Witam, Mam problem z e39 Touring, 2.0 benzyna, rocznik 97. Od jakiegoś czasu nie odpala za każdym razem. Kręci kręci i nie zawsze załapie. Wcześniej odpalał od kopa za pierwszym razem bez dodawania gazu. Potem przyszły mrozy i czasem to już trwało nawet 10-15 minut aż załapał i zapalił. W wyniku tego wymieniłem akumulator (padł ze starości), zrobiłem rozrusznik (bendiks, szczotki, itp.) Wymieniłem też pompę paliwową z filtrem, bo już głośno chodziła (jakaś chińszczyzna była). Świece są ok. Jak już odpali wszystko gra, jeździ bezbłędnie. Z góry dzięki za pomoc.