Treść opublikowana przez Taucher
-
Zakup BMW Serii 1, porównania, pytania, oceny
Same sprzeczne informacje podaje ten sprzedajacy. Zalozyl dwa lata temu gaz za 2,5 koła zeby przejechac 15tys i sprzedac auto? Sam mam pojazd z poczatkow produkcji. Kupilem 3 lata temu z przebiegiem 155tys. Dzis mam 210tys a jezdze naprawde nieduzo. Spokojnie mozesz zalozyc, ze to auto ma dodatkowa dwójke z przodu w przebiegu
-
Arek F22 m235i
np takie: http://www.eisenmann-sportauspuff.de/EN/NEWS/News-2014/2014_10_22_BMW_F22_M235i_Eisenmann.php
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
"Stan techniczny: Nieuszkodzony" - ciekawe stwierdzenie :lol:
-
kontrolka pasów
Nie wszystkie jedynki z automatu maja brzeczek aktywny na pasy pasazera wiec bez obaw :)
-
Bandai -> e82 Le-mans -blau 260KM/527Nm
Mozesz napisac - jesli to nie tajemnica - za ile mozna wyrwac tak zadbany egzemplarz na rynku wtórnym ??
-
[e87] problem z odpaleniem 120d
moze sie w takim razie kluczyk rozkodowal. Masz drugi z kompletu?
-
Zakup BMW Serii 1, porównania, pytania, oceny
Matko boska ale brednie powypisywane przy tej 118 z pierwszego ogloszenia!!
-
Spotkania śląskie
Pościg za Mkami i spalanie tylko 11,5L :)
-
Spotkania śląskie
Podpiąć by się można tylko kto za Wami nadąży :)
-
Zlot KRAKOW
Chyba CH Bronowice, bo pogoda nie zapowiada się najciekawsza. Kto w końcu jedzie ze śląska? Deszcz sie może pojawić ale do poludnia. Od 13 poprawa. Jedynie zimno troche bo 4 stopnie. PS.no właśnie, gdzie ten zlot w końcu ma być?
-
BMW 135i E82 (USA) WRAŻENIA Z JAZDY str. 4 - Robert
Tylko teraz wiekszy kamyczek moze uderzyc w chlodnice :)
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
To mi bardziej wyglada na tunning wizualny niz praktyczny :/
-
[E87] 118d-Krzysiek-Nowe kolo ,gwint,ic str 16
Zgadza sie - 8J. Oponka 225 - nie za szeroka, nie za waska :)
-
[E87] 118d-Krzysiek-Nowe kolo ,gwint,ic str 16
Ciemne kolory felg dodaja jedynkom pazura :) ps. spodobal Ci sie wzorek na mojej? :)
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
jesli 16ka i szeroka na 7cali to szukaj z osadzeniem 44 - tak fabryka przewiduje
-
Spotkania śląskie
W okresie sobota-niedziela-poniedzialek chwilowe zalamanie pogody :(
-
Arek F22 m235i
Do waszych potworkow to moze : Pirelli P Zero Corsa Asimmetrico?? McLaren P1 ma takie, a tez ma naped tylko na tyl ps. cena powala :)
-
e87 japanrot cypisek SKRADZIONO
269 ale dla mnie w matowym kolorze
-
E87 120i - MoMo
W 9L sie spokojnie mieszcze (tzn zona, bo ja jak sam wsiadam to eko mam w dup.. :) )
-
E87 116i by andrzejs82 moje sreberko
Jezdziles juz na tym oleju? Ja go mam zalanego od ponad 6kkm. Zero ubytku. Olej bardzo rzadki. Silnik ekstra chodzi :)
-
BMW 118d MonacoBlau MPakiet + Stage 1
Nie homologowany rozmiar do jedynki
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
Musze sie chyba przejechac jedynka na zwyklych oponach, bo zarowno jak jezdze na 17 lub w lato na 18 (czywiscie rof) to wcale twardo mi sie nie wydaje :/ Chyba macie za delikatne kupry :)
-
F20 120d ACSchnitzer - Randall * SPRZEDAM * str 32
Strasznie BMW kombinuje z tymi felgami i oponami. Kiedys wsadzali na 7,5 cali opone 205. Teraz wsadzaja albo 215 albo i nawet 225. To samo z tyłem - na 8 cali wsadzali 225 potem przeszli na felgi 8,5 i wsadzali opone 245, a teraz znowu zeszli do osmiu cali, a opone zostawili 245 :/
-
BMW 118d F20 | Sprzedane
Co za kapcie tam masz zalozone? wygladaja strasznie szeroko :)
-
Drzenie samochodu przy większej prędkości
Wujek chyba wstal lewa noga :)