Treść opublikowana przez marek760i
-
wymiana łańcucha
Na kole zamachowym blokada. Z tyłu wałków blokada. i do dzieła
-
olej do wspomagania PILNE !!!!!!!!
Na korku co pisze to trzeba wlać
-
750 Long - max opcja - czy ktoś oglądał, proszę o opinię ???
To nie przechwałki to fakty. Bryczka stoi sobie w rzeszowie koło Monachium, tak jak pisze robertzpoznania. kiedyś dzwoniłem do niemiaszka mówił,że odda ją za 7, przez telefon, Czyli na miejscu jeszcze coś by sie urwało.
-
750 Long - max opcja - czy ktoś oglądał, proszę o opinię ???
Można znakeść jeszcze lepszejszejszą nawet od tej, wystarczy rtochę poszukać 99r 750iL już po lifcie, w podobnych pieniądzach. http://www.marek760i.republika.pl/750iLL.jpg http://www.marek760i.republika.pl/750iLLL.jpg
-
BMW 750i E38 98r. za bogata mieszanka
750 ma cztery sondy . niechce mi sie wierzyć żeby żadna nie wychwyciła za bogatej mieszanki. Czym to diagnozowałeś< Jakie jest spalanie tego auta , na sto km.
-
3.0 V8 96r blad skrzyni
Jest pewnie nieźle namieszane w tych sterownikach trzeba by sie podpiąć Zeby to wszystko pokasowaś i w silniku i w skrzyni. Nie tak dawno robiłem właśnie taką 730 też własnie gość coś tam na własne życzenie nagrzebał i auto dziwnie jeździło, i ponoc więcej paliło i źle przełączało biegi. Po podłączeniu było wszędzie wszyskiego, ale wystarczyło pokasować i auto śmiga jak dawniej
-
3.0 V8 96r blad skrzyni
W jakich okolicznościach się zaświecił Getribeprogram, Czy świeci cały czas czy niekiedy się pojawia np: po poślizgu kół lub gdy bateria słaba? Czy auto jedzie tylko na jednym biegu czy mimo wszysko zmienia je.
-
brak ogrzewania
Może elektrozawory, brak zasilania. one są na lewym nadkolu bynajmniej u mnie tak były, W innych wersjach silnikowych widziałem je na ścianie grodziowej, trzeba zacząć od nich. Lub też może być zapowietrzony układ chłodzacy, Padnięty panel sterowania, możliwości jest wiele
-
730 V8 czy 750V12?? Help!!!
Jeżeli na celowniku masz E32 to rozsądek przemawia za 730i. Jednak w E32 motor 5,0 miał wielki apetyt najniższy wynik to 16l na 100km przy delikatnej jeździe.Dopiero został on poprawiony w E38 już tyle nie palił.Mimo wiekszej pojemności i mocy.
-
kupno siódemki ?
Po to jest właśnie to forum żeby pytać. co kupić lub który lepszy więc poco wogule sie rozpisywać i męczeć przekonywać, skoro i tak każdy ma zrobić jak chce. U mnie na placu też właśnie stoi mondeo 2003r tdci co sie zesrało, one już tak mają. Ale też stoi E46 330d z padnietą pompą wysokiego. No i w 3dupy benzyn oczywiście BMW którym coś tam dolega. ja w swojej karierze miałem 10szt BMW w tym 3szt E38 750i jedną E39 540i. dwie E34 530i, 535i, jedna szuflade 323i, jedną E23 732i i dwie E21 320 wszystkie na benzyna jak widać, Na rope ma być VW albo mercedes BMW raczej nie
-
Radio nie dziala. BMW C23 MID
Nie koniecznie, Dawno dawno temu miałem E39 540i i też coś mi tam spawali po odebraniu auta nie działało radio, słychać było tylko szum, okazało się,że tuner sie zjarał, Naszczęście w mojej kopalni części miałem podobny z E38, wymiwniłem i radio zaczeło działać, grać i spiewać i cośtam cośtam.
-
[E38] Wymiana wentylatora nawiewu
Niestety miałem drugi wętylator, i tylko go wymieniłem, ale można sprubować go wyjąć z wiatraka, widać go dokładnie na zdjęciy nr3 ( to te piny które widać poprostu wtyczka ) to właśnie opornica jest. deske ściągało się łatwo listwy drewniane mają od drugiej strony nakrętki plastikowe oprucz tej krótkiej nad stacyjką ją poprostu pocigasz (wyrywasz) przednie słupki też wyrywasz pod nimi są śruby deski rozdż
-
Kolektor ssący...czy sie rózni?
Jest taki sam w E38 4.0. Sprawdziłem w ETK 3,5 ma inny nr
-
czy w 750 da sie dobrze założyć LPG
5,4 litra, Ale to nie istotne. Chłop pyta a kto pyta ten itd. Według mnie za 10kpln można kupic morze benzyny, to poco ten gaz , Ale to jego auto i niech robi co chce
-
Radio nie dziala. BMW C23 MID
A czasem u tego mechanika nie spawali czegoś w aucie
-
Kolektor ssący...czy sie rózni?
Od E38 4,0 winien być taki sam bo to też jest M60 tak jak w E32
-
Radio nie dziala. BMW C23 MID
Kreski to raczej jest zablokowane na moje oko
-
silnik nie chce zapalic całkowicie nie reaguje na kluczyk
Weź no dociś kabel plusowy ten czerwony gruby do klemy. Bo on niekiedy wylata jak jest odcięcie pirotechniczne przy aku
-
czy w 750 da sie dobrze założyć LPG
Ja osobiście miałem 3szt E38 750i w żadnej nie miałem gazu. Ale wiem że na śląsku jest gość co zakładał gaz do kilku V12 właśnie z dwóch R6. Jedna z nich jeździ w Mercedesie S600 i z tego co wiem radzi sobie dobrze, Zakład mieści się w Jastrzębiu. Tylko,że cena jest nie mała około 10kpln
-
zakup kolejnej e38 730d, co sądzicie?
Meskich nie było? Ten środek wygląda jak kupa. Ja bym takim nie jeźdżił, Ale rób jak chcesz
-
Kto zna jak lub wie gdzie ustawić zawory w M30? Wawa
Sam sobie ustaw to łatwiejsze niż Ci sie wydaje, Luz fabryczny to 0,30 ja zawsze daje mniejszy w zaleznosci jak wyglada wałek, jest to jakieś pół godziny roboty i po krzyku, Potrzeby do tego jest klucz oczkowy 10 i wygięty gwóźdż lub imbus i klucz 24 żeby pokręcić za alternator bo za wał trudny dostęp jest, a jeżeli to manual to na 5tce się przepycha auto,, krzywki ustawianego cylindra mają być skierowane ku dołowi głowicy wkładasz czszelinomierz między wałek a popychacz jeżeli wchodzi luźno popuszczasz nakrętke kontrującą i imbusem przekrcasz dociskając popychacz do wałka nie za mocno żeby szczelinomierz przesuwał się ale nie za lekko itd itd aż wszyskie ustawisz.ot czała tajemnica
-
Co wybrać E38 730D czy 740D POMOCY!!!!PILNA SPRAWA!!!!!
Szczerze też bym wolał 740d od 730d, Ale mam lęki co do tego motoru, Jednak widać na niemieckich stronach internetowych stoi masa 740d z uszkodzonym motorem, Nie należe do tchórzliwych ani kierowców ani mechaników, podejme każde wyzwanie, ale niechciał bym sobie auta naprawiać, I wszyskim powtarzam ,że BMW powinno być na benzyne Co do diesli mam jakieś wątpliwości a szczególnie do 740d. Może za dużo siedze na Mobile,de. Sam już nie wiem co oni z tymi autami wyprawiają.A jednak 730 jeździ więcej i nie widać żeby coś szczególnego sie z nimi działo.Tak samo w serii 5
-
Jaka skrzynia do E34 520i M20B20??
E 30 ma inny wolant (mechanizm zmiany biegów) niż E34. A znowu skrzynia z M50 ma za krutki wałek bo M50 ma sprzęgło dwómasowe, i cały plan w p.....
-
ktory bezpiecznik jest od pompy paliwa
Pod maską nr 23
-
Drgania przy ostrym ruszaniu <--Pomocy!
Miałem podobnie w E38 750iL. Gdy ruszałem delikatnie nic się nie działo, przy mocniejszym wciśnięciu gazu przy ruszaniu pojawiały siędrgania wału. Wymieniłem podpore wału samą gumę bez łożyska choć wyglądała dobrze koszt 38zł, wymyłem stary smar i na nowo przesmarowałem przegób wału przy moście, od tej pory jak ręką odjoł