Skocz do zawartości

mecik

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mecik

  1. mecik odpowiedział(a) na tapet temat w E36
    :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: sory ale napisz moze po ludzku o ci chodzi .pozdro
  2. mecik odpowiedział(a) na danielo1 temat w E36
    jak ci klekocze to przy rzadszym oleju bedzie jeszcze bardziej,ja po zalaniu półsyntetykiem wracałem po tysiacu km do minerała bo takim był w szwabowie zalewany od nowego,musiałem tak zrobic bo nie mogłem opanowac wyciekow,takze nie zawsze jest madre przejscie na rzadszy olej.pozdro
  3. mecik odpowiedział(a) na Bastek temat w E36
    moze i zapowietrzony ale ja bym skupił sie albo przyjrzał chłodnicy może jest przytkana,zobacz czy jak sie nagrzeje to cała jest ciepla(prawie goraca),może byc tez tak ze termostacik za późno sie otwiera(przy wyższej temperaturze) i stad masz te wachniecia temperatury i powroty wskazówki
  4. mecik odpowiedział(a) na ToLo temat w E36
    to radze ci sprawdzic czy wogole masz poduszke,bo powinna sie na desce tez zapalac kontrolka no i nie zastanawia cie czemu tam nie było zarowki,nawet przepalonej?pozdro mecik - nie pisz jak nie wiesz :nienie: :wink: :D - nie będzie tej kontrolki w desce bo jest w kierownicy :idea: Krzysiek. a to bardzo ciekawa zagwozdka,bracki ma E36 92rok i pali sie w kierownicy i na desce-poduszka na pewno jest i jest to sprawdzone,wiec ki diabeł :shock: ,aha nie pisze nie sprawdzonych rzeczy i jesli nie wiem czegos to sie nie wypowiadam na tym forum :D pozdro
  5. mecik odpowiedział(a) na karol temat w E36
    Ja potwierdzam teze kolegi powyzej NGK sa oki,mam w rodzinie 3 bumki i po eksperymentach z roznymi swieczkami wszyscy mamy teraz NGK
  6. mecik odpowiedział(a) na ToLo temat w E36
    to radze ci sprawdzic czy wogole masz poduszke,bo powinna sie na desce tez zapalac kontrolka no i nie zastanawia cie czemu tam nie było zarowki,nawet przepalonej?pozdro
  7. mecik odpowiedział(a) na czarek temat w E36
    może byc problem z obcieraniem opon o ranty blotnikow,sprawdz to zanim założysz ale na moje nie bedzie dobrze.pozdro
  8. :mrgreen: może sie wróble zalęgły pod maską bo to jakby wiosna idzie :mrgreen: pozdro
  9. mecik odpowiedział(a) na SMS temat w E34
    Jeśli pytasz o te 10tke to jest to ZWROTNY CZUJNIK TEMPERATURY.pozdro
  10. mecik odpowiedział(a) na maciej_E30 temat w E30
    Dokładnie tak,z powodu krążenia chłodziwa w układzie,ja bym sprawdził czy sie otwiera bo moze masz cos zapchane i wymienianie termostatów nic nie da.pozdro
  11. a jednoczesnie zapiekaja sie wtryskiwacze i pewnie niedługo bedziesz sie pytał co sie dzieje no chyba ze nie uzywasz Pb wcale :mrgreen:
  12. mecik odpowiedział(a) na maciej_E30 temat w E30
    a moze to Prima Aprilis :mrgreen: wyjmij termostat i wrzuć go do gara z goraca woda i podgrzej,czy wogole sie otwiera,jesli masz termometr to mozesz sprawdzic,powinien sie zacząc otwierac kolo 80stopni.pozdro
  13. Zapewniam Cię,że da się(jak Cie ciekawi jak to podjedź do dobrych majstrow i Ci moze pokażą jak trzeba ją przekrecić i co lekko uniesc-nie jest to silnik-żeby wylazla) to raz,dwa zamiast latac za uszczelka za 28zeta mogłeś kupic za 5tke silikon do uszczelniania misek olejowych i zrobic to na silikon bo jesli skreciłes to zle to i tak czeka cie uszczelnienie miski(bo bedzie ciekło,jesli nie od razu to niedługo),aha mam nadzieje ze to co Ci napisałem cie nie urazi.pozdro
  14. nic nie jest do wymiany jesli nadal jest sprawne i wszystko hula dobrze to nic nie ruszaj.popatrz jaki długi masz układ dolotowy-w instalce takiej jak masz gaz idzie z powietrzem i nawet jak zdejmiesz noge z gazu to obroty spadna ale bardzo powoli,jesli sie zawiesza(jak pukniesz noga w gaz to spada na wolne)to poprostu miałes malego strzala w kolektorze i przepływka albo jakas klapka sie nie domyka(a własnie system klapek w dolocie dziala na zasadzie temperatury-miedzy innymi-i dlatego jak wpuscisz "wiatr" pod mache to spada),ja bym tego nie ruszał przeciez chodzi i jesli rozumiesz przyczyny to chyba cie uspokoilo.pozdro
  15. Strzałka do znaku a nie wbok czy gore.pozdro
  16. jak mozesz to sprzedac to pozbywaj sie grata,bo to równie dobrze może byc panewka,sworzeń w tłoku,zawór,popychacz itd.tym bardziej z tego co opisujesz silniczek ma 340tkm to nie jest jakis strasznie wielki przebieg ale mało też nie jest.pozdro
  17. mecik odpowiedział(a) na czarny2891 temat w E36
    powinien byc podswietlony,prosta robota(jedna srubka)ale ja jezdze z przepalona chyba z 2miechy i jakos mnie to nie przeszkadza :mrgreen: pozdro
  18. no widzisz kolego juz nie sprzeglo a hamulce,za pare dni bedzie ogrzewanie albo tylnie kolo i poco te emocje :mrgreen: niech jedzie do tej Chorwacji to przynajmniej odpocznie od zamartwiania sie o fure. :lol: pozdro
  19. mecik odpowiedział(a) na kkamil temat w E36
    Witam.żadna stacyjka ani wiazka przy tablicy tylko WŁACZNIK ŚWIATEŁ poprostu ci nie rozłancza,ja bym tutaj szukał zająca.wykrec ustrojstwo(srubka pod spodem w desce i obruszajac sie wyciaga cały wyłacznik) i delikatnie czyms podobnym do srubokreta przekrec i wyłacz swiatła,stawiam na to.pozdro
  20. a możesz podac gdzie znajduje sie inspektorat PZU ,który ubezpiecza Bmki od samej kradziezy?bo z tego co wiem to nasze furki naleza do jednej z 3 marek których nie ubezpieczysz od samej kradzieży, a na pewno nie w PZU, a poza tym 4stowy to sa od wartosci jakies 15tysi to troche mało jak na e39
  21. W instrukcji jest podane, ze jeden z plastikowych zapasowych kluczyków jest do wszystkiego-znaczy, że do odpalenia silnika takze, a to jest zwykly odlew plastikowy i czipa od immobilajzera na 200% nie posiada. Nie wiem już czy to zabezpieczenie jest czy nie...a do ubezpieczenia by się przydało (wymagają minimum dwa zabezpieczenia). Dzięki za info. A probowałes tym plastikowym odpalic samochod?jak sie nie da to sam sobie odpowiesz na swoje pytanie.pozdro
  22. tempo to stary i sprawdzony patent,również polecam.Farecla jest ok na sam koniec bo nabłyszcza.matowienie papierem wodnym odradzam bo narobisz wiecej szkod niz pożytku.jak zrobisz raz sam polerke to nie dosc ze zaoszczedzisz kase dojdzie jeszcze satysfakcja.powodzenia zycze .pozdro
  23. spokojnie mozesz jechac gdzie ci sie podoba.tyle ze przed wieksza trasa posprawdzaj podstawowe rzeczy w aucie.jesli masz faktycznie taki przebieg jak podajesz to na 100% nie jest to łożysko oporowe.pozdro
  24. nie wiadomo czy to łożysko oporowe,nie te objawy.sprzegło masz hydrauliczne,zasilane płynem z tego samego systemu co hamulce,ja na twoim miejscu bym to zlekceważył,ale to oczywiscie twoja sprawa,sa na tym forum ludzie ogarnieci obsesja takze do porad,ktore sa mało fachowe podchodz z rezerwa :wink: .pozdro
  25. mecik odpowiedział(a) na Melonik temat w E39
    Kurzu zimą ?don't worry,ja kiedys,nieswiadomie pojechalem bez korka z Bydy do Wrocławia i z powrotem i nic sie nie stało-korek lezal sobie spokojnie na stole w warsztacie :mrgreen:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.