Treść opublikowana przez marek760i
-
e38-odswierzam temat-nie odpala juz wogole
Pewnego razu straciłem mase czasu z podobną usterką wszysko jest wszysko gra a auto nie pali. ostatnią żecza jaką zrobiłem po wymianie dosłownie juz wszyskiego i dalej bez efektu, wymieniłem paliwo-jak ręką odjoł auto ożyło.
-
Auto ma więcej mocy jak jest zimne
Łatwo to zauważyć w moim super sportowym Traktorze na rope gdy jest zimniej jest nie samowity lecz gdy się ociepla cały czar pryska znów staje się tylko super traktorem :D. Żarty na bok oczywiście chodzi o gęstość powietrza
-
gotowanie wody w chlodnicy
Witam. to chyba normalne, że gdy się jedzie grzeje się czynnik chłodzący inaczej nie ma w silniku spalinowym. Zależy tylko do jakiej temperatury czy bezpieczne 90kilka stopni czy sporo ponad 100
-
tylna os skretna w nowej 7?
Ale sie czają,żeby czasem za wiele nie pokazać, ale sie czają.No nic poczekamy zobaczymy, Ja tym czasem sie będe przyczajał na 760i w okazyjnej cenie, Dzięki za podpowiedzi
-
tylna os skretna w nowej 7?
Super dzięki za odpowiedzi, A są jeszcze jakieś zdjęcia nowej 7 oprocz tych szpiegowskich w czarnym macie, że nie wiadomo co to jest
-
tylna os skretna w nowej 7?
Jeżeli chodzi o (nową) To kiedy wychodzi nowe 7 bo sie nie mogę nigdzie doszukać, ponoć ,że w tym roku ale ani słychu ani widu, albo ja tak szukam.Do czego mi to, a więc czekam aż stanieje E65 bo na razie jest za droga, chociaż nie wiem czy akurat stanieje 760 bo właśnie taką mi trzeba a ona jest droższa od choćby 745 o 100% niewiedzieć czemu.
-
SIWY DYYYYYYYYM!!!!
Tak nagle by je trafiło. coś mi sie nie chce wierzyć, chyba,że go przegrzałeś.Objaw gumek na zaworach to przy porannym odpale siwy dym puźniej już nic
-
SIWY DYYYYYYYYM!!!!
Hmm. Ale skoro ostatnio wymieniałeś membrame i pompgło to pewnie i tym razem pomoże lecz sprawdź jeszcze szczelność tego całego dekla niekiedy też sie lubi rozszczelnić
-
SIWY DYYYYYYYYM!!!!
Jest jeszcze sposób z zatkaniem dziurki palcem tam z tyłu za kolektorem w tej membramie ona wtedy tak pierdzi śmieszniem ale ciężko tam palca wsadzić, zatkać tą dziurke, Z tym ,że ja mam rączke ginekologiczke w trzech miejscach sie zgina i na końcu palca oko :D. Taki właśnie musi być wspólczesny mechanik.
- SIWY DYYYYYYYYM!!!!
-
SIWY DYYYYYYYYM!!!!
Tak myślałem ale nigdy nie wiadomo co Ktoś ma na myśli. Więc, czy gdy motor (chodzi) jest nie normalnie zasysany korek wlewu oleju, porostu po odkręceniu nie łatwo go unieść ku górze? To typowy objaw zepsutej membramy
-
SIWY DYYYYYYYYM!!!!
Co to separator jest, bo ja nie wiem. Czy chodzi o membrame?
-
740 czy 750
Zgadzam się z Marcinem moje 750ki też mi paliły 11-13 do 14 litrów benzyny. Ale nie jeździłem nimi byle gdzie bo to auto do tego nie jest.A jak ktoś rusza i hamuje i tak w kółko to wiadomo ,że spali ile wleźie. Więc nie ma potrzeby zakładania gazu za 10kpln lub coś koło tego, jak to w miarę oszczędna fura. Żeby było jasne ja mówię o E38
- Jaki silnik do E65??
-
E38 XXL
Papiery i tak dalej wszystko jest. Tylko nie chce sprzedać, poprostu.Ktoś tam wszśniej się nim interesował. Z tego co mi mówił auto trafi do Bułgari
-
E38 XXL
Wynalazłem u niemca takiego oto wynalazka ale i tak niechciał mi go sprzedać. mówił, że nie ,że cośtam cośtam, że nie może.A fura stoi i tak bezużytecznie jakieś pudełka w środku i kupa syfu ale nie sprzeda i koniec. Pierwszy raz widziałem na oczy taką 740xxL Niby 2tys rok ale przód stary a zaś z kwitów wynika że 2tys. No i po szczegółach też niby ,że 2tys ale to nie istotne jak i tak nie moja. http://www.marek760i.republika.pl/xxl.jpg http://www.marek760i.republika.pl/xxl1.jpg http://www.marek760i.republika.pl/xxl2.jpg http://www.marek760i.republika.pl/xxl3.jpg http://www.marek760i.republika.pl/xxl4.jpg
-
czujnik połozenia wału
Jeżeli by padł czujnik położenia wału to auto wcale by nie zapalało Czyta on z kola pasowego wału
-
STEROWNIK WTRYSKÓW
jeden jedną stroną a drugi drugą stroną silnika, to są jakby dwa motory oddzielne sprzężone wałem i stąd dwa sterowniki dopiero w E38 po 98r wpadli na pomysł dania jednego komputra
-
STEROWNIK WTRYSKÓW
dwa strowniki
-
Jakich kosmetykow uzywaja nasze @kobiety@
choinka o zapachu kokosowym
-
zapytanie
Wadą 740d jest silnik (duża awaryjność) Wadą 530d jest silnik (brak mocy)
-
łożysko amortyzatora (poduszka) tył, nivo.
Nie pamietam jak w E32 ale w e38 te poduszki siadają jak gupie jakieś. W E34 też. Więc pewnie i tej coś mogło sie urwać. Napewno w E38 poduszka w wersii z nivo jest niby taka sama ale otwór na amor jest większy więc i pewnie w E32 jest tak podobnie. Można rozwiercać ale nie polecam.
-
nowe sondy L-duży problem
W razie czego posiadam cały wydech do 3.5
-
Gdzie znajduje się moduł świateł ZEWNĘTRZNYCH
Trop był dobry ale nie do końca, sprawdź po prawej stronie gdzie nogi pasażera, tam gdzie w E32 jest głośnik.
-
Jakie polecacie felgi na lato ?
Takie mają być kółka w prawdziwej BMW http://www.marek760i.republika.pl/ma3.jpg A w audiku takie %5B640%3A480%5Dhttp%3A//www.marek760i.republika.pl/audi18.jpg