Treść opublikowana przez BIZON8000
-
328 auto gaśnie
możliwe że kończy się pompa paliwa lub zapchany filtr paliwa.
-
316i Zamarazanie szyb od srodka
Ja lubię ciepełko w aucie, grzeje i jest gorąco, przyjeżdżam stawiam auto i wsiadam po 18h lub 2 dniach i nigdy nic takiego się nie dzieje - żadnej pary, szronu itp. mam wymienione wszystkie uszczelki drzwi i przeczyszczone kanaliki które odprowadzają wodę drzwi, szyberdach, ja w tym widzę problem jeżeli u Ciebie tak jest.
-
jakie kola do bmw e36
ET to jest osadzenie felgi, powinno się stosować felgi z ET wg. zaleceń producenta. Im mniejsze ET tym bardziej felga będzie wystawać na zewnątrz auta. Jeżeli zawieszenie jest obniżone to może opona obcierać o błotnik (tak jak u mnie pod obciążeniem kilku osób)
-
318is Jaka rezystancja czujnika temp bloku.
napiszę Ci rano, mam ten czujnik w domu ale miernik w samochodzie,
-
Przekaznik pompy paliwa, alternator raz laduje raz nie. 325
jeżeli potrzebujesz części to mam pompe, alternator od motoru 325i m50b25
-
316i Czujnik abs oryginał czy zamiennik
Ja wymieniałem na orig używany i jest ok, tylko że brałem u siebie w mieście więc nie miałbym problemów z reklamacją.
-
316i Zamarazanie szyb od srodka
ja nie mam filtra kabinowego i nic takiego się nie dzieje, może sprawdź uszczelki czy gdzieś nie są sparciałe.
-
318 tds pytanie w sprawie lampy przedniej
proponuje jechać na ustawienie lamp, koszt 30zl i powinno pomóc
-
316i problem z nawiewem
wszystko można jak ma się pieniądze i czas, koszt instalacji modułów itp. sam przymierzam się do wstawienia webasto.
-
318is problem z odpalaniem
może być filtr paliwa/pompa, czujnik położenia wału,sonda, proponuje podjechać na kompa.
-
318is problem z odpalaniem
zima nie powinna mieć tu żadnego znaczenia, moje auto pali zawsze (od kiedy mam nowy aku) Proponuje też zmianę tytułu gdyż Admin Ci zamknie temat.
-
318is problem z odpalaniem
masz założoną instalacje gazową?
-
318 TDS - proszę o opinię
popieram kolegę do 1,6 wstawiać gaz to troszkę nie tak.
-
325tds nie mogę otworzyć drzwi po zamknięciu centralnym
wszystko się da :) zabezpieczenie - musisz zdiąc boczek i od wewnątrz pociągnąc za cięgno które idzie od wkładki do siłownika, ciężkie dojście ale ostatnio tak otwierałem i da radę.
-
316i M43 zbiorniczek wyrownawczy
Zbiorniczek jest integralną częścią chłodnicy. Ja nie dawno wymieniłem chłodnice gdyż na uszczelce dolnej zbiorniczka zaczęło delikatnie przeciekać, niestety nieszczelność była coraz większa i w rezultacie wymiana chłodnicy. Próbowałem zalepiać to ale nic nie pomogło.
-
316i compact przerywany szum raczej w kole
ile już zrobiłeś kilometrów na nowych klockach? może się jeszcze nie ułożyły, nie dotarły
-
felgi 16 do niskiej E36 Pomocy!!!
16 fajnie wyglądają, ja obecnie mam 15 BBSa z rantem na oponie 205/55/15, auto mam bardzo obniżone i niestety jak siądą 2 osoby z tyłu to opona obciera, myślę że też zależy to dużo od ET felgi.
-
316i strasznie coś piszczy, pasek??
Na to wychodzi. lepiej zmienić nie duży koszt, samemu szybko.
-
316i strasznie coś piszczy, pasek??
u mnie było podobnie z tymi piskami, wymieniłem pasek podczas wymiany pompy i jest cichutko.
-
320i nie chce odpalić
a jak próbujesz odpalić to kontrolki gasną?
-
[E36] Regulacja świateł
właśnie mam przed sobą lampę, ta przekładnia do regulacji w środek wchodzi dość długa śruba która jest wkręcana w plastik, jak wykręciłem ją to jedyny sposób by regulacja znów chciała działać to dociśnięcie odblasku gdyż wyskakuje z gwintu. Więc myślę że i tak jest u Ciebie, ktoś kręcił aż wykręcił. jeżeli chcesz zdjęcia jak to wygląda to proszę o priv.
-
316i m43- Likwidacja wycieku oleju specjalnym płynem?
??? przecież to jakaś lipa, skąd wiesz co jeszcze Ci zatka przy okazji, ja bym nie ryzykował, poszukał innego mechanika, ceny są różne.
-
kopcenie zima 320i bez vanosa i jakie zawieszenie e36 coupe
co do kopcenia mam podobnie w zimę. przy -18 jak ruszałem ze skrzyżowania to zostawiałem chmurę dymu, kopci bardziej od kiedy mam tłumik przelotowy - sam tłumik końcowy (wyjęty kat.)
-
318i M43 pompa wody hałasuje
u mnie pompa też wydawała dziwne dźwięki :) był taki luz że jak ruszałem wiatrakiem to wszystko latało na boki, co prawda wycieków nie było, na szczęście już dawno jestem po wymianie.
-
320i- Problem z odpalaniem.......
ja też bym obstawiał czujnik temp.