Skocz do zawartości

darti123

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darti123

  1. Silikonem szybę samochodową :duh: edit ; w pierwszej chwili nie zorientowałem się że odpowiadam trollowi .
  2. Taniej będzie jak kupisz szybę z montażem , no chyba że szukasz używki .
  3. Nigdy bym nie kupił BMW po chipie , chyba tak powinno być .
  4. Można aby rozwiać wątpliwości zmostkować klemę i zobaczyć czy odpala .
  5. Do xd nie ma zamienników , a części niestety nie są identyczne
  6. A co się ma dziać skoro zakładają ją w tym samym położeniu co starą , a co do "fachowców " od zbieżności to powinni to poprawić w ramach reklamacji .
  7. Bo frezy są nie symetryczne ,to znaczy jest tylko jedna pozycja w której kiera pasuje .
  8. 136 koni chyba , a co do temperatury to takie objawy są przy zapowietrzonym układzie lub niedrożnym
  9. Jak się już chcesz reklamować to przynajmniej nie wprowadzaj ludzi w błąd . Nie piaskuje się elementów karoseryjnych bo się blacha pokrzywi , można za to osodować . Ale to tez w tym przypadku nie ma większego sensu . Po prostu trzeba zeszlifować do gołej blachy . Piaskowani odprysku średnicy paznokcia , co za typ :duh:
  10. Na ostatnim foto widać przez szybę jak worek wisi
  11. Za samą robociznę plus z 6 tyś za klamoty , jak dla mnie kasacja .
  12. W tony rdzy nie wierzę , pewnie w starym 12 letnim aucie parę śrubek przyrdzewiało i może obudowa vacum . A co do kurzu to ja bym się cieszył tylko z tego . Nie cierpię umytych silników w autach na sprzedaż Powiem tyle gdyby nie twoja praca to nic byś nie zrobił
  13. Stara sprawa opisywana chyba we wszystkich portalach motoryzacyjnych
  14. 320d 116koni :?: Zastanawiam się czy jest sens naprawiać tak stare auto z takimi uszkodzeniami .
  15. Nie reperaturki jeszcze nie są produkowane do e9X , a co do łączenia błotnika z nadkolem to są zgrzewane punktowo i uszczelnione masą klejaco-uszczelniającą .
  16. Spróbował bym benzyną ekstrakcyjną
  17. darti123 odpowiedział(a) na Amrap temat w E90, E91, E92, E93
    Tylko orginalne , nie odpadają nie pękają i wyglądają . Zdecydowanie polecam nawet używane , podrapane orginały niż jakieś wynalazki z kruchego tworzywa .
  18. Domyślam się że dałeś do lakierni proszkowej skoro nie mają wyboru w kolorach . Ja w takiej sytuacji dobrał bym kolor w mieszalni i na lakier proszkowy (oczywiście po zmatowaniu go) położył normalny lakier .
  19. Po prostu zadzwoń do ASO , ja jakieś pół roku temu zadzwoniłem do Bawarii Motors i dowiedziałem się czego chciałem .
  20. Nigdy bym nie kupił przekładki z angola . Nie to że nie da sie dobrze przełożyć ale jaką mamy gwarancje że w tym przypadku jest wszystko prawidłowo zrobione . A pisze to po przykrych doświadczeniach mojego kumpla który kupił Subaru po przekładce . I po jakiś dwóch miesiącach jazdy auto się zapaliło . Okazało się że aby zaoszczędzić zamiast wymienić instalacje to ją tak posztukowali aby była dłuższa
  21. darti123 odpowiedział(a) na Gumiś89 temat w E46
    Tak szpilki są wykręcane , nie seryjnie nie wychodziły ze szpilkami .
  22. Nie chcę Cię martwic ale objawy które opisujesz sugerują kończący się konwerter .
  23. Też bym nie ratował ,za stare auto na takie eksperymenty . Nawet jak usiądziesz z kartką i wszystko dokładnie policzysz to w trakcie naprawy znając życie wyjdzie pełno dodatkowych rzeczy . A tak swoją drogą jaki miałeś pomysł na numer VIN ?
  24. Zmieścisz nawet do kombi bez mierzenia . Ja ostatnio małym Fordem Connect wiozłem do X5 i to z kawałem progu

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.