Treść opublikowana przez mus102
-
528iA Zwykły automat czy Tip-Tronic
No możliwe, ale działanie podobne, w każdym razie każdy wie o co chodzi
-
528iA Zwykły automat czy Tip-Tronic
Witam, co lepsze, zwykły automat czy skrzynia sekwencyjna? Jak się to ma do osiągów auta. Czy Tip Trinic gdy jest przełączony na manualną zmianę biegów można osiągami porównać do zwykłej skrzyni manualnej? Z góry dzięki za podpowiedźi. Strasznie nurtuje mnie to a nigdzie nie można znaleźć danych technicznych dotyczących skrzyń Tip-Tronic
-
e39 528i opadniety lewy przód
Hej, mam to samo. Auto twarde jak diabli. Miałem to też w E34 po prostu amortyzatory zamarzły z mrozu !!!
-
530D gaśnie po wlaczeniu swiatel
Ja proponuje autko postawić na kilka godź. do ciepłego garażu. Jak problemy nie ustąpią to przynajmniej mróz i wilgoć wykluczysz.
-
523i M52- problem z radiem
A masz w bagażniku wzmacniacz do nagłośnienia fabryczny? On może z wilgoci robić owe cuda !!
-
silniczek intensywnego mycia pomocy???
Na początek wyciąg silniczek i podłącz na krótko od jakiegoś aku lub prostownika.
-
E39 530dA 2001r Tiptronic używanie, eksploatacja itd.
Ja u mnie mam Tip Tronic i 321tyś przebiegu, olej nigdy nie wymieniany i nie dolewany. Zero problemów
-
Ciemny lakier i czarne felgi,czy to do siebie pasuje ?
To raczej pasowało nie będzie. Za małe felgi. Znajomy ma czarną BMW i Czarne felgi ATS i prezentuje się nieźle.
-
bmw e39 brak ABS I ASR czujnik czy sterownik ?
Już znalazłem, TRW tańszy o 1zł od Ori Siemensa. Więc pewnie jakościowo zbliżone.
-
bmw e39 brak ABS I ASR czujnik czy sterownik ?
A jaka różnica cenowa między trw a ori?
-
bmw e39 brak ABS I ASR czujnik czy sterownik ?
Zakładaj tylko ryginalne czujniki, było już o tym na forum mnóstwo razy
-
problem z radiem 523i 98r
Mróz rządzi !!! :norty:
-
E39 520i kombi - nie moge otworzyć auta z pilota.TRAPEZ
Dziś miałem to samo, nie mogłem otworzyć z pilota. Otwarłem kluczykiem. Po przejechaniu kilku km problem zniknął
-
530da Nie gaśnie podświetlenie skrzyni dlaczego??
Obstawiałbym na jakieś zwarcie w instalacji tylko gdzie szukać? Może jakieś przekaźniki się zawiesiły?
-
E39 520i kombi - nie moge otworzyć auta z pilota.TRAPEZ
Wymieniaj spokojnie nic się nie stanie. Też ostatnio wymieniałem bo miałem problem z zamykaniem, otworzyć szło a zamknąć już nie. Wymieniłem bateryjkę i problem zniknął.
-
[m20b20] Nie odpala
Może głowica się skonczyła, u mnie tak było. Wypaliły się gniazda zaworowe i nie miałem gazu. Sprawdź kompresje. Ja po zdjagnozowaniu niestety wyzłomowałem autko bo koszt naprawy był nie opłacalny, ale mogę sie mylić
-
[E34] Problem z napięciem!
Miałem kiedyś podobny problem w moim E34. Tyle, że mi działało wszystko ok do czasu kiedy nie skończyły się szczotki. Po wymianie zaczęły się identyczne cuda. Przyczyna????? założone nie oryginalny rygler ze szczotkami. Po wymianie na ori. problem ustał.
-
ASC - dziwny, nowy problem
Podłącz pod kompa może on prawde powie
-
problem przy hamowaniu
Miałem podobny problem, tuleje na wahaczach wybite.
-
Co to brzęczy?
Dokładnie "krys32" masz rację
-
E39 Zapieczony zawias szyby Touring
Witam, mam problem z zawiasem tylnej szyby w klapie w Touringu. Zresztą cała klapa ciężko się podnosi. Jak szybko i sprawnie i bez niszczenia rozruszać te zawiasy?
-
[e39] Problem z ogrzewaniem na postoju?
Przykladowa aukcja http://moto.allegro.pl/bmw-e-39-e39-530d-3-0d-elektrozawor-elektrozawory-i2017448836.html
-
[e39] Problem z ogrzewaniem na postoju?
Po szukaj na allegro koszt okolo 200zl.
-
530D zawieszenie z m pakietu
To jest to samo. Gdyby to było oryginalne Bmw M to już są różnice.
- ALARM