Skocz do zawartości

kubakca320

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kubakca320

  1. czy w silniku m50b20 jest taki czujnik jesli tak prosze o pomoc w jego znaleźieniu
  2. Podłaczyłem sonde na krótko bez tej złączki bo jest urwana i nic to nie dało auto dalej chodzi jak chodziło jexdzi jak by miało około 50km fiat uno z silnikiem 1.0 mnie spokojnie weźmie nagrałem film jak auto chodzi czekam jeszcze na złacze sondy i jade na kompa bo restart nic nie dał nagrałem film jak pracuje silnik na podłączonym przepływomierzu i na odłaczonym na odłaczonym pali więcej niż na podłaczonym i jest jak by minimalnie wiecej mocy gdy jest podłaczony... Czasem strzeli delikatnie w kolektor ssący ale to bardzo rzadko i czasem strzela w tłumik jak zmieniam biegi przy opadaniu obrotów. Auto nie ma problemów z odpalaniem cała zime odpalało elegancko nieewiem co może być nie tak nie grzeje sie nie bierze oleju świece wymienione dolot szczelny co moge jeszcze sprawdzić zanim pojade na kompa przeciez auto bez sondy powinno lepiej chodzić bo wcześniej lepiej chodziło. na filmie słychac pisk ale to piszczał pasek już nie piszczy aha i strasznie smierdzi spalinami jak silnik pracuje czy może być wadliwy czujnik spalania stukowego jesli tak to ja go sprawdzić i gdzie on się znajduje? Wtryski też wymieniłem i dalej to samo żadnej poprawy http://www.youtube.com/watch?v=dT1b9F6AtGc
  3. No widzisz teraz jest ok prosił bym Cię żebyś to zobaczył jak idzie i będę Ci bardzo wdzięczny a jeszcze bardziej gdybym mógł szyber zrobić na jutro :D :D
  4. no to to wiem że trzeba przykręcic i podłaczyć kable tylko gdzie te kable podłaczyc bo chyba nie przeczytałes moich postów!
  5. aha no to teraz lipa bo juz kupiłęm;/ i jak myślicie podejdzie? jakie bedą tego spadki mocy bo pewnie mniejszy przelot;/
  6. ja też to wiem ale koleś mówi że to raczej od 316 ale kształt jest jak od 320 i wyżej dobra wezme zobaczymy co z tego będzie
  7. Aha ok dzięki wielkie a nie wiesz czy np. od 316 jest taki sam tłumik jak do 320i bo koleś mówił że to chyba jest od 316 a wygląda tak samo jak od 320i
  8. Witam mam problem bo u mnie aucie 320i m50b20 sedan mam jakis tłumik dupowaty i mam go zamiar zmienic i zauważyłęm że rura idąca od kolektora ma różne srednice raz srednica ma np. 5cm a raz 7 i tutaj moje pytanie jaką średnice powinna miec oryginalna bo znalazłem na szrocie oryginalny tłumik z kawałkiem rury która ma średnice 5cm czy taka powinna być czy większa pilnie czekam na odpowiedź i z góry dziekuję... :)
  9. I jak nikt nie pomoże;/ :(
  10. kubakca320 odpowiedział(a) na xxxneoxxx1 temat w E36
    Wiem że wtryski od gazu sekwencyjnego cykaja i to normalne ale czy te mają cykać to nie wiem...
  11. a podejdą mi to tego drążka stabilizatora co mam teraz? Podejdę jutro do mechanika zobaczymy co powie
  12. Chodzi o to żeby założyć takie? http://allegro.pl/lacznik-stabilizatora-bmw-e30-e36-z1-z3-i1605781927.html
  13. no właśnie i tu bedę miał problem bo auto rozebrane nie mam czym jeździć a codziennie muszę a dwa tygodnie czekać eh masakra troche się wpierd... :mad2: Bmw e36 320i 1991r
  14. Mam taki problem wszystko rozkręciłem mechanik mi ściągnoł spręzyne bo ja nie miałem jak i teraz jest problem bo te amory co kupiłem gt coupeline srednio utwardzone nie mają mocowania na łacznik stabilizatora a stary amortyzator ma sprzedawca mnie zapewniał że napewno beda pasować... Czy da sie to jakoś zrobić tak aby było dobrze? Czy może przespawać to mocowanie ze starego
  15. Posprawdzaj świece cewki bo jak strzeliło w wydech to może cos z zapłonem zobacz dolot czy szczelny wydech czy nie ma jakiejs dziurki wyczyśc przepustnice sprawdź filtr powietrza paliwa czujniki wiele rzeczy może być nie tak zrób reset kompa
  16. Prosze o pomoc bo nie wiem jak mam to podłączyc
  17. Witam Mam zamiar jutro wymienić amortyzatory z przodu mam wszystko co potrzeba a chciał bym się dowiedziec czy jest jakis dobry i szybki sposób itp.
  18. od strony kolektora jak masz ta węże od lpg i np. reduktor to może z tego coś gdzieś cieknie nieszczelny reduktor np. po wystrzale gazu itp. ja miałem taki przypadek i delikatnie ciekło tylko nie wiem czy to od wystrzału czy z zmęczenia plastikowych rurek w reduktorze
  19. Podobno jest taki w compakcie ale na pewno też w e34 jak nie bedzie pasował żeby go zamontowac to nie ma problemu kupie oryginalny do sedana czy coupe
  20. kubakca320 odpowiedział(a) na konio_1981 temat w E36
    Poszukaj no forum było pisane mase razy na co zwracac uwage spalania naprawy koszta itp. Cięzko za 4tys kupic dobre BMW chyba że anglika do przekładki
  21. kubakca320 odpowiedział(a) na Skala temat w E36
    O benzyniaki z tym poprzednim postem tez chodziło
  22. Witam mam szyberdach manualny ale wyczytałem że można go zmienic na elektryczny bez większych problemów więc kupiłem silniczek od e36 z przełącznikiem bo tyle podobno wystarczy ale czytałem chyba wszystkie tematy gdzie co i jak podłaczyć i nikt o tym nie pisze a ja właśnie nie wiem i tutaj was prosze o pomoc zdjęcia silniczka poniżej. Z góry dziękuje za pomoc http://images38.fotosik.pl/835/a24f411e63268145med.jpg http://images40.fotosik.pl/837/567dadbefbb4daffmed.jpg
  23. kubakca320 odpowiedział(a) na Skala temat w E36
    Żeby kupić sprawną zadbana ładną e36 trzeba naprawde dobrze zapłacic i trafić a jest bardzo cieżko!!!
  24. Dziwne bo u mnie było troche inaczej że podczas jazdy zegar się na chwile wyłanczał wszystko gasło dopiero po jakims czasie zaczynał działać i inne rzeczy się działy zrobiłem reset kompa i juz tego nie ma więc jak nie miałeś takiego przepadku to nie mów!
  25. Zrób test zegarów opisane jest na forum szukaj a znajdziesz.., I zrób reset kompa może pomoże tez jest opisany na forum.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.