Treść opublikowana przez mus102
-
obudowa termostatu z e39 do e34
Ja bym kupił taka jak była, bo np. węże mogą byc teraz zbyt krótkie
-
niedziałająca multifunkcja
Może zacznij od wymiany taśmy w kierownicy
-
[E39] Resetuje się godź, język i km w 530D
Nie ma żadnego problem
-
[E39] Resetuje się godź, język i km w 530D
Witam, jak w temacie jest problem z wyświetlaczem 4:3 w E39 530D z 199roku. Mianowicie losowo raz na kilka dni bez reguły kasuje się sama godź, data, język na wyświetlaczu 4:3 konsili środkowej i km przebiegu dziennego na liczniku. Odłączanie aku nie pomogło. Podpięcie pod kompa nic nie pokazało Gdzie szukać
-
Przycisk ogrzewania tylnej szyby
W prawym zawiasie patrzac od tyłu ?
-
Przycisk ogrzewania tylnej szyby
U mnie znowu się włącza, ale nie grzeje szyby auto to E39 1997r. Touring
-
Przegrzany silnik w 316 M40 raz jeszcze
Tego nie wiem, bo nigdzie tym jeszcze nie jeździłem.
-
Przegrzany silnik w 316 M40 raz jeszcze
Silnik się odpowietrzy bez problemu, temp nawet po otwarciu termostatu w pionie :lol: tylko się cieszyć. Inny problem to jak się go prtzytrzyma na ok. 4tyś obrotów przestaje palić na jeden cylinder jak obroty zejdą jest normalnie. Jak się jedzie normalnie nie męcząc silnika problem nie wystepuje. Gdzie szukać. Kable?, świece? Z góry dzięki za podpowiedzi
-
Przegrzany silnik w 316 M40 raz jeszcze
Zakładam temat jeszcze raz gdyż tamten ze względu na zły tytuł został zamknięty. Witam, mam okazję kupić w bardzo niskiej cenie E36 316. Problem jednak w tym, że silnik osiągnął czerwone pole, wskazówka temp. płynu w chłodnicy osiągnęła MaX. Silnik zgasł. Po otwarciu maski przewody od chłodnicy zimne, od termostatu też, chłodnica zimna. Przez kilka min. nie było możliwości go zapalenia, cięzko kręcił. Jak ostygł zapalił normalnie i dojechał do domu. Co zauważyłem: Dolny wąż od z chłodnicy co idzie do termostatu zimny, ogrzewanie nie grzeje wogóle, drugi dolny wąż cienszy id strony zbiorniczka też zimny. Gorący tylko przewód górny chłodnicy, wrażenie jakby nie było w nich płynu. Co do oleju to wszystko w normie, tzw. sera na korku nie ma olej wygląda normalnie, płyn też. Chodnica przy dolnych wężach chyba dziurawa bo pokazuje się płyn. Auto już kupiłem za 800zł i w najgorszym wypadku potnę go jak nic nie da się z nim zrobić.
-
E39 Dziwne zachowanie wskaźnika temp
Problem rozwiazany. Termostat !! Dzieki za podpowiedzi.
-
E39 Dziwne zachowanie wskaźnika temp
Dolny przewód od chłodnicy był ledwo letni po przejechaniu 9km, jak sie zagrzał to problem nie wystepował
-
Jak otworzyć E39 awaryjnie
Zadzwonić po tzw. Włamywacza, może on to otworzy
-
E39 Dziwne zachowanie wskaźnika temp
Witam wszystkich, mam dziwny problem mianowicie. Ruszajac z pod pracy i jadac spokojnie temp plynu normalnie idzie do pionu, ale po kilku km wychyla się za połowe po czym wraca do normy. Auto 528iA Problem nigdy nie wystepował. Dodam, że dzieje się to nie za każdym razem. Gdzie szukać? Z góry dzięki za podpowiedzi
-
530dA 2001 brak wstecznego biegu pomocy
Robić, nie robić niby wszystko wymienili a sie sypła jak stara. Może tylko na papierku jest wszystko nowe.......... :o
-
E39 530d 1999 - cd problem i radio
Co do zmieniarki to obstawiam na padnięty laser, nie umie po czytać płyt
-
530dA 2001 brak wstecznego biegu pomocy
Kup używaną skrzynię, wyjdzie taniej.
-
E39, brak tłumika środkowego - konsekwencje
Auto może osłabnąć
-
528i Zapala się ładowanie z rana
Nie, nie robilem jeszcze nic
-
528i Zapala się ładowanie z rana
Dokładnie mam przebieg 332tyś km :roll:
-
528i Zapala się ładowanie z rana
Powtarza się to w wilgotne dni, autko stoi na podwórku. Dziś było sucho i cieplej i problem nie występował
-
e39 530d automat - jak powinien prawidłowo pracować tryb S ?
Dokładnie, w trybie "D" rusza z 1
-
e39 520ia wpasowanie czujników cofania.
Moduł PDC
-
Swap silnika z 523i -> 528i. Problem z mocą i kopceniem
A sterownik zmieniłes od silnika
-
e39 520ia wpasowanie czujników cofania.
Czujniki to nie wszystko.................
-
e39 530d automat - jak powinien prawidłowo pracować tryb S ?
U mnie jadąc 200km/h na piątym biegu jak zmienię na tryb "S" przełączy bieg na 4 i jeśli wcisnę do podłogi, ale nie aż do tzw. Kick Down tylko do podłogi to na 4 rozpędza sie do ponad 230km/h bo dalej nie probowałem. I tu moje pytanie ....... to kiedy on przełącza na 5 skoro już się licznik kończy na 4 :duh: