Treść opublikowana przez darti123
-
e46 320d 2002r dwa niebieskie kabelki
Tak mogą sobie leżeć i nic nikomu nie zrobią , ewentualnie można kupić wzmacniacz i je podłączyć :D
-
wypadek potrzebuje informacji o poduszkach
A napinacz pasa bezpieczeństwa przypadkiem nie strzelił ?
-
Pełna vs niepewna historia auta a zakup
Dla mnie auta ze USA są dla hazardzistów. Czy też osób które sprowadzają ileś tam sztuk i mają wkalkulowane że co któryś samochód okaże się finansową porażką .
-
Czym czyscic końcówke tłumika z sadzy?
Ja czyszczę pastą polerską . Taką zwykłą do lakieru .
-
Plastikowe szyby
http://allegro.pl/listing/listing.php?string=poliw%C4%99glan+lity&search_scope=
-
Swiezy transport bezwypadkowych ;(
Nic nadzwyczajnego ,powiedział bym raczej dzień jak co dzień . Mógłbym codziennie przynajmniej jedną taką fotę wrzucać .
-
E36 1998 sedan - Sposób naprawy blacharskiej
Pewnie że można kupić nowy ale w zamienniku nie występuje a orginał będzie kosztował grubo ponad 1000 PLN . Ja bym kupił w używce ten fragment najbardziej zdewastowany ( nie ma sensu rzezbić )
-
Deska rozdzielcza e90 - kubki
Wystarczy wiem co pisze bo wymieniałem .
-
320d bajer do auta
Widzę że nadszedł już czas aby pozbyć się e46 .
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Nikt nie zauważył na Allegro wystawionych nowych amortyzatorów przednich do xd . Ja zauważyłem , aukcja BCM od 50 zł za szt. Aukcja wygrana wczoraj dostałem paczkę wszystko ok :D . 160 PLN za komplet z przesyłką ,chyba interes roku . Ps . amorki były wystawione w dziale " Amortyzatory tylne" . Pewnie dlatego nie było zainteresowania .
-
czarno biale lampy tylne szukam
Robiłem takie rzeczy w złotych latach tuningu ( 1990 -2000 :lol: ) . Spray do lamp a następnie lakier bezbarwny .
-
Materiał błotnika przedniego bmw e92
W e64 miałem o ile dobrze pamiętam z > PA
-
320d 136 KM problem z alternatorem, pilne !
Mnie się alternator przegrzewał i to dramatycznie przez uszkodzony sterownik świec . Ale w polifcie . Chciałem przez to powiedzieć że przyczyna może być różna . A konkretna odp. to jak wróżenie z fusów
-
[e46] 320d 2004r Czerń relingów dachowych
Menzerna FG500 , ale po G3 efekt pewnie będzie taki sam . Z tym że jak te listwy i relingi polerowałem to robiłem to jednym przeciągnięciem polerki . Bo bałem się aby połysku nie nabrały . Po prostu ściągnąłem pastą tą szarą wyblakłą jakby to nazwać , patynę.
-
[e46] 320d 2004r Czerń relingów dachowych
Nie wiem jak w e46 ale w X5 od spodu relingu jest śrubka typu torx nr.25 odkręcasz ją i wyciągasz końcówki relingu zdejmując przy okazji te plastikowe "uszczelki" A co do polerki to ostatnio polerowałem Range Rovera i poleciałem tez po relingach i słupkach . Efekt był taki że elementy te nabrały równego czarnego półmatu . Dla tego nie widzę potrzeby lakierowania
-
[e46] 320d 2004r Czerń relingów dachowych
No przecież o tym właśnie pisze , nie chodzi mi o podkładki pod relingi . Relingi przynajmniej te w x5 nie sa monolitem tylko skladaja sie z czterech czesci . Aby je rozebrac trzeba wlasnie odkrecic te male torxy . I koncowki sie wysowaja z glownej sztangi .
-
[e46] 320d 2004r Czerń relingów dachowych
Nie wiem jak w e46 ale w X5 od spodu relingu jest śrubka typu torx nr.25 odkręcasz ją i wyciągasz końcówki relingu zdejmując przy okazji te plastikowe "uszczelki"
-
[e46] 320d 2004r Czerń relingów dachowych
Przeleć lekko polerką i będzie lux nówka :cool2:
-
Garażowanie auta
Pokrowiec to najgorsze zło , no chyba że w garażu żeby auto się nie kurzyło . Kiedyś przykryłem na zimę kanciastego Cadillaca . A na wiosnę jak go odkryłem okazało się że lakier na kantach się przeszlifował do gołej blachy :cry2:
-
Garażowanie auta
Jak jest solidnie wykonana to i jest stabilna .
-
za szeroki zderzak m pakiet e46
Przeciąć i skrócić , ABS bardzo wdzięcznie się spawa .
-
klapa CSL do sedana ??
Raczej klape od sedana przerobić na wzór cls . Bo klapa od coupe ma inne wymiary .
-
e46 330i szyberdach jest szklany czy plastikowy?
Szklany
-
Pytanie do lakierników
Napisał pod fotką
-
Pytanie do lakierników
Zawsze można usunąć stary lakier i pomalować na orginał poniżej dwustu mikronów :cool2: