Skocz do zawartości

Radi540E39

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Radi540E39

  1. Witam! Jak masz navi to może również masz nagłośnienie profesional. W takim wypadku wzmacniacz już jest w oryginale i pozostaje wymiana głośników na lepsze. Pozdro.
  2. A lockup to nie przypadkiem blokada sprzęgła hydrokinetycznego?
  3. Radi540E39 odpowiedział(a) na orkwisz temat w E39
    Trzeba wymienić soczewki w środku na soczewki od X5. Przy okazji można wymienić przednie szyby leflektorów.
  4. Radi540E39 odpowiedział(a) na orkwisz temat w E39
    Witam! Ten 4ty uchwyt też można przykręcić, trzeba kupić w ASO specjalny adapter (kawał plastiku). Ja jak kupowałem lampy to powiedziałem, że do auta przed liftem i gościu dał mi z adapterem i wtyczkami. Poza tym jak kupujesz u dobrego handlarza to możesz sobie zażyczyć Bi-Xenony (ja tak zrobiłem - polecam) za dodatkowe 100zł. Pozdro!
  5. Radi540E39 odpowiedział(a) na tomect temat w E36
    Witam! Mam to samo. Tylko u mnie już tak łomocze, że boję się jeździć. Czy ktoś już to naprawiał? Pozdro!
  6. Witam! Skoro na tiptroniku działa ok, to znaczy że mechanicznie jest sprawna. Tylko elektronika coś źle steruje. Podjedź na komputer i wykasuj wszystkie błędy. Na forum kiedyś był taki przypadek, że gościowi na takie dolegliwości polecili wymienić filtr powietrza i benzyny i o dziwo pomogło (przynajmniej tak pisał). Pozdro!
  7. Radi540E39 odpowiedział(a) na orkwisz temat w E39
    A co z tylnymi lampami?
  8. Radi540E39 odpowiedział(a) na kwasyl temat w E39
    Witam! Nie powinno tak być. Stawiam, że któryś z pływaków pada powoli. Pozdro!
  9. Witam! Zanim zadasz tyle pytań przeglądnij forum. Było wiele o awaryjności, zaletach, wadach i spalaniu. Mam wrażenie, że nie stać cię na to auto skoro 12l/100km to drogo. Jak ja jeździłem 2.5 diesel to palił conajmniej 12 :D W E39 zawieszenie z tyłu i z przodu też jest aluminiowe . Pozdro!
  10. Witam! Musisz wejść w test OBC nr 6.0 to Ci wyświetli poziom paliwa dla lewego i prawego czujnika. Jeżeli pokaże 0 to prawdopodobnie pływak padł. Jeżeli pokaże prawidłową ilość paliwa to padły zegary. Pozdro!
  11. Skrzynia sie przegrzewa.
  12. Witam! Odkręć jedną półoś i wyciągnij flansze ze swojego mostu. Dużo roboty z tym nie ma, a będziesz mógł porównać czy są takie same. Pozdro!
  13. Radi540E39 odpowiedział(a) na dddpawel temat w E39
    Witam! Do szpery można zalać również MOBIL-VS500. Jest to oficjalny zamiennik podany przez BMW. BTW Nie widziałem jeszcze żadnej E39 ze szperą (nie chodzi o M5). Wydaje mi się że nie istnieje coś takiego jak seryjna szpera w E39 i E46. Pozdro!
  14. Radi540E39 odpowiedział(a) na cossi2 temat w E39
    :search:
  15. Radi540E39 odpowiedział(a) na thresholdsizer temat w E39
    Witam! Ostatnio byłem na wycenie w ASO. I się troszkę zdziwiłem :duh: - 23tyś. A mam auto nie bite (lakier oryginał), navi MK4 z monitorem 16:9, światła po lifcie bi-xenon z przodu i tył oryginalny helli po lifcie, kolor czarny, czarne skóry, automat, felgi też odmalowane na grafit, nowe gumy Pirelli przód i Toyo tył. I wszystko sprawne. Myślę, że 30tyś to cena ok. Pozdro.
  16. Witam! Miałem kiedyś tak zrobione i wszystko działało poprawnie. Pozdro!
  17. Radi540E39 odpowiedział(a) na silverr temat w E39
    Akumulatora nie musisz odłączać. A wyciągnąć go bardzo łatwo. Odkręcasz dekiel, odłączasz wszystko i odkręcasz go za pomocą młotka i śrubokręta.
  18. Radi540E39 odpowiedział(a) na silverr temat w E39
    Witam! Nie chodzi o błąd. Na kompie możesz odczytać wskazania każdego z pływaków osobno. Jeżeli auto stoi w miarę poziomo to powinny wskazywać tak samo. Pozdro!
  19. Radi540E39 odpowiedział(a) na silverr temat w E39
    Witam! Problemem jest jeden z pływaków. Jak podjedziesz na komputer to wykaże, który źle wskazuje. Pozdro!
  20. Witam! Auto mam od półtora roku i zrobiłem 40tkm. Jak dotąd poza wymianą części eksploatacyjnych musiałem wymienić/naprawić: - chłodnica wody (padła w trasie - laweta) - 1000zł - pompa wody (padła w trasie - laweta) - 1000zł - pływak poziomu paliwa (znów auto stanęło w trasie - brak paliwa) - 150zł - alternator (zdążyłem dojechać do warsztatu) - 450zł Pozdro!
  21. Radi540E39 odpowiedział(a) na Andrzej.s temat w E39
    Witam! A podłączałeś się pod kompa? Może masz skrzynie w trybie awaryjnym i rusza z trójki? No i sprawdź ten katalizator czy nie grzechocze. Pozdro.
  22. Witam! Mam u siebie chip'a i powiem, że auto jest szybsze, nie dużo ale trochę. Na hamowni nie byłem, może w przyszłym tygodniu podjadę i porównam jak jest z i bez chip'a. W ściganiu równoległym (325 z chipem i 325 bez) to wygląda tak, że auta idą łeb w łeb do momentu odcięcia w seryjnym aucie. W aucie z chipem (u mnie) odcinka jest przy 7000rpm w związku z czym dłużej mogę jechać na niższym biegu i tylko w tym momencie zyskuję przewagę. Na 4 biegu wydaję się jakby trochę mocniej ciągnął już od 3500rpm. Takie są moje odczucia. Mam sczytany program do kompa 402. Jak chcesz to Ci podeślę. Pozdro!
  23. Radi540E39 odpowiedział(a) na bajera temat w E30
    Witam! Gdzieś czytałem, że w 2.8 (M52B28) jest kuty wał seryjnie. Jak potwierdzisz tą informację to daj znać. Nie wiem, jak poznać na oko wał kuty od zwykłego. Pozdro.
  24. Witam! Regeneracja zawieszeń (przekładnie, wahacze aluminiowe). tel. 58-520-36-57; 606-658-523 Gdańsk-Wrzeszcz Regeneracja przekładni w 320E36 500zł - rok gwarancji. Pozdro.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.