Skocz do zawartości

marek760i

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marek760i

  1. Nawet nie wiadomo skąd jesteś. to jak Ci można pomóc, ja np znam pana od webast koło Opola.
  2. W E38 robi sie to tak: wsiadasz zamykasz furtke włączasz zapłon wyłączasz do poz 1 kciukiem prawej reki trzymasz gusik na górze klucza a kciukiem drugiej ręki przyciskasz guzik dolny(otwierania) trzy razy raz po razie nie dłużej niż 10sek. Wszysko
  3. marek760i odpowiedział(a) na Columbus temat w E38
    Pewnie masz założone jedno woltowe sondy a powinne być pięio woltowe. Według ETK nr sondy to:11 78 1 247 406. Rok wyrobu. 09/97
  4. marek760i odpowiedział(a) na Columbus temat w E38
    To nie takie sondy masz złożone wg mnie
  5. marek760i odpowiedział(a) na DEF temat w E38
    http://www.marek760i.republika.pl/linkamask.jpg http://www.marek760i.republika.pl/linkamaski.jpg
  6. marek760i odpowiedział(a) na DEF temat w E38
    Oj nie wydaje mnie sie żeby było widać ale zdjęcie moge zrobić
  7. marek760i odpowiedział(a) na DEF temat w E38
    Linka idzie zaraz nad nadnerczem, Plastikowym wlotem do chłodnicy. http://www.marek760i.republika.pl/linkamas.jpg
  8. marek760i odpowiedział(a) na przemekwww temat w E38
    Steptronic ma tylko PRND i przesówaną wajche w bok do siebie + -. Na wyświetlaczu z pozycji automat przechodzą napisy na 12345. A zwykły automat obok wajchy biegów ma PRND432 i obok wajchy przesówny włącznik S E.
  9. marek760i odpowiedział(a) na dzideke66 temat w E65, E66, E67
    Nie ma takiej opcji. Poprostu niemiaszki nas olali.
  10. po 5 dych za strone
  11. Do E 32 posiadam spryskiwacze reflektorów kompletne obie strony łącznie z niklowanymi obudowami :D
  12. marek760i odpowiedział(a) na lechu740 temat w E38
    To proste. po gwałtownym dodaniu gazu skrzynia przechodzi w tryb awaryjny. Nie jest to wina żadnej instalaci gazowej tylko skrzyni. Poprostu skrzynia do naprawy lub do wymiany.
  13. marek760i odpowiedział(a) na lechu740 temat w E38
    Jak to blokuje się, Staje auto czy co? Ten napis to pewnie Getribeprogram z niemieckiego, tzn błąd skrzyni biegów, ale bez podłączenia nic nie zdziałasz.
  14. To jakiś pic. Nawet nr tel jakieś dziwne.
  15. No to jedynie wizyta w warsztacie Cie ratuje.Podłączyć i posprawdzać co sie zkminiło
  16. marek760i odpowiedział(a) na oizo_pl temat w E38
    Ile wlejesz tyle spali, ale to one takwszystkie mają A tak naprawde to około 14l
  17. To normalne, że tak sie dzieje znaczy ,że działa DSC, czy ASC czy co tam masz. Koła prubują tracić przyczepność i wtedy system zaczyna działac żebyś z drogi nie wypadł i automatycznie zmniejsza moc, A getribeprogram to efekt uboczny całego procesu. Wyłącz system i wtedy prubuj lecz to stanowczo odradzam
  18. Fura fest. Różnica napewno jest duża, nie podlega dyskusii. Tylko ta cena. Ale sie nie martw widziałem o wiele droższe Alpiny w tym wydaniu.
  19. marek760i odpowiedział(a) na Tommekz temat w E38
    Te typy tak mają. A największą frajde z tym miałem jak w niemcach podjechałem nabrać benzyny. Wylatuje z budynku niemka będzie mi tankować pewnie myślała,że jakiś bogaty niemiaszek zajechał 750ką, Wkłada pistolet pyta foll. Ja nato ja. I ubaw sie zaczyna aż sie odwruciłem w drugą strone żeby nie widziała jak pękam ze śmiechu, a za plecami tylko pstryk pstryk. Niemka aż poczerwieniała,Kręci tym pistoletem w prawo w lewo Byście musieli widzieć jej mine, bezcenne. i tak z 15 minut, wkońcu udało się.Podziekowałem pani zapłaciłem i odjechałem Myśle.że od tej pory już pani E38 nie tankuje.
  20. Nie mam pojęcia o BMW najmniejszego, Tak sobie tylko pisze dla jaj bo misie nudzi. Tylko ciekawe dlaczego mam specjalizacje do BMW też pewnie dla jaj. Niema sie co czarować BMW gra dennie i koniec, za taką forse to w środku powinna być filcharmonia a nie takie pierdzenie. A i jeszcze jedno takie fury co żes tam sobie powypisywał dawno mi sie już objeżdźiły i znudziły żeby sie nimi podniecać, A 750 jest szybsza od 540.
  21. To taki żart. A na tamat pasujących wycieraczek to co jakiś czas jest zapytanie, więc, wystarczy poszukać. http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=67230&highlight=wycieraczki http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=48360&highlight=wycieraczki i jeszcze 10 innych Bo ile można słuchać o wycieraczkach jakby nie było warzniejszych żeczy. Jakie wycieraczki oto jest pytanie. Wielki problem wycieraczi
  22. Najlepiej gumowe takie co zbierają wode, najlepiej do E38 żeby pasowały
  23. I w tej i w tej audio jest do kitu nawet z DSP. Byle VW gra lepiej
  24. :jawdrop: Nawet w E65 niema polskiego lektora
  25. No to kupa

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.