Treść opublikowana przez kubakca320
-
E36 320 czujnik spalania stukowego
czy w silniku m50b20 jest taki czujnik jesli tak prosze o pomoc w jego znaleźieniu
-
320i nie równa praca silnika
Podłaczyłem sonde na krótko bez tej złączki bo jest urwana i nic to nie dało auto dalej chodzi jak chodziło jexdzi jak by miało około 50km fiat uno z silnikiem 1.0 mnie spokojnie weźmie nagrałem film jak auto chodzi czekam jeszcze na złacze sondy i jade na kompa bo restart nic nie dał nagrałem film jak pracuje silnik na podłączonym przepływomierzu i na odłaczonym na odłaczonym pali więcej niż na podłaczonym i jest jak by minimalnie wiecej mocy gdy jest podłaczony... Czasem strzeli delikatnie w kolektor ssący ale to bardzo rzadko i czasem strzela w tłumik jak zmieniam biegi przy opadaniu obrotów. Auto nie ma problemów z odpalaniem cała zime odpalało elegancko nieewiem co może być nie tak nie grzeje sie nie bierze oleju świece wymienione dolot szczelny co moge jeszcze sprawdzić zanim pojade na kompa przeciez auto bez sondy powinno lepiej chodzić bo wcześniej lepiej chodziło. na filmie słychac pisk ale to piszczał pasek już nie piszczy aha i strasznie smierdzi spalinami jak silnik pracuje czy może być wadliwy czujnik spalania stukowego jesli tak to ja go sprawdzić i gdzie on się znajduje? Wtryski też wymieniłem i dalej to samo żadnej poprawy http://www.youtube.com/watch?v=dT1b9F6AtGc
-
320i zmiana szyberdachu z manuala na elektryczny jak podłącz
No widzisz teraz jest ok prosił bym Cię żebyś to zobaczył jak idzie i będę Ci bardzo wdzięczny a jeszcze bardziej gdybym mógł szyber zrobić na jutro :D :D
-
320i zmiana szyberdachu z manuala na elektryczny jak podłącz
no to to wiem że trzeba przykręcic i podłaczyć kable tylko gdzie te kable podłaczyc bo chyba nie przeczytałes moich postów!
-
320i Jaka średnica rury dochodzącej do tłumika koncowego
aha no to teraz lipa bo juz kupiłęm;/ i jak myślicie podejdzie? jakie bedą tego spadki mocy bo pewnie mniejszy przelot;/
-
320i Jaka średnica rury dochodzącej do tłumika koncowego
ja też to wiem ale koleś mówi że to raczej od 316 ale kształt jest jak od 320 i wyżej dobra wezme zobaczymy co z tego będzie
-
320i Jaka średnica rury dochodzącej do tłumika koncowego
Aha ok dzięki wielkie a nie wiesz czy np. od 316 jest taki sam tłumik jak do 320i bo koleś mówił że to chyba jest od 316 a wygląda tak samo jak od 320i
-
320i Jaka średnica rury dochodzącej do tłumika koncowego
Witam mam problem bo u mnie aucie 320i m50b20 sedan mam jakis tłumik dupowaty i mam go zamiar zmienic i zauważyłęm że rura idąca od kolektora ma różne srednice raz srednica ma np. 5cm a raz 7 i tutaj moje pytanie jaką średnice powinna miec oryginalna bo znalazłem na szrocie oryginalny tłumik z kawałkiem rury która ma średnice 5cm czy taka powinna być czy większa pilnie czekam na odpowiedź i z góry dziekuję... :)
-
320i zmiana szyberdachu z manuala na elektryczny jak podłącz
I jak nikt nie pomoże;/ :(
-
320i cykajace wtryski
Wiem że wtryski od gazu sekwencyjnego cykaja i to normalne ale czy te mają cykać to nie wiem...
-
320i jak wymienic amory przód
a podejdą mi to tego drążka stabilizatora co mam teraz? Podejdę jutro do mechanika zobaczymy co powie
-
320i jak wymienic amory przód
Chodzi o to żeby założyć takie? http://allegro.pl/lacznik-stabilizatora-bmw-e30-e36-z1-z3-i1605781927.html
-
320i jak wymienic amory przód
no właśnie i tu bedę miał problem bo auto rozebrane nie mam czym jeździć a codziennie muszę a dwa tygodnie czekać eh masakra troche się wpierd... :mad2: Bmw e36 320i 1991r
-
320i jak wymienic amory przód
Mam taki problem wszystko rozkręciłem mechanik mi ściągnoł spręzyne bo ja nie miałem jak i teraz jest problem bo te amory co kupiłem gt coupeline srednio utwardzone nie mają mocowania na łacznik stabilizatora a stary amortyzator ma sprzedawca mnie zapewniał że napewno beda pasować... Czy da sie to jakoś zrobić tak aby było dobrze? Czy może przespawać to mocowanie ze starego
-
320i przerywa zaraz przed dogrzaniem
Posprawdzaj świece cewki bo jak strzeliło w wydech to może cos z zapłonem zobacz dolot czy szczelny wydech czy nie ma jakiejs dziurki wyczyśc przepustnice sprawdź filtr powietrza paliwa czujniki wiele rzeczy może być nie tak zrób reset kompa
-
320i zmiana szyberdachu z manuala na elektryczny jak podłącz
Prosze o pomoc bo nie wiem jak mam to podłączyc
-
320i jak wymienic amory przód
Witam Mam zamiar jutro wymienić amortyzatory z przodu mam wszystko co potrzeba a chciał bym się dowiedziec czy jest jakis dobry i szybki sposób itp.
-
Wyciek plynu chlodniczego e36 320i
od strony kolektora jak masz ta węże od lpg i np. reduktor to może z tego coś gdzieś cieknie nieszczelny reduktor np. po wystrzale gazu itp. ja miałem taki przypadek i delikatnie ciekło tylko nie wiem czy to od wystrzału czy z zmęczenia plastikowych rurek w reduktorze
-
320i zmiana szyberdachu z manuala na elektryczny jak podłącz
Podobno jest taki w compakcie ale na pewno też w e34 jak nie bedzie pasował żeby go zamontowac to nie ma problemu kupie oryginalny do sedana czy coupe
-
Kupno-e36
Poszukaj no forum było pisane mase razy na co zwracac uwage spalania naprawy koszta itp. Cięzko za 4tys kupic dobre BMW chyba że anglika do przekładki
-
Chce kupic e36 325tds. Ale...
O benzyniaki z tym poprzednim postem tez chodziło
-
320i zmiana szyberdachu z manuala na elektryczny jak podłącz
Witam mam szyberdach manualny ale wyczytałem że można go zmienic na elektryczny bez większych problemów więc kupiłem silniczek od e36 z przełącznikiem bo tyle podobno wystarczy ale czytałem chyba wszystkie tematy gdzie co i jak podłaczyć i nikt o tym nie pisze a ja właśnie nie wiem i tutaj was prosze o pomoc zdjęcia silniczka poniżej. Z góry dziękuje za pomoc http://images38.fotosik.pl/835/a24f411e63268145med.jpg http://images40.fotosik.pl/837/567dadbefbb4daffmed.jpg
-
Chce kupic e36 325tds. Ale...
Żeby kupić sprawną zadbana ładną e36 trzeba naprawde dobrze zapłacic i trafić a jest bardzo cieżko!!!
-
320i brak abs,asc świecą kontrolki od recznego i hamulców
Dziwne bo u mnie było troche inaczej że podczas jazdy zegar się na chwile wyłanczał wszystko gasło dopiero po jakims czasie zaczynał działać i inne rzeczy się działy zrobiłem reset kompa i juz tego nie ma więc jak nie miałeś takiego przepadku to nie mów!
-
320i brak abs,asc świecą kontrolki od recznego i hamulców
Zrób test zegarów opisane jest na forum szukaj a znajdziesz.., I zrób reset kompa może pomoże tez jest opisany na forum.