Treść opublikowana przez darti123
-
E70 X5 WBAFF01080L214835
darti123 odpowiedział(a) na griffe temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDodam jeszcze że znajomy kiedyś sprzedał Hondę Civic z podobna kombinacją tablic . I osoba która od niego kupiła auto dzwoniła z pretensjami że pani w jego wydziale komunikacji nie chce przyjąć dokumentów bo tablica jest podrobiona .
-
E70 X5 WBAFF01080L214835
darti123 odpowiedział(a) na griffe temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTe tablice są z innych epok , to tak jak bym z przodu na niebieskim bandzie miał polską flagę a z tyłu Euroband z 12-stoma gwiazdkami . A on ma z tyłu współczesne tablice w systemie SIV a z przodu " kolekcjonerską " w systemie FIN która była wydawana do 2009 roku
-
Grubość listwy Chrom.
Aby mieć pełny Chrom Pakiet Tesco proponuje jeszcze takie coś http://allegro.pl/bmw-listwa-blotnika-x2-e28-e30-e36-38-e39-e46-e90-i5024334895.html
-
e90 335i VIN : wbapm73599a366255
darti123 odpowiedział(a) na bartek_94_1994 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZmienił na 530 d (F07) :duh:
-
e90 335i VIN : wbapm73599a366255
darti123 odpowiedział(a) na bartek_94_1994 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW jakim Ty świecie żyjesz ? Np. mój znajomy kupił F10 520d nowe w salonie żeby po pół roku sprzedać ze sporą stratą bo mu nie odpowiadał
-
e90 335i VIN : wbapm73599a366255
darti123 odpowiedział(a) na bartek_94_1994 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo rzeczywiście grubo ,na ostatnim zdjęciu widać że nawet przerobił na sedana . :norty:
-
e90 335i VIN : wbapm73599a366255
darti123 odpowiedział(a) na bartek_94_1994 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzyjechał do mnie kiedyś klient e60 ( jeszcze ją wtedy produkowali ) żebym mu wymienił deskę na taką z uchwytami na kubki . 3000 PLN za cup holdery taki facet miał gest w stosunku do swojego auta . Mało tego innym razem zakładałem mu tylny zderzak od m-pakietu , tylko tylny bo przedni m-pakietowy mu się nie podobał . Jak kiedyś trafi do tego działu to będzie komentowane że miało dzwona z przodu bo konsola nie zgadza się z vinem ,a do tego walone w tył bo zderzak mpakietowy :lol:
-
BMW 520d E60 vin WBANC31060CP63911
darti123 odpowiedział(a) na Adamobmw1986 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa też potwierdzam znajomy kupił nowe e60 w salonie , skóry na fotelu kierowcy przy 70 000 km były już poprzecierane. To znaczy nie na wylot tylko farba była poprzecierana . Tak że śmiech mnie ogarnia jak znawcy tu na forum ustalają rzeczywisty przebieg po wyglądzie wnętrza
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
http://allegro.pl/zderzak-przod-bmw-e90-e91-alpina-rarytas-okazja-i4996281004.html
-
Klimatyzacja - wymiana parownika e46
Nie nie miało by to sensu
-
BMW vs Lakier
Skoro maska była lakierowana to po co piszesz że lakier w BMW jest słaby . Pytanie powinieneś zadać lakiernikowi czym pomalował maskę
-
e46 compact
darti123 odpowiedział(a) na Kuba_ps2 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle o lakiernictwie pojęcia nie masz za grosz .
-
BMW e46 320d AUtomatyczna skrzynia Biegow I wymiana oleju
Jak stwierdził , dał próbkę do labolatorium aby stwierdzili jego parametry ?
-
BMW e46 320d AUtomatyczna skrzynia Biegow I wymiana oleju
A co 50 tyś temu wymieniałeś że wiesz ile na tym oleju masz przejechane .
-
BMW e46 320d AUtomatyczna skrzynia Biegow I wymiana oleju
A zalecenia producenta skrzyni że się wymienia .
-
Reparaturki i progi
viewtopic.php?f=58&t=222650
-
Prawa strona kufra potrzebuje opini eksperta
Woda ma prawo ściekać po kratce ale nie ma prawa dostawać się przez nią . No chyba że by płynęła z dołu do góry :lol:
-
Prawa strona kufra potrzebuje opini eksperta
Woda nie powinna dostawać się przez kratkę , masz tam uszczelkę przy tej kratce ?
-
Klema pirotechniczna
A przed sprzedażą pewnie wykosztujesz się około 200 PLN i założysz sprawną klemę .
-
Klema pirotechniczna
Tu na forum raczej porad druciarskich się nie udziela .
-
Reparaturki i progi
Niestety też szukałem i dowiedziałem się że w zamienniku nie występuje . A w a orginał próg to koszt ok 2000 PLN za jedną stronę . Natomiast reperaturka błotnika nie występuje tylko cały błotnik za ponad 5000 PLN
-
BMW Serie 2 Active Tourer 2014
Spytaj się w dziale ( SERIA 2 ) . A zapomniałem że takiego tu nie ma , chyba ktoś się wstydzi tej serii
-
e64 nie moge otworzyć bagaznika
Widzę że mój temat odkopany po ponad dwóch latach a ja nawet nie napisałem jak sobie poradziłem . A więc odkręciłem zawiasy było bardzo ,bardzo ciężko ale się udało . I dostałem się do bagażnika od strony podszybia . Okazało się że rozpadł się cały zamek .
-
Felgi czarny mat czy czarny połysk?
A ja bym wybrał połysk , kolega miał białego 350z z felgami w czarnym macie i wyglądało to tak jak by były jakieś brudne czy zakurzone . W końcu je przemalował na połysk .
-
listwa od podświetlenia tablicy/zbierająca - bmw 318i
Listwę z podświetleniem mam , kulturalnej osobie która potrafi się przywitać na forum oddał bym za darmo . PS. pracowałem kiedyś w Chotomowie