Skocz do zawartości

mus102

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mus102

  1. No możliwe, ale działanie podobne, w każdym razie każdy wie o co chodzi
  2. Witam, co lepsze, zwykły automat czy skrzynia sekwencyjna? Jak się to ma do osiągów auta. Czy Tip Trinic gdy jest przełączony na manualną zmianę biegów można osiągami porównać do zwykłej skrzyni manualnej? Z góry dzięki za podpowiedźi. Strasznie nurtuje mnie to a nigdzie nie można znaleźć danych technicznych dotyczących skrzyń Tip-Tronic
  3. mus102 odpowiedział(a) na timonowski temat w E39
    Hej, mam to samo. Auto twarde jak diabli. Miałem to też w E34 po prostu amortyzatory zamarzły z mrozu !!!
  4. mus102 odpowiedział(a) na Severo temat w E39
    Ja proponuje autko postawić na kilka godź. do ciepłego garażu. Jak problemy nie ustąpią to przynajmniej mróz i wilgoć wykluczysz.
  5. mus102 odpowiedział(a) na przemas8502 temat w E39
    A masz w bagażniku wzmacniacz do nagłośnienia fabryczny? On może z wilgoci robić owe cuda !!
  6. Na początek wyciąg silniczek i podłącz na krótko od jakiegoś aku lub prostownika.
  7. Ja u mnie mam Tip Tronic i 321tyś przebiegu, olej nigdy nie wymieniany i nie dolewany. Zero problemów
  8. To raczej pasowało nie będzie. Za małe felgi. Znajomy ma czarną BMW i Czarne felgi ATS i prezentuje się nieźle.
  9. Już znalazłem, TRW tańszy o 1zł od Ori Siemensa. Więc pewnie jakościowo zbliżone.
  10. A jaka różnica cenowa między trw a ori?
  11. Zakładaj tylko ryginalne czujniki, było już o tym na forum mnóstwo razy
  12. mus102 odpowiedział(a) na przemas8502 temat w E39
    Mróz rządzi !!! :norty:
  13. Dziś miałem to samo, nie mogłem otworzyć z pilota. Otwarłem kluczykiem. Po przejechaniu kilku km problem zniknął
  14. Obstawiałbym na jakieś zwarcie w instalacji tylko gdzie szukać? Może jakieś przekaźniki się zawiesiły?
  15. Wymieniaj spokojnie nic się nie stanie. Też ostatnio wymieniałem bo miałem problem z zamykaniem, otworzyć szło a zamknąć już nie. Wymieniłem bateryjkę i problem zniknął.
  16. mus102 odpowiedział(a) na zerosuper temat w E34
    Może głowica się skonczyła, u mnie tak było. Wypaliły się gniazda zaworowe i nie miałem gazu. Sprawdź kompresje. Ja po zdjagnozowaniu niestety wyzłomowałem autko bo koszt naprawy był nie opłacalny, ale mogę sie mylić
  17. mus102 odpowiedział(a) na kefon temat w E34
    Miałem kiedyś podobny problem w moim E34. Tyle, że mi działało wszystko ok do czasu kiedy nie skończyły się szczotki. Po wymianie zaczęły się identyczne cuda. Przyczyna????? założone nie oryginalny rygler ze szczotkami. Po wymianie na ori. problem ustał.
  18. mus102 odpowiedział(a) na konkret83 temat w E39
    Podłącz pod kompa może on prawde powie
  19. mus102 odpowiedział(a) na mass411 temat w E39
    Miałem podobny problem, tuleje na wahaczach wybite.
  20. mus102 odpowiedział(a) na sirAW1975 temat w E39
    Dokładnie "krys32" masz rację
  21. Witam, mam problem z zawiasem tylnej szyby w klapie w Touringu. Zresztą cała klapa ciężko się podnosi. Jak szybko i sprawnie i bez niszczenia rozruszać te zawiasy?
  22. Przykladowa aukcja http://moto.allegro.pl/bmw-e-39-e39-530d-3-0d-elektrozawor-elektrozawory-i2017448836.html
  23. Po szukaj na allegro koszt okolo 200zl.
  24. mus102 odpowiedział(a) na kimboax temat w E39
    To jest to samo. Gdyby to było oryginalne Bmw M to już są różnice.
  25. mus102 odpowiedział(a) na aga-ck temat w E39
    O widzisz tegu już nie wiedziałem . Dzieki

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.