-
swap e34 do e36
Witam Mam okazje nabyć w dobrej cenie całą e34 4.0 z automatem i chce włożyć to do mojej e36 2.0 (manual). Czy będą z tym jakieś większe problemy, jak ze skrzynią, jakieś dodatkowe koszty ?
-
320i zgrzytanie w skrzyni biegów
Witam Mam problem ze skrzynią biegów, ostatnio dałem się przejechać bratu i prawdopodobnie nie wcisnął do końca sprzęgła przy wrzucaniu 3 biegu. Od tego czasu przy wrzucaniu z dwójki do trójki słychać głośny zgrzyt, z 4 na 3 raczej nie. Raz czy dwa wyskoczył mi ten bieg. Da się coś takiego naprawić czy skrzynia jest do wymiany ? Druga sprawa to czy mogę z tym jeździć przez kilka dni, trochę się obawiam że może się pogorszyć. Proszę o odpowiedź.
-
320i świeci kontrolka ładowania na niskich obrotach
Witam Tydzien temu zaczęła mi się pojawiać kontrolka akumulatora po zapaleniu, gdy przygazowałem to gasła. Po 2-3 dniach zaczął migać abs i w końcu padło zasilanie gdy jechałem po mieście i cudem zatoczyłem auto na parking (światła, zegary, gasł i nie odpalał) - oczywiście nie paląc silnika działało radio i światła. Wymieniłem po tym pasek, nic nie dało, potem dałem alternator do naprawy i podaładowałem akumulator. Zrobiłem nim dzisiaj ze 40 km, wracam pod dom a tu znowu mi się śwcieci kontrolka akumulatora, gdy gazuje to gaśnie. Co to może być ? _______ Poprawiłem tytuł. Zapoznaj się z formatem tytułowania wątków dla tego działu. Następnym razem dostaniesz ostrzeżenie. mattiss
-
320i biegi
Piotr520, haha jak to czytałem to mało co nie uwierzyłem :duh: :lol: . To moje pierwsze auto, sorry po prostu jestem zakochany, następnym razem się 2 razy zastanowię zanim napisze :)
-
320i biegi
Witam, coś źle się dzieje z moim autem.. 1. Gdy chce szybko przyśpieszyć to na 1 biegu wskazówka na końcu obrotomierza zaczyna po prostu skakać, prędkość tak samo. 2. Wracałem dzisiaj do domu i jechałem po długiej prostej, chciałem sprawdzić jak się zbiera - 1 bieg, drugi, a trzeci nie wskoczył i auto zaczęło gwałtownie hamować, próbowałem drugi raz i to samo. Natomiast gdy jechałem wolno po mieście to wszystko było ok, tak samo przy zgaszonym silniku biegi normalnie wchodzą. Domyślam się że coś ze sprzęgłem, jak myślicie ?
-
320i nie chce odpalić
kontrolka ręcznego i (p) gaśnie ale ojej i akumulator zostaje, słychać że coś pracuje pod maską ale nie pali benzyny
-
320i nie chce odpalić
Wczoraj na trasie jeszcze chodziła bez zarzutów (moje pierwsze bmw). Dzisiaj chciałem ją wyczyścić w garażu, wjechałem normalnie. Stała z włączonym radiem i nagle zaczęło coś pykać w prawych drzwiach przy zamykaniu i otwieraniu. Opuściłem szybę i już się nie podniosła. Druga też. Po 15 minutach jedna nagle się podniosła. Przestał działać zamek i szyberdach. Światła jeszcze świecą. Przekręcam kluczyk, pokazują się kontrolki, ale nie odpali. To chyba nie akumulator, co to może być ?