Właśnie pytałem w paru miejscach o ewentualnie jakieś zamienniki wydechu to mówili, że ciężko bo tam katy powinny być i tylko proponowali mi wydech z katalizatorami dlatego też szukam czegoś na własną rękę.
No ja mam teraz przelot ogólnie, ale trochę za głośno jest a średnicę mam 3 cale i ciężko mi jakiś tłumik na taką średnicę dorwać co by trochę wyciszył ten układ . A gdzie zamówię taki wydech dedykowany?
No tak ja ogólnie mam 325i i chciałem same rury kupić bez kata, a że ciężko to znaleźć to myślałem, że zastosuje z 2.0 a potem już tłumik końcowy z 325 normalnie, dlatego interesowała mnie średnica rur.
Witam. Mam pytanie czy ktoś wie może czy średnica rur wydechowych mianowicie chodzi o część od kolektorów do katalizatora (dwururka) jest taka sama w m50b25 i w m50b20? Chodzi mi o takie coś http://allegro.pl/dwururka-portki-rura-kolektora-sonda-bmw-e36-2-0-i1747291610.html czy średnica tych rur jest taka sama w 2.0 i 2.5 ;) bo mocowanie do kolektorów będzie to samo jak sądzę i czy w ogóle to z aukcji jest od 2.0?? Dzięki z góry za odpowiedź Pozdrawiam.
9 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.