Treść opublikowana przez marek760i
-
gdzie mieści się wentylator
od komory silnika ściana grodziowa odkręcasz blache na klucz 7 lub 8 a opornica nad pedałem gazu, ściągasz boczek wykładzine na jednej śrubce typu wkręt lub od strony pasażera taki długi zielony lub też krótki typów było sporo
-
E38 vs E39
nie mamy dziwnego podejscia tylko doświadczenie, że miej więcej tak jest,a Ty jeździsz sobie kombi albo Siedem z silnikiem z trójki to w pewnym sęsie lipa dlaczego bo Siedem ładne lecz nie te doznania a kombi szybke ale nie take ładne jak Siedem, i pozostaje sprawa dylematu nie każdy ma możliwośc wyboru i dlatego pyta na Forum :wink:
-
Przekładka silnika - problem
wał jest inny ale napędowy, korbowy jest taki sam nie wiem co wy tam narobili ,że to nie działa
-
E38 vs E39
to niezbyt dobry pomysł jeżeli ktoś rozważa kupno E39 lub E38 to zupełnie inna bajka, E32 jest porównywalne z E34. ja jako stary objeżdżacz beemek powiem tak miałem dwie E38 750 teraz od dwóch tygodni mam E39 540 i od poniedziałku E38 740 ale jeszcze M60 czyli 4,0.oba te auta przywiozłem naspęd.śliczne itd ale E38 to taka prawdziwa limuzyna dla powaznych gości (nie mówie o kaczkach) a E39 to fura dla młodszych fanów marki,takie moje zdanie jest
-
prawa strona nie pali
iskra je a motor na pół gwizdka idzie to ci dopiero, a komp diagnostyczny mówi brak komunikacji ze sterownikiem prawej strony i pipa znowu mam zagadke
-
Pomoc w zakupie e38, jaki silnik,porady, opinie, porównania
byłem ja w WOPK 17lat temu wiadomo,że 750 jest debeściackie koniec kropka.
-
Pomoc w zakupie e38, jaki silnik,porady, opinie, porównania
tu macie wzór konspekt i koniec kłutni każdy ma co lubi albo na co go stać i wszycho %5B640%3A480%5Dhttp%3A//www.marek760i.republika.pl/to1.jpg http://www.marek760i.republika.pl/to2.jpg
-
prawa strona nie pali
mapekp750- popatrz na tytuł, prawa strona nie pali,nie wspominałem wcześniej ale auto ma gaz i na gazie też nie chodzi na prawą strone czyli cośtam cośtam auto wyprodukowano w 93r czyli jest na nowszych sterownikach
-
uszkodzony napęd oparcia w fotelu e32
naprawa nie jest trudna sciągasz tył fotela i widać co trzeba a najlepiej go wyjąć skrucic pancerze linek i wszysko zacznie działac
-
prawa strona nie pali
jak już dawniej wspominałem jest taka osiem co ją co jakiś czas odpalam, przyszedł czas odpału i ździwienie nie zapaliło auto wogule, po rozpoznaniu sprawy okazło sie ,że pompy trafiło obydwie, auto poprostu latami stoi nie używane, po wymianie pomp z trudem odpaliło ale jedna strona nie idzie wypinam jeden komp silnik pracuje lecz minimalnie podwyższa obroty, gdy wypne drugi a pierwszy jest wpięty silnik gaśnie zamiana sterowników nic nie daje. i tu nasówa sie wniosek,że autem trzeba jeździć a nie trzymać w garażu latami bo auto od stania sie psuje,dziwne ale prawdziwe, tak samo jest z nami ludźmi trzeba używać sobie, bo nieużywany nażąd zanika. :D
-
TDS po naprawie pompy wtryskowej zgasł i niemożna go zapalić
no to kupa. wieź fure do pompiaża bo innego wyjścia nie ma wsadzisz ręce do pompy zapomnij o gwarancji, ładuj fure na lawete i wio. chyba ,że ci na gwarancji nie zależy to zdejm głowiczke i w to kółko w które wchodzi trzpień głowiczki {bynajmniej ja wkładam torx 30 ten sam którym ją odkręcam przesówam w prawo druga osoba odpala i jeżeli pompa mechanicznie jest sprawna to fura musi zagadać tylko to kółko trzeba mocno trzymać bo ono chce sie obracać} i wszystko jasne
-
Witam wszystkich i mój pierwszy post
sprawdź podpore wału i przegób przy moście i sprzęgło gómowe przy skrzyni ,czyli przejżyj wał
-
PROSZę O WASZE OPINIE NA TEMAT TEJ BETY. 4,4BENZ+SEKWENCJA
spoko spoko bez obaw 4,4 weszły już w 96r bo np w E39 były tylko 4,4
-
Reflektor od strony kierowcy potrzebna pomoc
przed chwilą nabyłem właśnie owe plastiki w serwisie nr części to 63 12 0 027 924 cena 58zł w komplecie są dwa te patyki różne
-
PROSZę O WASZE OPINIE NA TEMAT TEJ BETY. 4,4BENZ+SEKWENCJA
tak właśnie założył gaz i sprzedaje, a czy pełna czy nie to wielka różnica.
-
PROSZę O WASZE OPINIE NA TEMAT TEJ BETY. 4,4BENZ+SEKWENCJA
jaka to pełna opcja
-
Ścieranie się tarczy ham - przód - foto
może sie dotrą ale lepiej by wymienić te klocki. ps fajne fele
-
xenony samopoziomowanie
może nie ma tak źle i tylko spadł ten patyk z wachacza, niekiedy sie to zdaża
-
Reflektor od strony kierowcy potrzebna pomoc
nie dalej jak pół godziny temu rozbierałem oba typy lamp w sumie trzy, xenon,zwykłą z soczewką i zwykłą bez soczewki we wzystkich są te same białe delikatne drabinkowate elementy no i oczywiście we wszystkich trzech połamane normalnie żenada, nic nie ponaprawiałem, poskładałem i niech leży dalej
-
jaki poziom oleju w ukladzie samopoziomowania nadwozia???
oczywiśie E38 750iAL model99 lift
-
jaki poziom oleju w ukladzie samopoziomowania nadwozia???
u mnie w 750 był ten sam zbiornik do nivo co do wspomagania olej chf11s taki jak pisało na korku,i na korku od razu była miarka max min,olej był zielony, 1L 60zł
-
[ E39 ] Olstand motor prufen - czy moze byc przy za wysokim?
tylko przy niskim stanie oleju pojawia sie taki komunikat. jezeli pojawia sie przy stanie oleju pomiędzy lub wyzszym to uszkodzony jest czujnik poziomu
-
czy ktos myl komore silnika / silnik w e38 ?
ja kiedyś umyłem motor w byłej E38 750i, po odpaleniu świeciła kontrolka oleju przez kilka minut ale słyszałem ,że w silniku sie nic nie dzieje to olałem ją, po wyschnieciu wszystko wróciło do normy
-
Ktora wybrac?
ojojoj strasznie długa lista, weź wybież z nich z dwie no trzy i wtedy można coś pomysleć a najlepiej wybrać samemu i po sprawie
- 730d w manualu?