Treść opublikowana przez marek760i
-
akumulator czy to mozliwe
Nawet przy idealnym aku oglądanie TV czy granie muzy, przy wyłączonym silniku to kwestia minut.W owym aucie jest tyle odbiorników,że zasilenie ich nawet z potęrznej bateri jaką ma np 750i 110AH to do 30min i już rozrusznik tylko robi; tyk tyk.
-
lusterka i pamiec fotela
Lusterka są powiązane z fotelem ale właśnie przez pamięć ustawienia fotela, Ale jeżeli nie diałają wogule to nie jest to wina pamięci fotela.
-
dlaczego olej sie swieci?
Coś sie zdupcyło, musisz posprawdzać co jest a czego nie ma, i opisać, Przedewszyskim iskra, jeżeli jest to połowa sukcesu.Niekiedy te auta potrafią wkurzyć ale one już takie są.
-
E34 540iAT vs Citroen C1 1.0 68 KM
Dla jaj, żeby było śmieszniej można też jechać na wstecznym
-
problem z przewodami WN
Cylinder nr 6
- POMOCY!!!
-
czy jest filtr przeciwpylowy i gdzie on jest?
I po drugiej stronie też
-
Zakup BMW 7 e 65 - na co zwrócić uwagę
Ja też kiedyś nacisnołem kup teraz E38 za jajkieś takie małe pieniądze okazało się ,że to sam dowód rej
-
Proszę o poradę !!!! 540i
A dzie tam synchronizatora wina.Jeżeli ten olej który spuściłeś był żółty to właśnie go sie nie wymienia, ale jeżeli już spuściłeś niewiedząc o zaistniałym fakcie to jest olej tzw naprawczy MTF-LT-1 nr części 83-22-9-408-942. Nie stosować olei typu SAE80W90 czy podobnych
-
Problem ABS , DSC w 540 po wizycie w M-AUTO
120 zeta za wciśniecie guzika so oder nein A i tak zapłaciłeś za podłączenie osobno. według mnie przesada
-
Problem ABS , DSC w 540 po wizycie w M-AUTO
Też tak uwrzam,że to przypadek z tym czujnikiem,ale z tym auto lokiem to przesada
-
Proszę o poradę !!!! 540i
Na moje oko zły olej został wlany.
-
3.0 V8 96r.blad nr 12 na silniku
Hm. Blad, po dodaniu polskich znaków to pewnie Błąd. Czym to było sprawdzane,? Mnie to wygląda na Carsoft.Czyż nie.
-
Poduszka w e39
Poduszke odkręca się zawsze na wyłączonym zapłonie, o wystrzale nie ma mowy,Od tyłu kierownicy na ramionach poprzecznych są śruby torx 30, odktęcasz i poduszke masz w ręku
-
fotele z ręcznej regulacji do elekrycznej
Ze starego fotela, można jedynie zdjąć skóre czy co tam masz i przełożyć na sterowane elektrycznie, inaczej tego nie widze o ile da rade, bynajmniej w E32 tak szło, to i pewnie w E38 da rade
-
jak wymienic zarnik? jak odlaczyc wtyczke zasilania od lampy
Ja kiedyś jak jeździłem takim sprzętem tez wymieniałem żarówki ale coś mi sie kuma ,że wyjmowałem filtr powietrza,i wtedy było o wiele łatwiej przekręcić tąwtyczke na żarówce i wyjąć
-
TEST PRZEBIEGU W E38
Nie rozumiem, jak sie może samo zmienić w kluczyku. To dlaczego samo sie nie zmieni w module świateł?
-
Najpiękniejsze BMW wszech czasów - Które według Ciebie?
760i. Bo nie ma wiekszego silnika, szkoda
-
TEST PRZEBIEGU W E38
Można jedynie sprawdziś przebieg w LCM i w kluczyku czy zgzdza się z licznkiem, Ale do tago potrzeba specjalnych urządzeń. Przebieg w kluczyu bodajże dopiero od 99r
-
750 wkreca sie tylko do 1500 obr
Ewentualnie uszkodzony licznik. to też mankament w E32 750i
-
E38 JAK DOSTAĆ SIĘ DO GÓRNEGO MOCOWANIA AMORKA TYLNEGO???
Szczegulnie jest to trudne w wersji long z ruchomymi tylnymi oparciami
-
Ile płynu do chłodnicy?
525tds 9,7L. 525td 10,0L
-
OTWIERANIE BAGAZNIKA Z PILOTA e39 DOTYCZY SEDAN
Ja wam dam rozwiązanie problemu (podpowiedź) najlepiej kupić E38 z młodzych modeli tam właśnie klapa sie dźwiga do maxa automatycznie i zamyka też :D
-
Ile płynu do chłodnicy?
Do 520 wchodzi 10,5L to do twojej pewnie podobnie.
-
BMW 740i co o niej myślicie ???
740i jest fajna, ale z kolei 750i jest najlepsza. cena nie ma tu nic do rzeczy to indywidualna sprawa sprzedającego,740i nowe kosztowało bodajże 100 tysDM. a 750i 150 tys DM to w którym momęcie 740i było droższe od 750i.bo ja nie widze To co w 750i było w standarcie dla 740i było opcją i znowu pytanie jak może być droższe 740i.