Treść opublikowana przez Taucher
-
Buffe -->> E87 118d PROJEKT ACS1
a od ktorego sprzedawcy? (jesli mamy nie reklamowac to prosze wyslij mi na PW)
-
Buffe -->> E87 118d PROJEKT ACS1
masz lotke oryginal ? czy kopie?
-
118d moja mała czarna
http://felgenkatalog.auto-treff.com/
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
Sam widzisz, masz dwie rozne srednice koł. Na słupku od strony kierowcy masz homologowane rozmiary. Polecam zastosowac sie do nich
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
sprawdz - popraw cisnienie w oponach. Zresetuj czujnik i wtedy sprawdz co sie bedzie dzialo. Jakie konkretnie masz rozmiary tych opon? podaj pelna wartosc 205/x/17 i 215/x/17
-
[E87] BMW 130i by pawel934; wielki come back str. 4
Mam w kuchence i niech tak zostanie :)
-
[E87] BMW 130i by pawel934; wielki come back str. 4
Troche z innej beczki. Masz w podpisie wyniki spalania dla 130ki. Podajesz tam "styl jazdy: normalny". Faktycznie jezdzac normalnie (nawet w miescie) pali ten motor po 17L/100 ??
-
E87 120d problem ze światłami STOP
Gartuluje. Moge zapytac tak na boku? jezdziles bez stopu przez ten okres ? :)
-
Opony letnie 16'/17'
Zwlaszcza, ze wybor jest znaczny. Zaloz co chcesz byle srednica calkowita kola odpowiadala fabrycznej. Bo chyba nie masz zamiaru montowac kółek z X6 ? :)
-
[E87] 118d 2009 Falujące obroty na 4,5,6
do usuniecia
-
[E87] BMW serii 1 wymiana przedniej szyby
Problem moze byc nawet jak ryska jest na galce zmiany biegow :) wszystko zalezy od kupujacego. Sa ludzie i parapety
-
[E87] elektroniczne wskazanie poziomu oleju.
Zalezy duzo jak sie jezdzi :)
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Dokładnie ten pakiet to koszmar :duh: też go nie lubię.... jedynie Lotka ma wziecie i dodaje charakteru :)
-
[E87] elektroniczne wskazanie poziomu oleju.
No to chyba najlepiej zdac sie na "podpowiedzi" komputera. Jezdzic dopuki nie krzyknie sam zeby dolac :) Tylko czy taki stan oleju nie zaszkodzi silnikowi?
-
BMW 116i - jaki olej
Witamy. Dolej ten sam olej, ktory wlany byl przy ostatniej wymianie. Jesli nie wiesz jaki i co gorsza kiedy to bylo to proponuje wymiane zrobic. Tematów o polecanych olejach znajdziesz na forum duzo
-
[E87] elektroniczne wskazanie poziomu oleju.
Co znaczy dluzej niz 10s?? liczyl, liczyl, wyniku nie pokazal i przelaczyl do okna glownego. Ja to uwazam za przerwanie pomiaru
-
[E87] elektroniczne wskazanie poziomu oleju.
To i ja dorzuce pare groszy. Wczoraj po weekendowym wypadzie do Gdanska zaraz po powrocie sprawdzilem poziom (grzalem ostro, a wtedy olej czy chcesz czy nie, ubywa - 4,5H z gdanska do katowic). Pokazalo 1/4 nad minimum. dolalem dzisiaj 0,5L zeby nie przesadzic. Wlaczylem ponownie pomiar i pokazalo dokladnie to samo. Nie dolewalem juz, bo cholera wie co z tym czujnikiem. Aha, jadac do garazu wlaczylem sprawdzanie podczas ruszania. Pomiar sie sam przerwal gdy predkosc przekroczyla 10km/h, wiec chyba nie da sie go zrobic jadac. troche to bez sensu. Mogli zrobic i bagnet i elektroniczny pomiar
-
[E87] Dziwne cykanie silnika
U mnie jak staniesz z przodu auta tez slychac cykanie i zawsze tak bylo, z tylu slychac juz tylko wydech :)
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
Dzieki, zapewne skorzystam :) A jak to jest z przepisami? nie doczepi sie nikt, ze sa dystanse? Oczywiscie takie cos moze wyjsc jedynie podczas mocnej kolizji - wypadku Aha, a co w momencie gdy auto zostanie obciazone na full? to co podaliscie to bezpieczne wielkosci?
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
A jak wyglada sprawa gdy masz homologowane rozmiary opon i felg, a masz dystanse?? Zamierzam sie z zakupem dystansow (posiadam przod: 7,5x2jx18eh2 is47 opony zalozone: 205/45/18 tyl: 8jx18eh2 is49 opony zalozone: 225/40/18) ktos mi podpowie jakie zalozyc zeby nie przesadzic , a zeby tez poprawilo wyglad?
-
E87 120i Podsterowność
No to jedynie geometrie sprawdzic. Cisnienie w oponach i sprawdzic czy sie nie zuzywaja jakos nierownomiernie :)
-
Bagażnik dachowy
No i sie sprawa wyjasnila :)
-
Service
Zaplon mozna,ale inspekcji nie skasujesz :P
-
Bagażnik dachowy
Oszalales?? :) popatrz dokladnie na stronie producenta swojego bagaznika co potrzeba aby byl kompletny. Ja kupujac bagaznik bazowy THULE musialem kupic jakby 3 czesci zestawu: belki, łapki i KIT - czyli podstawki mocowane do dachu. Dopiero to razem pozwolilo na poprawne przymocowanie bagaznika Nie kombinuj nic bo na pewno sie nie uda i bedzie niebezpieczne PS. jeszcze jest opcja, ze kupiles bagaznik do innego modelu beemki :)
-
Bagażnik dachowy
dziwne masz te lapy. jakby mocowane pod ramki drzwi :/ w te otwory pod klapkami na dachu wkreca sie specjalna gwintowana srube i wklada na nia specjalne plastikowe korpusy (na zdjecia po lewej 4 sztuki) i na nie naklada juz bagaznik http://motoego.pl/pol_pl_Kit-dopasowujacy-adapter-stopy-bagaznika-systemu-THULE-RAPID-FIXPOINT-XT-43809_1.jpg wiec wyglada jakbys musial dokupic moze ten KIT co na zdjeciu