Treść opublikowana przez mus102
-
E39 520 prawda ze w 1997r. wychodzila juz nowa buda w kombi
Tzw wiejski tuning. Żygać mi się chce jak takie coś widzę na Bmw, ale z ciekawości zobaczył bym sobie co tam następny geniusz wyprodukował w garażu ;] :norty:
-
[E39] Wytarta skóra
Witam, dziś czyściłem auto i widzę, że skóra na siedzeniach szczególnie przednich jest mocno wytarta. Słyszałem o jakiejs farbie na siedzenia. Da się to wykonać we własnym zakresie w domu na podwórku? I gdzie to można kupic
-
[E39] Coś huczy z tyłu auta
Dyfer suchy. Problem rozwiązany. Łożysko w tylnim kole do wymiany padło na FAG
-
[E39] Coś huczy z tyłu auta
Witam, długo miałem spokój, ale od jakiegoś czasu pojawia się problem który zaczyna mnie irytować, mianowicie coś huczy z tyłu auta. Jak jadę do 60km/h jest ok , ale czym szybciej tym bardziej huczy. Myślałem, że to opony, wymieniłem. Jak dojść czy do dyfer czy łożysko z góry dzięki za podpowiedzi
-
Pare problemów i pytań odnośnie mojej e39 523i 1997r.
Co do pytania 5 upewnij się czy ET felg masz takie same, jeśli tak to najgorsze może być to, że autko jest po dzwonie poważnym dzwonie.
-
[E39] Wejście Av gdzie znaleźć w Touring
Gdzie jest i jak się do niego dobrać to wiem, właśnie mi chodziło o te kostki. Z góry wielkie dzięki za pomoc
-
Sprzet Audio E39
Jak nie wiesz jak sie za to zabrać, najlepiej zleć to komuś kto ma o tym pojęcie bo narobisz sobie tylko strat
-
[E39] Wejście Av gdzie znaleźć w Touring
Witam, ma pytanie gdzie znajde wejście do AV w Bmw E39 Touring z 1997r. Wyświetlacz 4:3 Z góry dziękuję z podpowiedzi
- OSiągi 520d touring
-
523i M52 - Nie działa klimatyzacja
A czujnik temp. zewnętrznej masz sprawny? Może to głupie pytanie, ale ja tak właśnie miałem. Klima się załączała ale w trybie auto nie działała.
-
OSiągi 520d touring
Lepiej, kumpel ma Vectre A 2.0 8V z 115km motorem i w czterech też pokazała 200km/h choć troche to trwało. Osobiście miałem Omegę b Kombi 2.0 16V 136km i też 200km/h to jechało , ale więcej już niet :D Teraz mam E39 Touring 2.8 193km w automacie i na 4 biegu jechałem nią 230km/h chciała jechać dalej , ale się nie odważyłem choć nie ukrywam, że kiedyś spróbuje bo jestem ciekaw ile to może pokazać
-
[E39] Wymiana McPerson w e39
tak choc chyba sa twardsze
-
525d rok 04.2000 BICIE Kierownicy 120-135km/h wymienione wsz
Może podnieś auto tak żeby koło było w powietrzu i poruszaj kołem w pionie. Ja miałem owy luz właśnie w pionie, ale u mnie to ten luz robiły wybite amortyzatory, lecz Ty piszesz, że masz nowe więc luz powinno byc czuć. Ale jak piszesz, że coś huczy to pewnie łożysko ci się kończy
-
528iA Touring Różnice w amortyzatorach
Procz V8 i M5
-
BMW 520i e39 nie odpala
Myślę, że powinienieś zacząć od podłączenia auta po kompa, tam ci powinno wyjść w czym problem
-
[528iA] Ringi CCFL a jazda w dzień
Witam, mam pytanie. Czy ringi CCFL mogą służyć zamiast ledów do jazdy dziennej?
-
E39 2002r. nieprawidłowe poziomowanie ksenonów
a silniczki działaja?
-
530dA dziwny dzwięk-Konwerter?
Jaki konwerter? :duh:
-
E39 Wycieraczki-dziwna awaria???
Co to za serwis, skoro wymienia silnik wycieraczek na pałę. A który chodził.
-
Jakie dobre opony ?
Na deszczu opony Bridgestone to bajka
-
Po zalozeniu felg 17 cali trzesie kierownica
Wyważ koła, zobacz czy są proste. Luzy w zawieszeniu mogą być problemem. Ustaw zbieżność i konty
-
Jakie dobre opony ?
Ja bym kupił Bridgestone Potenza lub Dunlop SpSport
-
felgi borbet A-jakie opony
daj foto tych napisów
-
540i U.S Version 1997 telefon, fahrenheity i mile
pod sluchawka masz ale w bagazniku tez jest. jezeli tam jest wlozona nnie aktywna karta to w sluchawce nie zadziala.
-
felgi borbet A-jakie opony
Miałem kiedyś takie felgi w E34. Tyle, że tył miałem 10''. I powiem ci, że ciężko jest naciągnąć na te felgę oponę 245/40, o napompowaniu już nie wspominam. Nawet opona 255/40 była naciągnieta. Nie wiem czy ta felga zmieści ci się do E36, jakie ET masz tych felg bo jak 20 to zapomnij, opona będzie wystawała poza obrys auta