Treść opublikowana przez CICHY525
-
[e39] 523i touring ambience
Może i tak. A ja polecam Picassa. Pojemność jest ogromna, rzekłbym nie do wykorzystania. z fotosika zrezygnowałem już dawno, jest do niczego i ten limit 100 zdjęć.
-
[e39] 523i touring ambience
Jeszcze jakbyś mógł wstawiać skompresowane zdjęcia z myślą o osobach co mają wolniejsze łącza było by fajnie. Te zdjęcia otwierają przy wolnym necie otwierają się pół godziny.
-
Wiśnia - 320i Coupe - Tieu
:cool2: :cool2: :cool2:
-
E36 320 coupe Black Diamond(big ass) sprzedana
Myślę tak jak i ty :wink:
-
E36 320 coupe Black Diamond(big ass) sprzedana
No i fajnie. Wywal ringi :wink: i zmień koła bo jakoś tak nie bardzo leżą. PS.Zapodaj zdjęcia pojedynczo.
-
M50 bez vanosa. Brak mocy i nierówne obroty silnika.
W E36 nie montowano silników TUB. Co do wypukłości :mrgreen: to przy podwójnym nie ma wypukłości tylko dekiel jest większy na całej jego szerokości.
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Ostatnie TDSy wyszły w 99 roku.
-
E36 SchwarzII Touring -gwinty, msystemy, rarytasy - CICHY77
Bardzo fajna gałka. Miałem u siebie od M3(gałka i mieszek to jedna całość) podświetlenie jest dyskretne i fajnie wygląda w nocy.
-
E36 1.6m40 93r.->1.8is m42 95r. Drugie narodziny.
No to fajnie. Założysz i wszystko to bez kombinacji :wink:
-
E36 1.6m40 93r.->1.8is m42 95r. Drugie narodziny.
Musisz mieć papiery instalacji żeby wbili ci w dowód.Widzę, że działasz po przerwie :wink: Ja obecnie zmagam się z wtryskiem KE Jetronic :mrgreen:
-
[m52] uszkodzona podstawa filtra oleju
Nic nie wymieniałem. To oryginalna podstawa z tego silnika. Wymieniałem tylko uszczelkę pod nią bo zaczął cieknąć olej.
-
[323i] Demontaż osłon tarcz hamulcowych
Jest od...roboty. Jeszcze weź pod uwagę, że nie będzie się chciało wszystko odkręcać, a najgorzej jest z półosią. Miałem zamiar u siebie z tyłu wymienić i też zrezygnowałem- wyczyściłem i pomalowałem.
-
[m52] uszkodzona podstawa filtra oleju
Poszukaj z silnika M52- taką z pokrywką na śrubę(jak kolega wyżej radził)
-
e36 318is jak podpiąć światła mijania pod zapłon
A nie prościej podłączyć moduł DRL i mieć dzienne które świecą nie po kluczyku tylko po odpaleniu silnika, a resztę świateł mieć normalnie?
-
[Compact] Niebieskie skóry i ich renowacja
Do niego się odezwij. memberlist.php?mode=viewprofile&u=20516 Zajmuje się takimi rzeczami. Był temat, ale...się zbył.
-
320i M50B20 Czujnik wału, Era i Siemens
Czujników wynalazkowych się nie zakłada. A zdjęcie czujnika Siemensa którego pokazujesz jest od silnika M52 i dlatego nie pasuje do M50. Poszukaj nawet używki i nie kupuj siana. To, że nie ma czujników do M50 to temat znany i poruszany na forum wielokrotnie.
-
E36 318is m42 1995r. Wyciąganie skrzyni biegów
Najgorsze są 2 górne, a reszta to pryszcz. Do wszystkiego jest dobry dostęp.
-
E36 1.6m40 93r.->1.8is m42 95r. Drugie narodziny.
Tak mi się wydawało ze zdjęć, że roletka była odwrotnie. Ale to fajna rzecz jest i taka stabilna w porównaniu do tych uniwersalnych. Ach te kable :mrgreen: To chyba dla mnie najgorsze,przynajmniej nigdy nie lubiłem tego. Osuszacz musisz dać nowy do klimy. Z tą wiskozą to dobre posunięcie. Pozdrawiam.
-
[E36] - Jakie są potrzebne spinki do listew bocznych M3?
http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5217110509 Takie spinki idą do listew. Jeszcze potrzebne ci będą takie ustalajace(na twoim rysunku to nr. 12) które się nie przesuwają-takie maciupkie po 1 na listwę, bo bez nich to listwy wysuną się.
-
E39 528i spryskiwacze przedniej szyby zaniemogły na chwilę
O wężyk gumowy mu chodzi. Kupisz w motoryzacyjnym po 9 zł za metr.
-
BAD BOY E36 323i ///M COUPE-BYŁY CICHEGO
Dziękuję bardzo. Isetta? Czemu nie, ale nie teraz chociażby nie ten pułap cenowy.
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Tam stoją nawet takie po 900 euronów, ba nawet po 600 u Turków(To są te co stoją u nas po 8 koła). Niech nie wciska ci kitu.
-
BAD BOY E36 323i ///M COUPE-BYŁY CICHEGO
Dziękuję koledzy za tak pozytywnie opinie Miśka :wink: Na żywo wzbudza jeszcze większe emocje. Jednak to forum BMW i trzymajmy się już tego. Pozdrawiam serdecznie :cool2:
-
Gaśnie,problem z odpalaniem ,E36 m52b20
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ale masz pewność, że z 10 lat masz spokój z nim :8) Pisałem Ci, że to czujnik wału. Trzeba było napisać...mam czujnik wałka- używkę, niestety nie sprawdzoną bo wyjęty był z uszkodzonego motoru, ale na 99% jest ok. Co do... Czujnik Halla ma to do siebie, że może nie dawać żadnego błędu, a nie będzie działał prawidłowo. PS.Chce ktoś czujnik wałka za 40 zł? :mrgreen:
-
3xx. Opony i felgi.Czyli wszystko o kółkach.
Dlatego jeżeli chcesz węższą oponę to musisz zwiększyć profil. Jak masz 225/50 to 205 musisz dać na 55 żebyś miał identyczne wielkości kół. To tak działa. Jak chcesz się upewnić czy szerokość i profil będzie ok to... http://www.opony.com.pl/narzedzia/zamienniki-opon/ Fajny kalkulator :wink: