Sprzedam/Kupię/Zamienię] BMW Seria 1 - części/akcesoria
Nieaktualne
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
Ano slabo. Dlatego nowe wsadzilem te co mialem stare, czyli EAGLE NCT5. Ja mam tylna felge 8cali. Moze dla roznych wzorow rozne byly dla opony 225
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
205 bedzie ok - tak wyjezdzaly kiedys e87 z fabryki (na 7,5 cala) 225 bedzie naciagniete - lepsze by bylo 245 Ja mam taki zestaw na E81 i jest lux. Ori z fabryki tak wyszło. ale 205 i 245? czy 205 i 225?