Treść opublikowana przez Radi540E39
-
pomocy:chce poprawic audio,potrzebuje porad
Witam! Jak masz navi to może również masz nagłośnienie profesional. W takim wypadku wzmacniacz już jest w oryginale i pozostaje wymiana głośników na lepsze. Pozdro.
-
Problem z automatyczna skrzynią biegów.
A lockup to nie przypadkiem blokada sprzęgła hydrokinetycznego?
-
LIFTING 2001 (fotki :)
Trzeba wymienić soczewki w środku na soczewki od X5. Przy okazji można wymienić przednie szyby leflektorów.
-
Problem z automatyczna skrzynią biegów.
:search:
-
LIFTING 2001 (fotki :)
Witam! Ten 4ty uchwyt też można przykręcić, trzeba kupić w ASO specjalny adapter (kawał plastiku). Ja jak kupowałem lampy to powiedziałem, że do auta przed liftem i gościu dał mi z adapterem i wtyczkami. Poza tym jak kupujesz u dobrego handlarza to możesz sobie zażyczyć Bi-Xenony (ja tak zrobiłem - polecam) za dodatkowe 100zł. Pozdro!
-
rugotanie na wolnch obrotach
Witam! Mam to samo. Tylko u mnie już tak łomocze, że boję się jeździć. Czy ktoś już to naprawiał? Pozdro!
-
Problem z automatyczna skrzynią biegów.
Witam! Skoro na tiptroniku działa ok, to znaczy że mechanicznie jest sprawna. Tylko elektronika coś źle steruje. Podjedź na komputer i wykasuj wszystkie błędy. Na forum kiedyś był taki przypadek, że gościowi na takie dolegliwości polecili wymienić filtr powietrza i benzyny i o dziwo pomogło (przynajmniej tak pisał). Pozdro!
-
LIFTING 2001 (fotki :)
A co z tylnymi lampami?
-
wskaznik paliwa zle wskazuje
Witam! Nie powinno tak być. Stawiam, że któryś z pływaków pada powoli. Pozdro!
-
Myśle na zakupem E39 ale ...
Witam! Zanim zadasz tyle pytań przeglądnij forum. Było wiele o awaryjności, zaletach, wadach i spalaniu. Mam wrażenie, że nie stać cię na to auto skoro 12l/100km to drogo. Jak ja jeździłem 2.5 diesel to palił conajmniej 12 :D W E39 zawieszenie z tyłu i z przodu też jest aluminiowe . Pozdro!
-
zwarcie przy akumulatorze i padł wskaznik poziomu paliwa.
Witam! Musisz wejść w test OBC nr 6.0 to Ci wyświetli poziom paliwa dla lewego i prawego czujnika. Jeżeli pokaże 0 to prawdopodobnie pływak padł. Jeżeli pokaże prawidłową ilość paliwa to padły zegary. Pozdro!
-
Co może spowodować nadmiar oleju w skrzyni automat BMW?
Skrzynia sie przegrzewa.
-
wymiana flansz w moscie , da sie?
Witam! Odkręć jedną półoś i wyciągnij flansze ze swojego mostu. Dużo roboty z tym nie ma, a będziesz mógł porównać czy są takie same. Pozdro!
-
Tylni most
Witam! Do szpery można zalać również MOBIL-VS500. Jest to oficjalny zamiennik podany przez BMW. BTW Nie widziałem jeszcze żadnej E39 ze szperą (nie chodzi o M5). Wydaje mi się że nie istnieje coś takiego jak seryjna szpera w E39 i E46. Pozdro!
- tiptronik
-
[e-39] 540i '98 manual
Witam! Ostatnio byłem na wycenie w ASO. I się troszkę zdziwiłem :duh: - 23tyś. A mam auto nie bite (lakier oryginał), navi MK4 z monitorem 16:9, światła po lifcie bi-xenon z przodu i tył oryginalny helli po lifcie, kolor czarny, czarne skóry, automat, felgi też odmalowane na grafit, nowe gumy Pirelli przód i Toyo tył. I wszystko sprawne. Myślę, że 30tyś to cena ok. Pozdro.
-
Odłączanie pompki paliwa przy LPG
Witam! Miałem kiedyś tak zrobione i wszystko działało poprawnie. Pozdro!
-
Problem ze wskaznikiem paliwa
Akumulatora nie musisz odłączać. A wyciągnąć go bardzo łatwo. Odkręcasz dekiel, odłączasz wszystko i odkręcasz go za pomocą młotka i śrubokręta.
-
Problem ze wskaznikiem paliwa
Witam! Nie chodzi o błąd. Na kompie możesz odczytać wskazania każdego z pływaków osobno. Jeżeli auto stoi w miarę poziomo to powinny wskazywać tak samo. Pozdro!
-
Problem ze wskaznikiem paliwa
Witam! Problemem jest jeden z pływaków. Jak podjedziesz na komputer to wykaże, który źle wskazuje. Pozdro!
-
Jake są koszty utrzymania E39
Witam! Auto mam od półtora roku i zrobiłem 40tkm. Jak dotąd poza wymianą części eksploatacyjnych musiałem wymienić/naprawić: - chłodnica wody (padła w trasie - laweta) - 1000zł - pompa wody (padła w trasie - laweta) - 1000zł - pływak poziomu paliwa (znów auto stanęło w trasie - brak paliwa) - 150zł - alternator (zdążyłem dojechać do warsztatu) - 450zł Pozdro!
-
brak mocy e39
Witam! A podłączałeś się pod kompa? Może masz skrzynie w trybie awaryjnym i rusza z trójki? No i sprawdź ten katalizator czy nie grzechocze. Pozdro.
-
--- CHIP TUNING 325 24V ---
Witam! Mam u siebie chip'a i powiem, że auto jest szybsze, nie dużo ale trochę. Na hamowni nie byłem, może w przyszłym tygodniu podjadę i porównam jak jest z i bez chip'a. W ściganiu równoległym (325 z chipem i 325 bez) to wygląda tak, że auta idą łeb w łeb do momentu odcięcia w seryjnym aucie. W aucie z chipem (u mnie) odcinka jest przy 7000rpm w związku z czym dłużej mogę jechać na niższym biegu i tylko w tym momencie zyskuję przewagę. Na 4 biegu wydaję się jakby trochę mocniej ciągnął już od 3500rpm. Takie są moje odczucia. Mam sczytany program do kompa 402. Jak chcesz to Ci podeślę. Pozdro!
-
uturbienie bmw m20 b25
Witam! Gdzieś czytałem, że w 2.8 (M52B28) jest kuty wał seryjnie. Jak potwierdzisz tą informację to daj znać. Nie wiem, jak poznać na oko wał kuty od zwykłego. Pozdro.
-
mechanik od przekładni woj.pomorskie
Witam! Regeneracja zawieszeń (przekładnie, wahacze aluminiowe). tel. 58-520-36-57; 606-658-523 Gdańsk-Wrzeszcz Regeneracja przekładni w 320E36 500zł - rok gwarancji. Pozdro.