Treść opublikowana przez darti123
-
blokada obrotów silnika e46 d
Zapętlony silnik ma w gdzieś blokady obrotów :twisted:
-
Podrasowanie silnika benzynowego
Jeśli brakuje Ci koni pod maską to proponuje zmienić auto na mocniejsze . Wyjdzie to najtaniej .
-
Cieknąca klima 316i compact
Tam są takie uszczelki ( gumowe oringi ) najprawdopodobniej do wymiany .
-
Ponad rok pod chmurką - co mogło się stać?
Rok nie wyrok :lol: .Kiedyś miałem VW Santane była w niej uszkodzona chłodnica i tak przestała pod płotem ponad 3 lata . W końcu jak już nie mogłem na nią patrzeć to ją wystawiłem za 500 PLN . Przyjechał po nią koleś z nową chłodnicą i akumulatorem , zamontowaliśmy odpaliliśmy i pojechał 70 km do domu . Po 2 tyg przyjechał do mnie bo chciał przepisać umowę . Mówił że auto sprawuje się bez problemowo , nawet oleju nie wymienił :duh:
-
Czy warto kupować używany napinacz pasa bezpieczeństwa?
Pewnie że warto , nie widzę sensu aby przepłacać za nowy .
-
Rozdarta kierownica e36
Tak wygląda kiera ze zdjętą skórą http://allegro.pl/bmw-seria-3-e36-kierownica-i4372827789.html nie prezentuje się to najlepiej . Dlatego najlepiej po prostu dać do obszycia kierownice .
-
VIN WBANC31050CX22931 Przestroga !!!
darti123 odpowiedział(a) na phestor temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażProstuje się prostuje , wiem co mówię bo nie jedną aluminiową furkę już klepałem .
-
bmw e46 przed liftem wymiana pokrywy gornej szyby - mozliwe?
Da rade wymienić " pogrywe" z tym że należy wyjąć szybę .
-
E90 Odstające progi
Aha i jeszcze jedno , przednie nadkole masz nieprawidłowo założone . To znaczy że powinno być pod progiem a nie na progu
-
E90 Odstające progi
Spinki nie trzymają , albo są połamane . Od spodu są kołki plastikowe które odkręcasz kluczem typu torx numer 30 . A na górze progi są wciskane na spinki które u Ciebie i tak nie trzymają .
-
Stare, zdezelowane 2002 - czy jest coś warte
Gdyby to było przedwojenne Bugatti to by było warto , ale nie takie BMW . Koszta renowacji przekroczą wartość auta .
-
xd smarowanie przegubu
Chyba za trudne pytania zadaje na forum bo prawie nigdy nikt nie potrafi odpowiedzieć . Dla potomnych co by szukali w internetach jak ja - TEXACO EP2
-
xd smarowanie przegubu
Wczoraj byłem u trzech mechaników w moim mieście i żaden nie potrafił mi odpowiedzieć na to pytanie .
-
xd smarowanie przegubu
Mam pytanie czym jest smarowany przegub wewnętrzny przedni lewy w e90 xd
-
Porysowany błotnik i zderzak - jak ukryc ?
Po prostu na głupie pytanie głupia odpowiedz . Ja wiem że w TV pokazywali cudowne kredki które likwidowały rysy , ale to tak naprawdę tak ładnie wyglądało tylko w reklamie . Do tego piszesz o rysie grubości 3-4 cm , a dla mnie tak szeroka rysa to już nie rysa tylko zdarty lakier .
-
Porysowany błotnik i zderzak - jak ukryc ?
http://allegro.pl/pokrowiec-oddychajacy-na-samochod-plandeka-auto-l-i4269652638.html A tak na serio jeśli mega długa rysa szerokości 3-4 cm do podkładu nie jest tragiczna to nie wiem co o tym myśleć . Szczerze to nie bardzo widzę aby tak szeroką rysę można było zamaskować jakimś czernidłem . Chyba jednak pozostaje skorzystanie z powyższego linku :lol:
-
Czy mechanizm podnoszenia szyb z Touringa pasuje do sedana?
Tak jak zbyszek80 napisał przód pasuje . A skoro pokazało Ci że masz rok produkcji 98 to znaczy że masz 98 .
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Fejk aż w oczy szczypie , google grafika pokazuje to coś na ukraińskich blachach .
-
Dziewczyny lecą na BMW czy nie ?
Jakiś czas temu u mnie w powiecie jezdził koleś starym Sabbem 900 . I muszę przyznać że co chwila inna panna się z nim bujała . No ale ochajtał się , przesiadł się w Vectre i Eldorado się skończyło .
-
Dziewczyny lecą na BMW czy nie ?
Trolling tyle w temacie
-
Dziewczyny lecą na BMW czy nie ?
Według wujka Google ulubiony samochód gejów to Mini Roadster
-
Rysa na drzwiach E90
Czy da się to uratować markerem ? Nie nie da się tego uratować markerem . Co najwyżej zamiast rzucającej się w oczy białej rysy będzie mniej widoczna ciemna rysa .
-
Dziewczyny lecą na BMW czy nie ?
Chodzi o to że temat jest płytki jak kałuża i bez większego sensu . Bo blachary lecą na wszystkie samochody z charakterem . Jedne polecą na BMW inne na Audi czy MB . Znam osobiście przypadek kiedy dziewczyna zasugerowała starającemu się o jej względy że interesują ją tylko faceci w nowych Volvo . A ten frajer zarżną się w kredycie i kupił nowe s60 . A i tak go po paru miesiącach olała . I tak jak wcześniej pisałem wcale nie potrzeba mieć drogiej fury bo pod odpowiednią remizą to i na ponad 20 letnią Calibrę można panny wyrywać :lol: .
-
Dziewczyny lecą na BMW czy nie ?
Ale temat , brzmi to jak prowokacja na wiocha.pl .Po raz kolejny daje mi to do myślenia czy aby nie pożegnać się z tą zacną marką . Zresztą co to za pytanie ,czy lecą na BMW . Zdesperowaną blacharę to i na Calibrę wyrwiesz .
-
Spadek ciśnienia przy ostrym hamowaniu
Załóż suchą miskę olejową ,a będziesz mógł i z 250 km/h ostro hamować . :lol: