Treść opublikowana przez darti123
-
E60 545i WBANB31030B080637 Łomża
darti123 odpowiedział(a) na dezz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie wiem jaki to auto ma przebieg ale interesuje mnie to jak zeszłoroczny śnieg . Natomiast jeżeli chodzi o rozpoznawanie przebiegu po fotelach jest dla mnie śmieszne . Znajomy kupił nowe BMW serii 5 w salonie . A po przejechaniu 70 000 km na fotelu kierowcy była już wytarta skóra .
-
E46 Puławy KK46079
darti123 odpowiedział(a) na scghost temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA ja dla odmiany pojechałem do ASO na serwis okresowy tylko po to aby mieć ciągłość w książce . No i po jakimś roku jak sprzedawałem potencjalny kupiec poprosił mnie o VIN . Po sprawdzeniu go powiedział mi że ostatniego serwisu nie ma w bazie .
-
E46 Puławy KK46079
darti123 odpowiedział(a) na scghost temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZa naszą zachodnią granicą też można się naciąć , wiem to z przykrego doświadczenia . I wcale nie kupowałem od turasa tylko od długo blond włosego Hansa pierwszego właściciela .
-
E46 Puławy KK46079
darti123 odpowiedział(a) na scghost temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTen dział na forum to totalne dno , oczywiście przez piszących tu ( nie wszystkich ) . Przekonałem się o tym jak trafiło tu auto mojego kolegi . No i oczywiści zaraz był hejt że " za te pieniądze z takim przebiegiem to bym brał kasę i się nie zastanawiał " pewnie domyślacie się kogo to wyświechtamy tekst . Albo że licznik na pewno skręcony , inny użytkownik że na pewno auto przeszło przez jakąś tam firmę . A najlepszy był koleś co się przyczepił że powietrza w kole jest za mało :duh: . A auto naprawdę było godne , a oględziny w ASO przeszło wzorowo .
-
Identyfikacja części
Ta części nie występuje osobno , tylko cały boczek .http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=VA71&mospid=48481&btnr=51_5835&hg=51&fg=50&lang=pl
-
Kupno Bmw serii 8 - recenzja ogłoszeń, rady przed zakupem.
Potwierdzam to co napisał kolega Bartek , jako że mam czasami do czynienia z youngtimerami z kraju kwitnącej wiśni . W przeciwieństwie do tych z USA to japońskie są przeważnie w zacnym stanie .
-
Zabezpiecz swoje auto !!! OSTRZEŻENIE !!!
Nie wprowadzaj mi tu muzułmańskich zasad do Europy , jak ci się podoba ich prawo to się tam przenieś . A tak woli ścisłości prawo szariatu za kradzież przewiduje obcięcie ręki . A za kradzież bandycką obcięcie prawej ręki i lewej nogi . Wychodzi na to że jesteś bardziej radykalny od świrów z IS
-
Jak podłaczyć wyświetlacz aby zaswiecił poza samochodem.
Nawet nie napisałeś o jaki wyświetlacz Ci chodzi
-
Zabezpiecz swoje auto !!! OSTRZEŻENIE !!!
Ja bym nie ryzykował , zam historie gdzie osoba za stratę wzroku wygrała w sądzie ponad milion złotych rekompensaty .
-
Klema pirotechniczna po wystrzale.
Nie , ale jeżeli jest na wtyczce od naboju założony odpowiedni opornik to wtedy tak .
-
Szkoda całkowita?
Tak jak kolega powyżej napisał nie naprawiał bym tak starego auta , jak to się mówi " naprawa ekonomicznie nie uzasadniona " . W zeszłym roku miałem klienta który chciał abym mu naprawiał też pełnoletniego Patrola . Powtarzałem mu z uporem maniaka że nie widzę sensu , ale się uparł i postawił na swoim . Jak już odbierał to przyznał mi rację .
-
bmw f10 m-pakiet v focus 1.0 baty ;-)
G-Tech :D http://g-techgmbh.de/cms/website.php?id=produktprogramm/fiat.htm Powiem tak ze świateł ciężko ( za mało trakcji ) ale ze startu lotnego tak przynajmniej 50 km/h to po prostu mały killer
-
bmw f10 m-pakiet v focus 1.0 baty ;-)
Ja ostatnio kolegę w x6 sprowadziłem na ziemię jak dostał baty od mojego Abartha 500 1.4 :lol: . A co do żywotności to akurat Fiat zrobił silnik który daje radę .
-
2.0 Diesiel i czerwona ropa?
Miałem x lat temu Berlingo 1.8 d ( bez turbo 60 KM ) , w okresie letnim nawet na rzepakowym chodził jak marzenie . Polecam :cool2:
-
2.0 Diesiel i czerwona ropa?
Myślę że najlepszym wyjściem przy takich dylematach będzie kupno VW Lupo 3L 1.2 TDI
-
2.0 Diesiel i czerwona ropa?
Znajomy leje do e60 już ze dwa lata przebieg auta około 300 000 km
-
[e46] Naprawa diod w tylnych lampach
A próbowałeś przelutować , ja tak miałem w C-klasie ( światło stop ) i po przelutowaniu diody zaczeły prawidłowo działać
-
kod lakieru na poszczególnych częściach?
Ta super cena mnie niepokoi , żeby błotnik " Made in Taiwan " długo wytrzymał to lakiernik musi się trochę napracować i wydać trochę grosza na dobre materiały . A tu mamy błotnik plus lakierowanie za nieco ponad 300 PLN . Ja jakiś czas temu kupiłem właśnie do e90 podróbkę ( tą droższą 133 PLN , cena dla mnie z moimi zniżkami ) i nie pasuje idealnie do drzwi :cry2:
-
szyby w E60
Że z logo BMW to oczywistość , niby jak miało by wyjeżdżać z fabryki . Dziwne jest tylko trochę to że szyby są różnych producentów w jednym aucie . To znaczy może to nie jest dziwne co rzadko spotykane wśród producentów samochodów .
-
E46 Wymiana Poduszek powietrznych ;(
Jeżeli poduszka jest taka sama to mogła się zdeformować kierownica przy wystrzale . Miałem taki przypadek w VW Polo
-
Różnice między M6 a M5
Bo coupety zawsze są droższe ,były i będą . I to bez względu na markę .
-
BMW e92 335d VIN: WBAWD71060P074033
darti123 odpowiedział(a) na mnorbert temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZ własnego doświadczenia muszę niestety ale potwierdzić Twoje zdanie
-
e46 felgi wystają poza obrys
Zmiana felg , ja bym zdecydowanie tak zrobił
-
szyby w E60
U mnie czołowa to była Saint Gobain z logo BMW a boczne Splintex
-
Prosze o pomoc w sprawie E12
Niestety istnieje ryzyko że ktoś wymieniał wkład zamka a wtedy co oczywiste kluczyk nie będzie pasował do stacyjki . Osobiście chyba bym dorabiał do zamka od klapy bagażnika . Jako że jest dużo mniej używany to jest większa szansa że nie był wymieniany .