Treść opublikowana przez Taucher
-
Lekkie drganie na pierwszym biegu
Ktos tu chyba z translatora jedzie?? :shock:
-
wycięty dpf w e87 czy do czegoś się przyda
Popieram w 100%!! Kupiles diesela to dbaj o niego odpowiednio, a nie smrodzisz w promieniu kilometra. W Polsce powinni dodawac jako wyposazenie do wszystkich aut automatyczne zamykanie obiegu powietrza w autach, jak tylko przed nami pojawi sie - i tu moje spostrzezenia - 1.9 lub 2.0 ze stajni wieswagena. Ledwo co wczoraj jechalem na trasie za A3, kopcil jak stary Ził! Szybciej zgine jadac za nim niz zawracajac i jadac pod prad autostrada! :)
-
[F21] M135i Estoril Blau 2013
Ten Sławka jakiś biedny - nawet halogenów nie ma :mrgreen:
-
[E82] 135i mierzwin
Przydadza sie fotele na tych rondach ;)
-
Nie redukują się biegi przy dużej prędkości
Ze zdrowiem wszystko ok? ochrona w jedynce sie spisala? - to ostatnie pytanie jakie na jej temat mozna by zadac :) poza tym wspolczuje - kupuj nastepną - sprawną
-
[E87] 118d // Wojciech
Lotka oryginał?
-
e87 problem po wymianie opon
Masz runflaty czy zwykle opony?
-
e87 problem po wymianie opon
Problemow moze byc wiele: sama opona wadliwa, krzywa felga lub zle zalozona opona na felge co skutkuje duza iloscia odwaznikow w celu wywazenia poprawnego, na zle napompowanej oponie konczac. Wroc do wulkanizatora niech sprawdzi w czym problem. Wiekszosc warsztatow skupia sie jedynie aby wywazyc jako tako (czyt. zobaczyc zielone ptaszki na monitorze), a to nie do konca tak ma byc. Kolo, opona moga miec rozne wady, ktorych wywazenie nie usunie w 100%. Niech zaczna od ponownego zalozenia opony na najgorszej feldze i sprawdza wywazenie pod obciazeniem
-
[F21] M135i Estoril Blau 2013
Jest to jakies wyjscie. Ciekawe czy przy 50km/h lapie juz aquaplaning na kałużach :)
-
[e87] Wyposażenie najbogatszej wersji 1er
Nalezy pamietac tez o dodatkach z serii performance, ale to chyba nie do kazdej wersji silnikowej
-
[F21] M135i Estoril Blau 2013
Na jakich kapciach Wy latacie, ze taki ogromny problem? i macie na mysli przyspieszanie idealnie w lini prostej??
-
Przebiera jak zimny!
Te same odczucia co chłopaki wyżej :duh:
-
Pytanie o silnik 120i *zuzycie oleju*
10-12tys wymiana, olej 5w30 (bo jedynie taki bmw zaleca do tego silnika). Zadnych chmur z tylu. Olej jedynie lekko pochlipie jak mu dam w czajnik na dluzszej trasie (obroty 4tys i wzwyz przez dluzszy czas)
-
e87 116i by ARTUDAN78
lichtpaket obejmuje klamki
-
BMW 130i awaria silnika.
Zapewne masz automat i to tam tkwi problem, a jaki dokladnie to juz bez podpiecia kompa i fizycznego sprawdzenia ciezk obedzie ocenic
-
F20 LCI b&w
srednia predkosc 88km/h i to nazywasz zatloczonymi drogami? :)
-
[E87] Regulacja świateł drogowych.
Sprawdz osadzenie samych zarowek. Musza byc wsadzone idealnie
-
Sterowanie z kierownicy
Zapewne, aby producent nie musial w fabryce kombinowac na tasmie produkcyjnej dwoch modeli, wielofunkcyjnej kiery (z Bt i bez)
-
E87 wahacze - wymiana parami?
Opony (kola) wywazane - dwa komplety. Tarcze sprawdzone proste. Mialem kiedys krzywe to wyraznie pedal hamulca mi falowal. Teraz tego nie ma. Dopiero po wymianie tego wahacza (osobiscie widzialem jak tuleja nie trzyma tylko przeskakuje) bede sprawdzal pozostale rzeczy, bo i piasta mogla by byc? Wiem o geometrii po wymianie. Wiec mozna dwa razy stracic i czas i pieniadze wymieniajac pojedynczo :/ Najlepsze jest to, ze byl krotki okres, ze to drganie praktycznie zaniklo (tuleja sie ulozyla jakos?? ), bo powiem szczerze, ze na szarpakach jak sprawdzalem to konkretnie trzeba bylo "szarpnac" zeby ta tuleja pokazala, ze przeskakuje
-
E87 wahacze - wymiana parami?
Do wymiany mam jeden z wahaczy. Dokładnie, przedni lewy, tzw "banan". Podczas mocnego hamowania zaczela mi drzec kierownica (lekko, ale jednak). Po wizycie na szarpakach w celu znalezienia sprawcy zostal namierzony luz wlasnie na lewym bananie (choc bardzo nieduzy). Pytanie czy wymienial ktos wahacz z jednej strony tylko i czy dawalo to poprawe. Zaznacze, ze mam je od nowosci i wiem jaka zywotnosc maja zamienniki, dlatego sie zastanawiam. Aha i prosze nie pisac, ze powinno sie robic wymiane parami itp. bo tak biblia kaze :)
-
e87 japanrot cypisek SKRADZIONO
Wiecej wolnego miejsca pod maska na mody :wink:
-
e87 japanrot cypisek SKRADZIONO
Dzisiaj gonilem taka czerwona na czarnych alusach pod Fashion Housem... ale to nie byla Twoja :/
-
e87 japanrot cypisek SKRADZIONO
Tak szczerze to AC jest tylko pocieszeniem (oczywiscie dzisiaj to najlepsze zabezpieczenie od kradziezy). Uwazam, ze zwlaszcza pod domem - tam gdzie auto stoi najczesciej i nocuje, trzeba miec dodatkowe zabezpieczenia typu monitoring, czujki ruchu itp. gps, alarm na sms od uruchomienia auta w godzinach nocnych. Mozliwe, ze to pomoze w namierzeniu sprawcy, a nawet zapobiec kradziezy
-
Jak podłączyć telefon do e87 118i 2005r
o ile masz w ogole modul bluetooth :) sprawdz w bagazniku pod mata
-
czescidobmw.pl - Promocje / Nowości / Oferty
Witam, w jakiej cenie dostanę zamiennik: 31126769798 i 31126769797 ?? Raczej na Lemfordera jestem zdecydowany, ale chętnie wysłucham opini o TRW i innych tańszych Dziękuję i pozdrawiam