Skocz do zawartości

marek760i

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marek760i

  1. Pewnego razu straciłem mase czasu z podobną usterką wszysko jest wszysko gra a auto nie pali. ostatnią żecza jaką zrobiłem po wymianie dosłownie juz wszyskiego i dalej bez efektu, wymieniłem paliwo-jak ręką odjoł auto ożyło.
  2. Łatwo to zauważyć w moim super sportowym Traktorze na rope gdy jest zimniej jest nie samowity lecz gdy się ociepla cały czar pryska znów staje się tylko super traktorem :D. Żarty na bok oczywiście chodzi o gęstość powietrza
  3. Witam. to chyba normalne, że gdy się jedzie grzeje się czynnik chłodzący inaczej nie ma w silniku spalinowym. Zależy tylko do jakiej temperatury czy bezpieczne 90kilka stopni czy sporo ponad 100
  4. Ale sie czają,żeby czasem za wiele nie pokazać, ale sie czają.No nic poczekamy zobaczymy, Ja tym czasem sie będe przyczajał na 760i w okazyjnej cenie, Dzięki za podpowiedzi
  5. Super dzięki za odpowiedzi, A są jeszcze jakieś zdjęcia nowej 7 oprocz tych szpiegowskich w czarnym macie, że nie wiadomo co to jest
  6. Jeżeli chodzi o (nową) To kiedy wychodzi nowe 7 bo sie nie mogę nigdzie doszukać, ponoć ,że w tym roku ale ani słychu ani widu, albo ja tak szukam.Do czego mi to, a więc czekam aż stanieje E65 bo na razie jest za droga, chociaż nie wiem czy akurat stanieje 760 bo właśnie taką mi trzeba a ona jest droższa od choćby 745 o 100% niewiedzieć czemu.
  7. marek760i odpowiedział(a) na DEF temat w E38
    Tak nagle by je trafiło. coś mi sie nie chce wierzyć, chyba,że go przegrzałeś.Objaw gumek na zaworach to przy porannym odpale siwy dym puźniej już nic
  8. marek760i odpowiedział(a) na DEF temat w E38
    Hmm. Ale skoro ostatnio wymieniałeś membrame i pompgło to pewnie i tym razem pomoże lecz sprawdź jeszcze szczelność tego całego dekla niekiedy też sie lubi rozszczelnić
  9. marek760i odpowiedział(a) na DEF temat w E38
    Jest jeszcze sposób z zatkaniem dziurki palcem tam z tyłu za kolektorem w tej membramie ona wtedy tak pierdzi śmieszniem ale ciężko tam palca wsadzić, zatkać tą dziurke, Z tym ,że ja mam rączke ginekologiczke w trzech miejscach sie zgina i na końcu palca oko :D. Taki właśnie musi być wspólczesny mechanik.
  10. marek760i odpowiedział(a) na DEF temat w E38
    Tak właśnie
  11. marek760i odpowiedział(a) na DEF temat w E38
    Tak myślałem ale nigdy nie wiadomo co Ktoś ma na myśli. Więc, czy gdy motor (chodzi) jest nie normalnie zasysany korek wlewu oleju, porostu po odkręceniu nie łatwo go unieść ku górze? To typowy objaw zepsutej membramy
  12. marek760i odpowiedział(a) na DEF temat w E38
    Co to separator jest, bo ja nie wiem. Czy chodzi o membrame?
  13. marek760i odpowiedział(a) na Rafał525 temat w E38
    Zgadzam się z Marcinem moje 750ki też mi paliły 11-13 do 14 litrów benzyny. Ale nie jeździłem nimi byle gdzie bo to auto do tego nie jest.A jak ktoś rusza i hamuje i tak w kółko to wiadomo ,że spali ile wleźie. Więc nie ma potrzeby zakładania gazu za 10kpln lub coś koło tego, jak to w miarę oszczędna fura. Żeby było jasne ja mówię o E38
  14. marek760i odpowiedział(a) na szczrz temat w E65, E66, E67
    760i
  15. Papiery i tak dalej wszystko jest. Tylko nie chce sprzedać, poprostu.Ktoś tam wszśniej się nim interesował. Z tego co mi mówił auto trafi do Bułgari
  16. Wynalazłem u niemca takiego oto wynalazka ale i tak niechciał mi go sprzedać. mówił, że nie ,że cośtam cośtam, że nie może.A fura stoi i tak bezużytecznie jakieś pudełka w środku i kupa syfu ale nie sprzeda i koniec. Pierwszy raz widziałem na oczy taką 740xxL Niby 2tys rok ale przód stary a zaś z kwitów wynika że 2tys. No i po szczegółach też niby ,że 2tys ale to nie istotne jak i tak nie moja. http://www.marek760i.republika.pl/xxl.jpg http://www.marek760i.republika.pl/xxl1.jpg http://www.marek760i.republika.pl/xxl2.jpg http://www.marek760i.republika.pl/xxl3.jpg http://www.marek760i.republika.pl/xxl4.jpg
  17. marek760i odpowiedział(a) na adam11 temat w E38
    Jeżeli by padł czujnik położenia wału to auto wcale by nie zapalało Czyta on z kola pasowego wału
  18. jeden jedną stroną a drugi drugą stroną silnika, to są jakby dwa motory oddzielne sprzężone wałem i stąd dwa sterowniki dopiero w E38 po 98r wpadli na pomysł dania jednego komputra
  19. dwa strowniki
  20. choinka o zapachu kokosowym
  21. marek760i odpowiedział(a) na bogdan318 temat w Ogólnie o BMW serii 7
    Wadą 740d jest silnik (duża awaryjność) Wadą 530d jest silnik (brak mocy)
  22. Nie pamietam jak w E32 ale w e38 te poduszki siadają jak gupie jakieś. W E34 też. Więc pewnie i tej coś mogło sie urwać. Napewno w E38 poduszka w wersii z nivo jest niby taka sama ale otwór na amor jest większy więc i pewnie w E32 jest tak podobnie. Można rozwiercać ale nie polecam.
  23. marek760i odpowiedział(a) na Columbus temat w E38
    W razie czego posiadam cały wydech do 3.5
  24. Trop był dobry ale nie do końca, sprawdź po prawej stronie gdzie nogi pasażera, tam gdzie w E32 jest głośnik.
  25. Takie mają być kółka w prawdziwej BMW http://www.marek760i.republika.pl/ma3.jpg A w audiku takie %5B640%3A480%5Dhttp%3A//www.marek760i.republika.pl/audi18.jpg

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.