Treść opublikowana przez darti123
-
Skradziono Audi A4 B6 Avant - Grudziądz
W sobotę skradziono a w niedziele pewnie na giełdzie części było . Przypomniała mi się taka historia z przed paru lat . W niedziele na giełdzie Słomczyn pytam się sprzedającego części (nie pamiętam o co i do jakiej marki) czy owa część jest na pewno sprawna . A on mi na to z uśmiechem pod nosem "jeszcze wczoraj jezdziło"
-
e46-Listwa ozdobna zewnętrzna (górna)
Już blisko pół roku walczysz z tak banalnym tematem jak spinki :?:
-
Co o tym sądzicie "obrót używanymi bardziej bezpieczny " ?
http://www.deon.pl/wiadomosci/polska/art,19914,rzeczpospolita-uzywane-auta-pod-kontrola.html
-
E23 728i Poczatek znajomości.
Hmm xyralik na auto z 1980 roku . Puryści będą się czepiać :D
-
E91 WBAUX11090A625991
darti123 odpowiedział(a) na AlexPoznan temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBo może lakier kupił w BMW i orginalnym lakierem polakierował :lol: . Przypomniała mi się kiedyś taka historia , przyjezdzają klienci do handlarzyny i z pretensjami do niego przecież pisał pan że wszystkie szyby orginalne a tu każda z innego roku . A on na to, no tak z każdego roku ale orginalne
-
BMW E46 2,0 143km WBAEX51010PP71567
darti123 odpowiedział(a) na landryn83 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA handlarz dzwoni na policje i znajomy siedzi za kratami
-
Co jest niehalo z tym autem, że zero telefonów?
A póżniej ktoś zadzwoni poprosi o vin wrzuci tu na forum do oceny i auto będzie spalone :lol: Że pewnie popowodziowy bo tapicerka się nie zgadza i że na wieśniackich chinolach ,bo chinole nawet jak są ładne to są wieśniackie ( przynajmniej u nas na forum )
-
Pytanie, czy felga jest oryginalna i piaskowanie felg
Piaskowanie felg za ponad 1300 PLN ? No chyba że że 30 sztuk :lol:
-
Demontaz przednich lampy E63
Nie widzę możliwości
-
Shell V-Power Diesel Nitro+
Placebo ,takie moje zdanie
-
WZMOCNIENIE / PAS PRZEDNI E46 RÓŻNICE LIFT
W przed lifcie jakieś 4-5 cm pod zamkami miałem takie okrągłe odboje , w po lifcie tego nie mam . To takie moje spostrzeżenie a propos różnic
-
E46 - różnica w drzwiach pomiedzy combi i sedan
Nie ma różnicy http://www.realoem.com/bmw/partxref.do?lang=pl&part=41517034151
-
E46 jak zdemontować błotniki?
viewtopic.php?f=69&t=198485&hilit=b%C5%82otnik I to nie są nity tylko kołki rozporowe
-
Maska stalowa czy aluminiowa?
Zdecydowanie używana
-
E39] Slad po naklejce
A Ty spróbuj może przeczytać wszystkie odpowiedzi ,aby dwa razy tego samego nie radzić
-
Próba wyłudzenia ubezpieczenia za F10
Po prostu wziął sobie golas F10 w leasing,a jak się zorientował że nie daje sobie rady ze spłatą to postanowił pozbyć się kłopotu . Przy okazji przytulając jakiś grosz (pewnie na spłatę zaległości :D )
- E46-wymiana drzwi
-
Zwiekszenie koni
I bez turbo da się zrobić "szał" tylko potrzebny jest worek pieniędzy . A to się chyba mija z celem ,no chyba że ktoś jest ekscentrycznym milionerem i ma taką fanaberie
-
Zwiekszenie koni
Moim zdaniem najlepiej sprzedać auto którego moc nas nie satysfakcjonuje , i kupić mocniejsze . Można oczywiście jeszcze SWAP-ować jak napisał Niclukas ale to już jest zabawa przy której musimy liczyć się z ewentualnymi niespodziankami i przeszkodami . Natomiast nagonić kucy w silniku wolnossącym tak aby było to wyraznie odczuwalne ,to niestety potrzeba sporo gotówki i wiedzy w temacie . Takie jest moje zdanie .
-
E46 zgubione kluczyki
Strasznie tanio ,ostatnio dorabiałem do Merca i zapłaciłem 1,5 tyś
-
E46 zgubione kluczyki
Cztery stówki ,zakodowany ?
-
E46 zgubione kluczyki
Tylko że aby złożyc fotel to trzeba w z bagażnika go otworzyć
- E46 zgubione kluczyki
-
BMW 330 E91 WBAVS31090AH33092 Tarnów UWAGA
darti123 odpowiedział(a) na Bronx_l temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJednego nie mogę zrozumieć ,jak można tak bezczelnie i z premedytacją pisać "bezwypadkowy"?
-
BMW F10 - WBAFW11000C638838
darti123 odpowiedział(a) na kamiloo98 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak ktoś nie ma pojęcia co to jest leasing ,to powinien się nie wcinać .I nigdzie nie napisałem kto kim jest