Skocz do zawartości

BIZON8000

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez BIZON8000

  1. BIZON8000 odpowiedział(a) na twistowiec temat w E36
    możliwe że kończy się pompa paliwa lub zapchany filtr paliwa.
  2. BIZON8000 odpowiedział(a) na Yahoo temat w E36
    Ja lubię ciepełko w aucie, grzeje i jest gorąco, przyjeżdżam stawiam auto i wsiadam po 18h lub 2 dniach i nigdy nic takiego się nie dzieje - żadnej pary, szronu itp. mam wymienione wszystkie uszczelki drzwi i przeczyszczone kanaliki które odprowadzają wodę drzwi, szyberdach, ja w tym widzę problem jeżeli u Ciebie tak jest.
  3. BIZON8000 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Felgi i opony
    ET to jest osadzenie felgi, powinno się stosować felgi z ET wg. zaleceń producenta. Im mniejsze ET tym bardziej felga będzie wystawać na zewnątrz auta. Jeżeli zawieszenie jest obniżone to może opona obcierać o błotnik (tak jak u mnie pod obciążeniem kilku osób)
  4. napiszę Ci rano, mam ten czujnik w domu ale miernik w samochodzie,
  5. jeżeli potrzebujesz części to mam pompe, alternator od motoru 325i m50b25
  6. Ja wymieniałem na orig używany i jest ok, tylko że brałem u siebie w mieście więc nie miałbym problemów z reklamacją.
  7. BIZON8000 odpowiedział(a) na Yahoo temat w E36
    ja nie mam filtra kabinowego i nic takiego się nie dzieje, może sprawdź uszczelki czy gdzieś nie są sparciałe.
  8. proponuje jechać na ustawienie lamp, koszt 30zl i powinno pomóc
  9. BIZON8000 odpowiedział(a) na BSNT temat w E36
    wszystko można jak ma się pieniądze i czas, koszt instalacji modułów itp. sam przymierzam się do wstawienia webasto.
  10. BIZON8000 odpowiedział(a) na dominik23_4 temat w E36
    może być filtr paliwa/pompa, czujnik położenia wału,sonda, proponuje podjechać na kompa.
  11. BIZON8000 odpowiedział(a) na dominik23_4 temat w E36
    zima nie powinna mieć tu żadnego znaczenia, moje auto pali zawsze (od kiedy mam nowy aku) Proponuje też zmianę tytułu gdyż Admin Ci zamknie temat.
  12. BIZON8000 odpowiedział(a) na dominik23_4 temat w E36
    masz założoną instalacje gazową?
  13. BIZON8000 odpowiedział(a) na cezarg1410 temat w E36
    popieram kolegę do 1,6 wstawiać gaz to troszkę nie tak.
  14. wszystko się da :) zabezpieczenie - musisz zdiąc boczek i od wewnątrz pociągnąc za cięgno które idzie od wkładki do siłownika, ciężkie dojście ale ostatnio tak otwierałem i da radę.
  15. Zbiorniczek jest integralną częścią chłodnicy. Ja nie dawno wymieniłem chłodnice gdyż na uszczelce dolnej zbiorniczka zaczęło delikatnie przeciekać, niestety nieszczelność była coraz większa i w rezultacie wymiana chłodnicy. Próbowałem zalepiać to ale nic nie pomogło.
  16. ile już zrobiłeś kilometrów na nowych klockach? może się jeszcze nie ułożyły, nie dotarły
  17. 16 fajnie wyglądają, ja obecnie mam 15 BBSa z rantem na oponie 205/55/15, auto mam bardzo obniżone i niestety jak siądą 2 osoby z tyłu to opona obciera, myślę że też zależy to dużo od ET felgi.
  18. Na to wychodzi. lepiej zmienić nie duży koszt, samemu szybko.
  19. u mnie było podobnie z tymi piskami, wymieniłem pasek podczas wymiany pompy i jest cichutko.
  20. BIZON8000 odpowiedział(a) na Vice temat w E36
    a jak próbujesz odpalić to kontrolki gasną?
  21. BIZON8000 odpowiedział(a) na MAWE temat w E36
    właśnie mam przed sobą lampę, ta przekładnia do regulacji w środek wchodzi dość długa śruba która jest wkręcana w plastik, jak wykręciłem ją to jedyny sposób by regulacja znów chciała działać to dociśnięcie odblasku gdyż wyskakuje z gwintu. Więc myślę że i tak jest u Ciebie, ktoś kręcił aż wykręcił. jeżeli chcesz zdjęcia jak to wygląda to proszę o priv.
  22. ??? przecież to jakaś lipa, skąd wiesz co jeszcze Ci zatka przy okazji, ja bym nie ryzykował, poszukał innego mechanika, ceny są różne.
  23. co do kopcenia mam podobnie w zimę. przy -18 jak ruszałem ze skrzyżowania to zostawiałem chmurę dymu, kopci bardziej od kiedy mam tłumik przelotowy - sam tłumik końcowy (wyjęty kat.)
  24. BIZON8000 odpowiedział(a) na MAWE temat w E36
    u mnie pompa też wydawała dziwne dźwięki :) był taki luz że jak ruszałem wiatrakiem to wszystko latało na boki, co prawda wycieków nie było, na szczęście już dawno jestem po wymianie.
  25. ja też bym obstawiał czujnik temp.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.