Witam, Mam problem z otworzeniem maski w swoim BMW E46. Po pociągnięciu rączki w kabinie maska podnosi się o parę centymetrów, natomiast nie wyskakuje "klamka" z pomiędzy nerek. Mogą ją wyciągnąć natomiast chodzi całkowicie luźno i nie mogę podnieść maski bo trzymają ją chyba zamki. Z tego co czytałem na forum nie jest to kwestia zerwanej linki bo rączka w kabinie działa prawidłowo. Czy ktoś wie jak otworzyć maskę w takim wypadku? Czy klamka pomiędzy nerkami też powinna coś zwalniać czy służy tylko do wygodnego podnoszenia?