Treść opublikowana przez danielxc717
-
M54B30 - P0171/4 P1083/5 - Nieszczelnosc, czy przeplywka?
Nie
-
M54B30 - P0171/4 P1083/5 - Nieszczelnosc, czy przeplywka?
Jak masz kasę na zbyciu to sobie wymień w ciemno bez sprawdzania dolotu
-
520i nie przyspiesza
Zwykle takie jakie idą oryginalnie do auta
-
Bmw E39 zmiana skrzyni z manualna na automat
Nie wiem czy się da. Chyba tylko przy przeprowadzeniu dynamicznej wymiany, uzupełnienia oleju bo w e39 nie ma tam żadnego korka a samym sprzęgle
-
528i automat dziwne zachowanie przy ruszaniu pod górkę
Zrób test zanim ściągniesz czapkę. Układ chłodzenia to upierdliwa strna e39 i potrafi byc niewielki wyciek a masło pod korkiem jest często jak nie robi się dużych odległości
-
BMW e39 528i automat nie odpala abs
Naladuj aku
-
Swap 2.5 na 2.8-benzyna w oleju,silnik gaśnie,spalanie
Jeśli chce w pełni wykorzystać moc 2.8 to musi wymienić kompa.
-
Swap 2.5 na 2.8-benzyna w oleju,silnik gaśnie,spalanie
Chodzić to będzie ale nie tak jak powinno. Swap trochę po lebkach zrobiony. Czujnik do wymiany będzie tylko upewnij się który
-
Swap 2.5 na 2.8-benzyna w oleju,silnik gaśnie,spalanie
Jaki kod silnika nowego i starego? Czujniki pasują z silnika poprzedniego? Sprawdzisz wszystko na realoem. Masz problem z dawkami paliwa lub z jego spalaniem przez zbyt bogatą mieszankę paliwa lub uboga dawkę powietrza, problemy z układem zapłonowym. Najpierw napisz co to dokładnie za silnik jaki kod jest jego m52 tu czy M54 i czy czujniki od innej pojemności pasują.
-
falujące obroty wypadanie zapłonów
Na pewno w Radomiu są ludzie co się zajmują bmw i Ci pomogą bo teraz to głównie diagnostyka. Bo YouTube nie pomoże bez porządnej diagnostyki komputerowej
-
falujące obroty wypadanie zapłonów
Musisz szukać kogoś z inpą i tyle. Skąd jesteś? Podejrzewam że tamci mechanicy wogole nie ogarniaja diagnostyki jeśli nie mogą zlikwidować głupiego wypadania zapłonu
-
falujące obroty wypadanie zapłonów
Skąd wiesz jak pracują sondy jeśli komp się nie łączy na odpalonym silniku co jest bardzo dziwne. Właśnie wtedy trzeba szukać usterki kompem jeśli nie ma błędów
-
e39 520i nie odpala za każdym razem
Potem auto ma moc.? Wyczyścić możesz próbować. Jak wykrecisz kierownicę powietrza i visko to masz dostęp jak na dłoni do tego czujnika. Przy uszkodzonej uszczelce pokrywy, głowicy czy podstawy filtra olejowego wszystko spływa w okolice wału, powodując silne zabrudzenie czujnika. Wyczyść i sprawdź, ale pewnie jeśli coś z tym jest nie tak to trzeba go wymienić.
-
e39 520i nie odpala za każdym razem
Dokładnie. Ja nie miałem błędu. Wymieniłem w ciemno i pomogło
-
[39] Problemy z cisnieniem oleju
Castrol to ogólnie syf do tego lejesz jakiś 10w który nie nadaje się do tego silnika, ale nawet na takim oleju nie powinien gubic ciśnienia. Zmierz najpierw ciśnienie i nie jezdzij tym autem. Dziwię się że wiesz o tej kontrolce i jeździsz tym autem. Nawet jeśli jest niskie ciśnienie to katujesz ten silnik i go bardzo mocno zuzywasz.
-
528i automat dziwne zachowanie przy ruszaniu pod górkę
To jedź
-
528i automat dziwne zachowanie przy ruszaniu pod górkę
A na kompie byłeś?
-
E39 528 test 7 zawyżona temperatura
Ja zmieniałem czujnik, wszystko czyscilem a rozbieżność jest taka sama jak na starym. Co prawda jak pisałem wcześniej czujnik kupiłem używany. Kosztował grosze i chciałem sprawdzić czy to był powód innej temp na kompie i na ukrytym menu
-
pojedynczy vanos-520i
Nie wymaga. Robiłeś to bez włączonego zapłonu? Jaki to czujnik jakiej firmy kupiłeś? No i raczej zostaje Ci komp
-
E39 528 test 7 zawyżona temperatura
U mnie podlaczajac komputer pokazuje 7st mniej niż na teście nr 7. Po wymianie czujnika co prawda używany jest to samo
-
E39 528 test 7 zawyżona temperatura
Ale ten czujnik ma taką dużą wtyczkę. Z jednej idzie info na kompa takim z którym się podłączamy a drugi na deskę. A czujnik jest jeden
-
E 39 530d dzwoni metalurgicznie pod samochodem przy hamowani
Automat? Manual? Hamowanie na luzie na biegu? Może klocki latają w zacisku. W twoim aucie nie ma mostu
-
Puściły mrozy samochód gubi olej. 520i
Sprawdź numery na realoem i kup o takich samych
-
525tds Wskaźnik poziomu paliwa
Zatankuj do pełna i sprawdź czy pływak się uspokoi
-
Nierówne obroty na biegu jałowym, szarpanie, gdy ilość oleju
Poziom oleju nie ma nic wspólnego z wypadaniem zapłonu tak samo nic nie ma do tego jaki olej jest tam wlany. Musisz zrobić porządną diagnostykę komputerem