Skocz do zawartości

marek760i

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marek760i

  1. wiecie co zróbcie tak jak kto ma kasiore to se kupuje 740 po 96 albo 750 i leje na waszystko nie wnika w miasto czy w trse jak ktoś nie czuje sie na siłachi nie chce wszystkiego ładować w fure to kupuje mniejszy motor i po spawie po co te wywody, ja po pół rocznym wożeniu dupy dieslem mam dość i zara po świętach kupuje kolejną E38 i napewno będzie z wielkim motorem
  2. nic nie żadna pomyłka poyłką jest słowo(gang) co z niemieckiego znaczy bieg, ale to nie istotne.wracając do sprawy żadne 4,4 nie może sie równać z V12 dlaczego bo to tylko 4,4 V8 , tu nie chodzi o osiagi ani spalanie tu chodzi o zupełnie coś innego, kto ma lub jeździł 750 ten wie
  3. miałem dwie sztuki z tym motorem byłem bardzo mile zaskoczony osiągami i w miare niewielkim spalaniem jak na tak ciężki samochód bo ponad dwie tony nic mi sie nie psuło praktycznie auto bez awaryjne, wiadomo jakieś drobne pierdołki wymieniałem ale to dosłownie kosmetyka bardzo gorąco polecam ten model z tym silnikiem ponieważ ma najlepsze w standardzie wyposażenie i jedzie jak cza :8)
  4. marek760i odpowiedział(a) na menio temat w E38
    u mnie w 750 też niekiedy tak sie kręciło ale po paru obrotach załapywało i działało, najprawdopodobniej to wina wkładki
  5. marek760i odpowiedział(a) na menio temat w E38
    o programie nic mi nie wiadomo najlepiej napisać co sie wyświetla i zawsze ktoś przetłumaczy, np z niemieckiego ja
  6. marek760i odpowiedział(a) na Endriu77 temat w E32
    licznik to różnie najpewniej popsuty a spryskiwacz to ktoś wsadził przekaźnik tam gdzie nie trzeba i właśnie dziła jak działa od lewej strony patrząc stojąc przy błotniku kierowcy to chyba drugi wyciąg i sprawdz jak działa sprysk powinno pomóc
  7. marek760i odpowiedział(a) na xsilver temat w E32
    zmieniałem nie raz fakt ,że nie z pasażera ale z takiego samego fotela skóra czy welur naprawde łatwizna rozkładasz oparcie na max odkręcasz plastikowe boki torxem bodajże 25 odginasz metalowe blaszki tylko uważaj bo bardzo ostre szpice mają i siedzisko twoje od spodu ta słoma jeszcze może być przydrutowana to odkręczsz druty przy montarzu dokładnie naciągnij na to samo miejsce żeby otworów nowych nie robić w tapicerce
  8. marek760i odpowiedział(a) na LENY temat w E32
    czy automat czy manual nie ma to nic do żeczy czujnik położenia zawsze jet z przodu na kole pasowym wału i w M20 i w M30 i w M40 i w M50 i w 60 i w M70 w E23 E24 E28 były na kole zamachowym ale to stare dzieje
  9. marek760i odpowiedział(a) na LENY temat w E32
    jeżeli jest iskra to napewno nie czujnik położenia i pomiędzy pinem drugim a trzecim ma około 550 om to szukaj dalej.
  10. marek760i odpowiedział(a) na Benz temat w E32
    fabryczny to s0,30 w0,30 lecz ja zawsze daje 0,25 na obydwu
  11. marek760i odpowiedział(a) na Kempesso temat w E38
    to te klamki takie są słabowite ostatnio u kupla też odpadła. wiem ,że kupił na allegro za 70 zł i sam wymienił mówił że nawet nie trzeba sciagać tapicerki
  12. marek760i odpowiedział(a) na flak e38 730 temat w E38
    carsoft da rade :8)
  13. ani w E32 ani w E38 nie ma żadnego odłączania cylindrów ani na postoju ani kiedy sie jedzie powoli nigdy to nie hemi czy jak to tam sie nazywa V12 ma pracować idealnie bezszmerowo, miałem kilka E38 wiem coś o tym ale i miałem E32 z V12 i żeczywiście było coś takiego jak niepracowanie jednej strony cylindrów było tak ,że działały i nagle przestawały działać ja wtedy zdejmowałem wtyczke z komp i wszystko wracało do normy łapał jakiś błąd było to 12 lat temi i dokładnie nie pamietam potem ją przerobiłem na M 30 3,5l i problem zniknął ale to w twoim przypadku nie rozwiazanie
  14. ostatnia żecz jaka przyszła mi do głowy to jakość paliwa, wyglądało jak bęzyna śmierdziało jak bęzyna z jednym małym wyjątkiem ,nie paliło sie, ot cały feler ,po wymianie paliwa na palne auto normalnie odpaloło a ja sie naszukał oj naszukał przekopałem wszystko łącznie z prześwietleniem instalacji,i kto by pomyślał ,że na stacji można kupić bęzyne co sie nie pali
  15. ja wymieniałem te żaówki one są lutowane musisz wyjąć kołki pionowe blokująse pokretła i wtedy sie to rozleci
  16. uf. naprawił ja
  17. kurde po automat miała być kropka. właśnie po około 200 tys najlepiej zmienić rozrząd. oczywiście łańcuchy kupować tylko w serwisie kompletny rozrząd około tysiąc zł
  18. marek760i odpowiedział(a) na tot23 temat w Ogólnie o BMW serii 7
    słuchaj tu, przy bateri na klemie plus gruby czerwony kabel jest to zabespieczenie pirotechniczne zapakowane w czarny plastik niekiedy kabel lubi sie wysunąć i kontrolki świecą a rozrusznik ani rusz poprostu go dociś on ma wskoczyć na swoje miejsce i pal maszyne
  19. niemam diesla ale jeździłem dwoma takimi jedzie to jako tako rakieta to może nie jest ale daje sobie rade w każdym bądź razie ostatni nie będziesz. jeżeli będziesz jeździł rozsądnie to pojeździsz jeżeli sportowo to będziesz często odwiedzał warsztat turbina i głowica ewentualnie pompa lub skrzynia automat po około 200 tys najlepiej wymienić łancuchy roz i tak to miej więcej wygląda
  20. marek760i odpowiedział(a) na jorgen temat w E38
    trudno jednoznacznie zdjagnozować usterke ale biorąc pod uwage, że to diesel to można podejżewać poduszki silnika (sprawdź czy nie są mokre czy olej z nich nie wyciekł ) ale to raczej by sie działo przy pewnym zakresie obrotów nie prędkości lecz beemka jest nie okiełznana i może płatać różne figle objawiające sie w zupełnie dziwne sposoby
  21. marek760i odpowiedział(a) na jorgen temat w E38
    ale te drgania to gdzie na wale?
  22. siódemka to prawdziwa limuzyna i powinna być na automacie, takie jest moje zdanie
  23. był przed chwilą u mnie kolega z '' gutmanem '' podłączył pokasował błedy które ja zresztą porobiłem bo odłaczałem różne tem pieroły, a to padło dalej nic kręci jak gupi a nie zapali oczywiście ten numer z zaciskaniem węża na powrocie juz wcześniej robiłem bo też podejzewałem reg ciśnienia, poprostu pomysły mi sie skończyły co by jeszcze mogło być
  24. swożnie korbowodu mogą tak stukac przy 2-3 tys obrowów na wolnych obr nie powinno nic stukać a jeżeli stuka to głowica a w głowicy masz wszystko nowe
  25. jak mam podjechać na komp jak to padło nie zapala powodów wiadomo ,ze może być dużo ale właśnie wszystkie takie żeczy z tym związane powymieniałem i nic, co za złom chyba go porąbie siekierą i bedzie po kłopocie wkońcu to tylko stary szrot nie będzie szkoda.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.