Treść opublikowana przez CICHY525
-
318is sedan
Twój wybór,Twoja wola. Prosiłem grzecznie tylko o zamieszczenie zdjęć. No cóż.... Tak masz rację jak nie chcesz to nie musisz być tu z nami. Jakoś z innymi można żyć w przyjaźni i dodam że nie tylko na forum, ale i w realu.
-
318is sedan
Wydaje mi się że kolega wyżej już napisał w czym rzecz. Regulamin... Polecam jednak Tobie kolego lekturę. Pkt 1. działu galerii mówi, że..."dział służy do prezentowania swojego samochodu...." Ale skoro lekceważysz wszystkich i nie potrafisz jak my wszyscy to już Twój problem. Możesz sobie skopiować co tam twoje-czekam tak jak napisałem. Poza tym wszelkie złośliwości powinieneś skierować tylko i wyłącznie w Swoją stronę.
-
ZAKUP e36 PORADY OPINIE
1,8 jest dobre jako auto na codzień, jednak cabrio trochę ciężko używać jako dupowóz i do wszystkiego. Ja bym nie brał bez względu na cenę.
-
BMW 318I Individual 1996
Skontaktuj się z.. memberlist.php?mode=viewprofile&u=53559 Ma do E36 wszystko, a jak nie ma to niedługo będzie miał.
-
Badania techniczne. Pytania do diagnosty
CICHY525 odpowiedział(a) na marbie temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW amerykańskich autach dużo osób wozi te tablice po prostu dla ozdoby bo są ładne. Nawet możesz sobie na allegro zamówić na wzór takiej tablicy np z imieniem i tam jakieś palmy itp. To coś takiego jak w ciężarówkach tablica z imieniem/ksywką kierowcy za szybą. W niektórych autach amerykańskich nasza tablica się nie mieści nawet ta kwadratowa niektórzy przycinają,cudują itp. Prawda jest taka, że przycięta tablica też już jest nie ważna i nie powinno sie z taką jeździć. W Polsce nikt nie przywiązuje jakoś do tego wagi, a powinni. To samo krew mnie zalewa jak widzę czerwone kierunkowskazy świecące na stałe i migające po włączeniu. Jednak takim autom też ktoś ten przegląd podbija.
-
318is sedan
To jest dział do prezentacji aut. Przez tyle czasu nie zrobiłeś ani jednej fotki? Miało być "może na wiosnę". Nie chcesz pokazywać auta to po co zakładasz temat? Wrzuć jakieś zdjęcia bo usunę temat. Czekam tydzień na foty.
-
ZAKUP e36 PORADY OPINIE
Jak możesz porównywać maxgear do bilsteina i jeszcze się pytać czym. Jakością i...wszystkim. Poza tym to nie jest temat do takich pytań. Co to ma wspólnego z zakupem auta?
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Najprościej poczytać ten temat. viewtopic.php?f=72&t=241190&hilit=koszty
-
Wykaz zarówek stosowanych w E36
Warto kupić sobie książkę "Sam naprawiam"
-
ZAKUP e36 PORADY OPINIE
Proszę trzymać się tematu. A odnośnie siedzeń jest kilka tematów tylko trzeba użyć wyszukiwarki i... :search:
-
316i o-ring wtrysku
Hmm.Kupisz wszędzie gdzie mają uszczelniacze itd. Ogólnie dużo różnych o-ringów kupowałem i cena 1 szt nigdy nie przekraczała złotówki więc koszt niewielki. Rozmiar o-ringu to 7,52 x 3,53 Strona real http://www.realoem.com/bmw/pl/showparts?id=BE11-EUR-02-1994-E36-BMW-316i&diagId=13_0366 PS.Real OEM wywalił model naszych aut do archiwum, za to dodali Rolsa i Mini :evil:
-
BMW E36 325 pytanie o temperature (zakup w Norwegii)
Specjalny temat dotyczący zakupu jest podpięty wyżej, ale postanowiłem zostawić bo temat z usterkami. Przecież ten samochód to... Przód przemacany i przełożony... wielokrotnie i prostowany siekierą chyba. Nawet u "Nas" nikt za to 2 koła nie da- do tego to jest z 92r. Lepiej mieć sprawne i jeżdżące 316 niż śmiecia 325- a tego samochodu inaczej nazwać się nie da. A tak w ogóle to chyba już kupiłeś toto skoro grzebiesz w tym i wykręcasz różne części? Ale stożek jest :cool2: Zepchnij to gdzieś ze skarpy...będziesz miał spokojniejsze sny.
-
316 dziwny dzwiek spod maski (alternator)
A zdjąłeś chociaż pasek i pokręciłeś rolkami??? Typowo łożyskowy dźwięk, ale zauważ że wszystko co napędza pasek jest na łożyskach i które to hałasuje u Ciebie to nie wywróży nikt. Edit. Gdyby napinacz był uszkodzony to jak sama jego nazwa wskazuje nie napinał by wystarczająco paska i pasek by się ślizgał, ale dźwięk ślizgającego paska to...pisk.
-
316 dziwny dzwiek spod maski (alternator)
To może być... Wszystko co się kręci- od rolek, poprzez wisko, kończąc na alternatorze lub innych rzeczach.
-
e36 cabrio pytanie o fotele
To aż trzeba się pytać? Na oko widać że tylna kanapa jest całkowicie inna i specyficzna., do tego jest węższa. Przód natomiast jest taki sam w Coupe i Cabrio.
-
E36 SchwarzII Touring -gwinty, msystemy, rarytasy - CICHY77
A przymierzałeś je? To od E34 coś mi się wydaje,że nie wejdzie. No i jakoś nie widzi mi się w E36.
-
E39 JAKI OLEJ? WSZYSTKO O OLEJU DO SILNIKA.
Miałem na myśli ten dodatek. Dlaczego? Ot tak po prostu nie lubię takich wynalazków.
-
[318i sedan] Fotele od e36?
Szmaciane fotele chodzą za marne grosze. Jak chciałem oddać swoje za darmo żeby mi nie leżały (cały komplet) to nawet nikt nie chciał.
-
E39 JAKI OLEJ? WSZYSTKO O OLEJU DO SILNIKA.
Ja bym nie lał. Zrób co najwyżej płukankę i wlej olej. U siebie w ciemno zalałem 5W Valvoline Durablend-fakt, jest to olej półsyntetyczny.
-
E39 JAKI OLEJ? WSZYSTKO O OLEJU DO SILNIKA.
Dlaczego???Bo mam to co lubię. Ale nie uważam, że inne marki są złe ani gorsze i nie krytykuję ich. Miałem również E39 i też wiem co to za auto. Koniec tematu.
-
320.Wymiana uszczelnienia miedzy skrzynia automat,a wałem
Jest zbędny. Tylko jeszcze jedna rzecz. Do odkręcenia flanszy musi być nasadka(nie pamiętam rozmiaru, ale coś około lub więcej niż 32) i MUSI mieć cienkie ścianki bo inaczej klucz nie wejdzie. Jak mechanik ogarnięty to problemu nie powinien mieć żadnego. Uszczelniacz kosztuje coś ok 23 zł (Corteco).
-
320.Wymiana uszczelnienia miedzy skrzynia automat,a wałem
Jest kłopot z zablokowaniem skrzyni bo trzeba odkręcić nakrętkę, ale są różne sposoby najprostszy to 2 śruby i brecha. Najlepiej jak się ma klucz pneumatyczny z udarem. Wymieniałem u siebie ten uszczelniacz, roboty nie było za wiele. Co do rozwiązania to w tym przypadku manual ma tak samo.
-
320.Wymiana uszczelnienia miedzy skrzynia automat,a wałem
Nie chce wyjść i nie wyjdzie- bo wał siedzi na takim trzpieniu. Trzeba wał odkręcić od dyfra i wyciągnąć go w tamtą stronę. Flansza (plansza :mrgreen: ) siedzi na wieloklnie i jest przykręcona do wałka na wyjściu ze skrzyni dużą nakrętką. Jeju co to za mechanik??? :shock:
-
E39 JAKI OLEJ? WSZYSTKO O OLEJU DO SILNIKA.
Jak widać są setki ba nawet tysiące ludzi którzy czerpią przyjemność z innych marek niz BMW. Co do oleju to inne silniki przyjmują je tak samo dobrze jak silniki BMW. Nie uważam, że w prawie 20 letnim E39 jest jakaś przepaść.
-
"BAD GIRL" E39 525 TDS-BYŁA CICHEGO;)
Zgłosił się po graty i zakładałem mu. Póki co ja mam swoją fioletową i dbam jak umiem :wink: