Treść opublikowana przez scarab
-
328Ci co zamiast katalizatora, wyjście wydechu na 2 str.
- [Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
Odnośnie kierunków to albo wszystkie (reflektory, boczne, tylne) powinny być pomarańczowe albo wszystkie białe, w tym aucie masz mix. Obstawiam że z przodu są niefabryczne. Tak jak piszesz brakuje naklejki na przednim pasie. Ogólnie na tych fotkach niewiele widać, w zasadzie to nic poza tym że gość się z nią buja już minimum pół roku... Cena moim zdaniem ani niska ani wysoka.- E46 pytanie o schowek
http://allegro.pl/listing/listing.php?string=latarka+bmw :>- E46 pytanie o schowek
z tego co wiem jest to zasilanie do fabrycznej latarki :]- e46 prośba o opinie
No i nie wziąłeś jeszcze pod uwagę że komis na niej dodatkowo zarabia, odliczając więc jego marżę to cena już w ogóle rzeźnia.- 318i Wymiana płynu chłodniczego
Ja bm wolał zmienić cały bo chciałem zrobić płukankę...- 318i Wymiana płynu chłodniczego
Nikt nie wymieniał? :> Nie chciałbym się rozgrzebać i potem czekać na części z ASO...- 318i Wymiana płynu chłodniczego
Dołączę się do tematu. Czeka mnie wymiana płynu chłodniczego w M52. Dobrze rozumiem, że trzeba odkręcić korek nr 2: http://realoem.com/bmw/showparts.do?model=CL31&mospid=48080&btnr=17_0168&hg=17&fg=05 Czy 11 tutaj: http://realoem.com/bmw/showparts.do?model=CL31&mospid=48080&btnr=11_2166&hg=11&fg=10 To śruba spustowa płynu chłodniczego z bloku silnika? Trzeba ją wymieniać wraz z płynem? Jest tam jakaś uszczelka?- Bmw e46 320d Koła a dystanse
Dokładnie, jeśli nosi na takich oponach to jest to raczej kwestia zawieszenia.- Spinki listwy na drzwiach - ile sztuk?
faktycznie realoem nie podaje ilości tych spinek, dziwne :shock:- Spinki listwy na drzwiach - ile sztuk?
Na realoem.com znajdziesz wszystko - jak dużo i jakie spinki potrzebujesz ;)- Zamienniki małych detali
Raczej sobie odpuść jedno i drugie, już lepiej kupić używany oryginał w przyzwoitym stanie (w szczególności gałkę) niż to badziewie.- Śląskie
friday69 mógłbyś zerknąć na PW? ;)- Śląskie
Ile Ci powiedzieli?- 328Ci co zamiast katalizatora, wyjście wydechu na 2 str.
Nie wiem czy zauważyłeś ale seqk chce przerobić wydech na dwie strony, jak w m3 :duh: era upodlania e46 zaczęła się na dobre :duh: :duh: :duh: Chociaż dobrze że tego typu porady nie na tym forum...- 320d - problemy przy ruszaniu - sprzęgło?
U mnie też poszarpuje (mam benzynę) najbardziej rano po nocnym postoju. Muszę wywalić cdv i zobaczymy jak będzie.- 320i problem z ASC
- [E46] Jak otworzyc gdy nie ma pradu i nie dziala kluczyk?
Sprawny zamek powinien otworzyć się kluczykiem. Ja bym próbował wpiąć się z zasilaniem gdzieś w bagażniku, chociażby do lampy, prosta sprawa do przetestowania skoro możesz go otworzyć...- [E46] Dziwna praca silnika, trze, szura, stuka. Filmik.
Jeśli to vanos zaczyna grzechotać to nic się nie stanie :)- [E46] Dziwna praca silnika, trze, szura, stuka. Filmik.
Czy to czasem nie grzechotnik vanos? Pooglądaj filmiki i posłuchaj: http://www.youtube.com/results?search_query=vanos+rattle&oq=vanos+rattle&gs_l=youtube.3..0i19j0i5i19l6.288.2518.0.2668.12.12.0.0.0.0.134.998.11j1.12.0...0.0...1ac.1.11.youtube.70GAafp0bpY- [Z3] 2.8 Roadster by piotres
:cool2: ano tak jakby :mrgreen:- Podłączenie GONG-u e46
Spróbuj połączyć się z innym modułem, np. DRL można zaprogramować łącząc się z jakimkolwiek modułem, niekoniecznie z LSZ, sądzę że w tym przypadku jest podobnie.- 330Ci nie odpala
w module ews sprawdzałeś błędy czy tylko w silniku? :> Może to problem z alarmem...- w46 terkotanie w silniku
Nie tyle Cię oszukali co po prostu nie wiedzą jaki olej zaleca BMW do stosowania w tych silnikach przez cały okres eksploatacji. Ogólnie jest to wina powszechnych staroszkolnych przekonań rodem z czasów maluchów i dużych fiatów wg których jeśli auto ma więcej niż 5 lat albo więcej jak 100tys. przebiegu to trzeba zalać gęstszy olej, co jest kompletną bzdurą. Było już o tym wiele razy na forum ;)- w46 terkotanie w silniku
seqk, chodzi o to że do tych silników (niezależnie od tego co twierdzą "mechanicy", czy też raczej wymieniacze) zalecany jest syntetyk a nie półsyntetyk... - [Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.