Treść opublikowana przez darti123
-
Giełda Old & Young - czesci sprzedam/kupie
Kupię lampy tył e24
-
Emblemat
Wygląda mi to na samoróbkę .
-
Zakup i naprawa e90 KOSZT
Dla mnie kupno tego auta w tej cenie jest nieuzasadnione ekonomicznie . Rok temu kupiłem w podobnej kwocie 330 xd z 2007r . A uszkodzona była mniej niż ta (błotnik ,ksenon , zderzak , halogen ,zakole , amortyzator , łożysko , dwa wahacze , lusterko ,łącznik stabilizatora , poduszki i pasy , parę drobnych plastikowych elementów , i spryskiwacz ksenona . Do lakierowania 4 elementy zderzak , maska , błotnik . drzwi )
-
co na to fachowcy od blacharki od BMW e 34 .........
Dziury ,rdza ,korozja .
-
Demontaz radia a zakodowanie
Gdy miałem VW Polo i odłączyłem akumulator to zakodowała mi się duza nawigacja . Pojechałem do pierwszego lepszego elektronika co naprawia TV i za 50 PLN rozkodował mi . No i podał jaki jest PIN .
-
Przekładka BMW E60 na wersje europejska
Były już takie tematy w tym dziale , wyszukiwarka nie boli .
-
Naprawa - uszkodzony tylny zderzak, lampa oraz błotnik
Z tego co widać na foto to koszt spawania zderzaka powinien się zamknąć w 50 PLN .
-
Felgi z E39 do E46 PILNE!!!
Jak jeszcze miałem e46 przed lifta to kupiłem na zimę 15 calowe pięcioramienne alusy od e39 . Tego samego dnia co je założyłem to też i je zdjąłem , porażka . Do dzisiaj leżą pod płotem . PS . oczywiście odstawały poza obrys .
-
Uszlachetniacz ON
Było już wiele takich tematów na forum . Skorzystaj z wyszukiwarki ,i miłej lektury .
-
zakup/sprzedaż bmw - negocjacje cenowe
Byłem pewny swojego auta 320d 03r czarny sedan niecałe 170 000 km (potwierdzone) . Chciałem 20 000 PLN dwa miesiące wisiało na ogłoszeniu ,zero zainteresowania ( trzy nie konkretne telefony ) . Znajomy położył 13 000 PLN na stół , sprzedałem .
-
Jaki to lakier w X5 ? (zdjecia)
Ze zdjęcia chcesz dopasować :?: Jakiś czas temu kupowałem furtki do X3 kod lakieru był ten sam. Drzwi przy samochodzie wydawały się że mają taki sam kolor , dopiero jak założyłem okazało się że odcieniem się różnią .
-
E24 - Pytania i solucje
Robiliśmy kiedyś Rolls-Royca z lat 50-tych . No i przyjechał do nas do warsztatu taksówkarz . Ogląda tego Rollsa łazi cmoka i pyta się " panie jaki to ma silnik ? " Rzędowa ósemka 5,7 l oczywiście benzyna , " e panie ja to bym tu diesla z Mercedesa beczki wstawił co by sie ekonomicznie jezdziło " :duh:
-
E24 - Pytania i solucje
Ja osobiście uważam że youngtimer ( każdy ) plus LPG to profanacja .
-
e39 kombi opadająca klapa bagażnika
http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=si%C5%82ownik+klapy+ty%C5%82+bmw+e39&search_scope=category-620&bmatch=seng-v6-p-1-mt-1106
-
323 ładowanie aku pod maską - bezpieczeństwo
Niczego nie uszkodzisz , ładuj bez stresu .
-
323 ładowanie aku pod maską - bezpieczeństwo
Jak odłączysz klemy to niby jak naładuje się aku ???
-
e 46 naprawa blacharki
I tak trzeba spawać bo przecież widać że błotnik przy rancie jest rozdarty .
-
gdzie są anteny w sedanie
Przeczytałem co napisałeś i na pytanie odpowiedziałem , chyba logiczne że jak pytasz się o sedana to moja odpowiedz dotyczy sedana :mad2:
-
323 ładowanie aku pod maską - bezpieczeństwo
Można tak ładować , ja tak zawsze ładuje nawet auta dużo bardziej zaawansowane technologicznie .
-
E46 - problemy z otworzeniem maski
Czy to jakaś prowokacja ?
-
e 46 naprawa blacharki
Ja bym wymieniał .
-
gdzie są anteny w sedanie
Czytasz co się pisze :?: Dwa posty wyżej pisałem GPS pod zderzakiem . POD ZDERZAKIEM
-
gdzie są anteny w sedanie
U mnie były dwie anteny pod tylnym zderzakiem , jedna po lewej druga po prawej stronie .
-
Wymiana emblematu i gałki, polecane zamienniki
Jeśli auto jest na dłużej to zamienniki bym odradzał . Lepiej używkę w dobrym stanie niż nowy zamiennik . A co do pytania drugiego to przecież emblemat na masce jest wciskany na dwa kołki więc po co podklejać .
-
E61 Regulacja maski, jak ustawić?
Regulacje masz pod maską ,zdejmujesz te plastiki okalające te zaczepy http://allegro.pl/zaczep-zamka-pokrywy-maski-e60-e61-e63-e64-e83-bmw-i4776175123.html i wkręcasz lub wykrecasz w zależności od potrzeb .