Treść opublikowana przez Taucher
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Najtansze egemplarze to na pewno zakup skarbonki. Jesli by sie trafila okazja to na bank zniknela by z ogloszen szybciej niz sie pojawila. Ciekawe dlaczego te najtansze ogloszenia wisza najdluzej?? :) Sam jak kupowalem w 2012 roku to model z poczatkow produkcji z oplatami itp kosztowal mnie ok 45 tys (dzis bylby to rocznik 2007 - 2008). Spokojnie moglem kupic cos 5 - 8 tys taniej. Ale nie zaluje ani zl.
-
[F21] M135i Estoril Blau 2013
Mysle, ze w aucie Slawomira przejda porzadny test :)
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Same znaczki M warte z 10 tysi. Okazja, tylko brać!! :duh:
-
E87 118d Gekon88
Tanio, nie tanio - szesc stowek lekko wychodzi plus malowanie :) A z ciekawosci za ile udalo Ci sie ja kupic?
-
E87 118d Gekon88
gdzie i za ile kupiles lotke?
-
siłownik klapki wlewu paliwa
http://www.super-bmw.pl/51257075026-koncowka-gumowa.html
-
siłownik klapki wlewu paliwa
A nie wystarczy tylko go wymienic? kosztuje grosze
-
siłownik klapki wlewu paliwa
U mnie odkad pamietam klapke wlewu mozna bylo otwierac zawsze - nie blokowala sie. Nie przeszkadza mi to :)
-
e87 japanrot cypisek SKRADZIONO
http://imgur.com
-
F20 LCI 118i 2015
Identyczna w tym samym kolorze widzialem na stacji benzynowej w austrii miesiac temu. Musialem zrobic rundke dookola i poogladac :)
-
[E87] 118i wymiana rozrzadu
tak. Kola lancuch, napinacz, ktory de facto sie rozlecial itp. :) przebieg przy wymianie 190kkm
-
[E87] 118i wymiana rozrzadu
Potwierdzam. U mnie tak poklekotywal i niedlugo potem siadl. Teraz nic takiego niema po odpaleniu. Pomruk jedynie i chwilowe wieksze obroty. Sugeruje zajrzec do srodka, nie czekac
-
Ogromny problem z bmw e87 118i
To nikt nie podjedzie, zdiagnozuje i naprawi ??? ale jesteście bee :duh:
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
Opony nie chcesz szerokiej a z klocami takimi chcesz jezdzic :/ Dobierz felgi odpowiednie, ja bym tak zrobil
-
E87 zakłócenia radia - gniazdo zapalniczki w bagażniku
tak jak pisalem, bebechy schowane, wiec w razie "W" musze podpiac lapka do kabla. Dlatego uzylem wlasnie z koncowka USB i musialem uzyc dodatkowego adaptera zasilajacego. Zostaje mi jeszcze uzycie typowego zapalniczkowego zasilacza. Zamowilem przejsciowke USB żeński/ usb mini żeński. Zobaczymy
-
E87 zakłócenia radia - gniazdo zapalniczki w bagażniku
Potrzebuje po stacyjce aby kamerka sie sama uruchamiala. Dzis podlaczylem trzeci adapterek usb i tez zakloca. mniej ale jednak :/ chyba musze sprobowac podpiac przez dedykowany zasilacz do gniazda zapalniczki. aha, kamerka wyglada tak (a wlasciwie to samo oczko, bo cala reszta bebechow schowana): http://i.imgur.com/HgdKOXt.jpg http://i.imgur.com/tpfAJo0.jpg
-
E87 zakłócenia radia - gniazdo zapalniczki w bagażniku
dwiema roznymi probowalem - fakt - typowymi hinolami, ale wpinajac je w gniazda zapalniczki w kabinie nic nie zakloca. Moze to jakis inny, lepiej zabezpieczony przed zakloceniami obwod :/ Macie sprawdzona jakas dobra przejsciowke ?
-
E87 zakłócenia radia - gniazdo zapalniczki w bagażniku
Ma ktoś taki problem lub może to dla mnie sprawdzić, a mianowicie: po podpięciu czegokolwiek do gniazda zapalniczki w bagażniku strasznie zakłóca mi radio (oprócz RMFu, bo ma mocny sygnał). Wystarczy wpiąć jedynie przejściówkę na USB i nic do niej nie wpinać i już pojawiają się zakłócenia. Podejrzewam, że kabel zasilający to gniazdo biegnie gdzieś wzdłuż kabla od radia do anteny, która prawdopodobnie znajduje się w tylnej klapie. Wkurza mnie to, bo zamontowałem sobie sprytnie kamerkę z tyłu auta i teraz nie mam jej jak zasilić, bo radio fatalnie odbiera :/
-
BMW 120d E87 by BruceLee :-)
Lekko zarysowana no ale przeciez sie wyklepie, a cena w PL to podstawa. Niewazny przebieg i stan :)
-
f20 116d uk
W Angli i tak nie wolno parkowac na chodnikach :)
-
Jak jest u Was zamocowana uszczelka przedniej szyby ?
Mozesz zrobic fotke, jak to u Ciebie wyglada? Ja juz dwa razy mialem szybe wymieniana. Za drugim razem lepiej to zrobili, ale za pierwszym to nie wygladalo za bardzo oryginalnie :/
-
Zakup BMW Serii 1, porównania, pytania, oceny
1.8 nie oznacza, ze silnik ma pojemnosc 1,8 litra, a dokladniej oznaczenie 118i
-
Zakup BMW Serii 1, porównania, pytania, oceny
Ja też kupiłem "jedynkę" 3 lata temu, tyle że z przebiegiem 107 tys. km (czy prawdziwym, to kwestia odrębna). Dziś mam 125 tys. km. I Ty śmiesz twierdzić, że niewiele jeździsz? :wink: Też uważam, że raczej nie sprzedaje się sprawnego samochodu tuż po tym, jak zainstalowało się w nim instalację gazową. Napisalem, ze jezdze "nieduzo". Ty mozesz napisac, ze jezdzisz "bardzo nieduzo" albo nawet stwierdzic: "wiecej stoje niz jezdze" :)
-
Pytanie do użytkowników 116i, 118i, 120i
dzidek ;)
-
Zakup BMW Serii 1, porównania, pytania, oceny
cokolwiek go zapytasz, odpowie tak zebys byla zadowolona :) auto trzeba sprawdzic w niezaleznym serwisie lub musisz zabrac osobe, ktora wie na co zwrocic uwage