Treść opublikowana przez darti123
-
Problem z odpaleniem 320/6
Np. stacyjka lub prąd ginie gdzieś po drodze do rozrusznika .
-
Złomnik nadal w formie - Art-Cars
Oj też są , wystarczy w wyszukiwarce wpisać Mercedes wieś tuning
-
Problem z odpaleniem 320/6
Na początek bym sprawdził na krótko czy rozrusznik zakręci .
-
[e46]320d okolice Mińska WBAAP71010EM00172
darti123 odpowiedział(a) na roweruj temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNa zimnym silniku ( rano ) zamulony start , a przy spokojnym jechaniu tak między 60-80 km/h auto wpada w wibracje jak by jechało sie po tarce .
-
[e46]320d okolice Mińska WBAAP71010EM00172
darti123 odpowiedział(a) na roweruj temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOj staniały ,staniały . Ja za swoją ze dwa miechy temu dostałem 13 000 PLN . Czarny sedan 2003r niecałe 170 000 km , żal mi było sprzedawać za tą kasę tym bardziej że trzy lata temu kosztował mnie blisko 30 000 PLN
-
Bardzo proszę o doradzenie mi, ponieważ chce stać
Poprzednie moje e46 (przedlift) sprzedawałem osobie która brała je na kredyt , jeszcze pamiętam że bank sprawdzał czy wartość auta jest nie zawyżona . A z 2 miesiące temu sprzedałem moje E46 z 2003 r czyli blisko 12-letnie i też poszło w kredycie . Najlepsze że AC + OC warta wyliczyła nowym właścicielom na ponad 8000 PLN !
-
Podpory pod auto? Kobyłki?
nie lepiej coś tego typu? http://allegro.pl/podjazd-najazd-podjazdy-najazdy-2000kg-najtaniej-i4593239708.html
-
prośba do znawców
Hamann ? A co tu jest z Hamanna AirBag ?
-
[e39] Spasowanie drzwi-jak to wyglada w oryginale?
Wszystko powinno być jak przy linijce .
-
Radio Classic do BMW 2000 C 1970
Temat z przed paru miesięcy a autor logował się ostatni raz 26 .04 .2014 ale i tak napisze . Kolega ma w Mercedesie SL 107 ciekawie rozwiązanie radia . Otóż orginalne radio służy tylko do włączania jednostki sterującej ( w jego przypadku jakiś model Nakamichi ) która jest w bagażniku . A sterowane jest za pomocą pilota .
-
BMW E46 330xd z 2004 - za ile wystawić
Ja swoją 320d z przebiegiem niecałym 170000 przez kilka miesięcy wystawiałem cena 20 000 PLN . W końcu zdesperowany puściłem za 13 000
-
E46 330ix, Lublin WBAAW51010JU11154
darti123 odpowiedział(a) na DanielStarachowice temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKokpit spray plak :norty:
-
320d M pakiet folia 3d carbon
Wygląda jak jakieś badziewie , w opisie nie ma nic o 3D ani że jest paroprzepuszczalna
-
Białe M3 e92 DKG - LECHÓW ( VIN : WBSWD911020P306005 )
darti123 odpowiedział(a) na 1oskar temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo że szkoda była wyceniona na 60tyś euro nie oznacza że tyle ktoś wsadził w naprawę .
-
BMW 316iCompact 1,6 94', jakie i skąd progi?
Do compacta niestety nie klepią zamienników progu , przynajmniej w katalogu Polcaru nie występują . Tylko sedan i kombi a więc zostaje tylko orginał , lecz cena to około 1500 PLN za szt.
-
316i M43 - Silnik przesunięty w wyniku stłuczki
Maverick88 coś Ty nam tu za herezje napisał :duh:
-
BMW E46 320Ci Radom (WBABD11050PM30497)
darti123 odpowiedział(a) na Pawel7777 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak zwykle pestka trzyma poziom , bardzo niski poziom .
-
[e39] Zakup elementów od Anglika
Są takie same .
-
Jak spuścić paliwo
Po co piszesz takie bzdury , jak nie jesteś w temacie to lepiej nic nie pisz . A teraz jak spuścić paliwo ; zdejmujemy tylne siedzisko . Są tam dwa dekle z lewej i prawej strony . Otwieramy oba i spuszczamy paliwo , cała filozofia . Nawet jeżeli paliwa jest pod sam korek to przy odkręceniu dekla paliwo nie wleje się nam do auta tylko zleci na ziemie (max 3 l ). Bo zbiornik paliwa przecież jest pod samochodem a nie we wnętrzu .
-
bmw e46 numeracja cylindrow
Po prostu pytanie było tak banalne że nie mogłem w nie uwierzyć , tym bardziej że kolega maniek21112 na nie odpowiedział . Całe szczęście że ma do perfekcji opanowaną prace w paintcie i rysunek rozwiał wszystkie wątpliwości .
-
bmw e46 numeracja cylindrow
To jest chyba jedyne logiczne wytłumaczenie .
-
bmw e46 numeracja cylindrow
Rysunek jest :cool2: . Ale ja jednak mam wrażenie że chodziło mu o klejność zapłonu . Bo ponumerowanie cylindrów od pierwszego do szóstego wydaje mi się tak banalne że aż śmieszne
-
bmw e46 numeracja cylindrow
Za co dziękujesz i komu ?
-
bmw e46 numeracja cylindrow
A nie chodzi Tobie przypadkiem o kolejność zapłonu ?
-
e46 touring umiejscowienie napisu 320d na klapie
Ja używam żelowych taśm 3M .