Treść opublikowana przez mus102
- ALARM
-
Szyba nie dolega do uszczelki Touring
No właśnie , że ramka jest do wymiany bo jest mocno zjedzona, ale pojawia się problem bo nie mogę otworzyć szyby przestało działać otwieranie :mad2:
-
Szyba nie dolega do uszczelki Touring
Jakieś pół roku, ostatnio zauważyłem przy myciu. Bity raczej nie był bo nigdzie nic nie widać żeby było klepane prostowane itd. Podłoga ok. Wyraźnie widać jakby zawias z szyby był jedną stroną wyżej przykręcony. Da się to jakoś wyregulować?
-
Szyba nie dolega do uszczelki Touring
Ale to widać, że uszczelka nie dolega jak sie popatrzy od góry. I to w dodatku nie dolega jedną stroną tylko. Jakaś regulacja na zawiasie powinna być?
-
Szyba nie dolega do uszczelki Touring
Witam, ostatnio zauważyłem, że tylnia szuba w touringu z 1997roku. Nie dolega mi z jednej strony do uszczelki w wyniku czego jak pada deszcz leci woda do środka samochodu. Szukałem na forum coś o regulacji tylniej klapy i znalazłem, ale nie wiem jak to ugryść. Ma ktoś jakieś foto czym po kręcić żeby ustawić klapę? Pozdrawiam
-
Błąd Maty i Napinacza
Dzisiaj schyliłem sie pod siedzenie pasażera, i z nic nie mogę znaleźć kostki od maty siedzenia pasażera. Czy mógłby mnie ktoś naprowadzić które to złącze, ? Ewentualnie jakieś foto. Z góry dziękuję
-
dziwny chałąs z silnika
To moze być sprezarka klimy, lub predzej wspomaganie, moze tez to robić alternator (łożyska)
-
Touring - kanapa tylna z siedziskami dla dzieci
Tak, to powinno być po prostu na zatrzaskach. Powinna pasować bez problemu
-
Czy wymieniać olej w skrzyni?
Zdania na ten temat sa podzielone. Jedni mówią, że wymieniać, inni zaś , że nie. Ja osobiście w automacie nie zmieniałem. Mój wujek co ma E39 z 2000 roku, a posiada ją od 2002 i w automacie tez nie zmienił jeszcze a ma przebieg 290tyś. Inni zaś zmieniają. Zależy od ciebie
-
siedzenia z e36 do e39 będą pasować
Wątpie żeby pasowały na prowadnice !!, na pewno są węższe.
-
Czujnik Abs nie czyta prędkości
Auto to 1997r. i wtyk podajże jest siwy. A jeżeli chodzi o te piaste, to co z nią było nie tak?
-
Czujnik Abs nie czyta prędkości
Z ta zamiana czujników to duzo czytałem, ze jak są stare zapieczone to mogą sie rozpaść przy próbie wymiany. Urywają się czy cos.
-
Czujnik Abs nie czyta prędkości
A co myślicie o tym zamienniku: http://sklep.intercars.com.pl/?towkod=A86471
-
Czujnik Abs nie czyta prędkości
No właśnie mi o to chodzi czy to ma sens kupywać byle łajno........ :cool2:
-
Czujnik Abs nie czyta prędkości
No właśnie też czytałem dużo o tych zamiennikach różnych. Ale nie wiem czy się nie skusić. Zamiennik 50zł Oryginalny 250zł W najgorszym wypadku bedzie mnie to kosztowało 300zł heh
-
E39 528i - Kilka pytań, filmik
Tak jak pisałem , że światła mu pewnie nie świecą.
-
E39 528i - Kilka pytań, filmik
Bzyczenie to nic innego jak zabrudzony wentylatorek w panelu climatronica dlatego go słychać. Błędów masz sporo. Podjedź na kompa, lub zobacz czy wszystko ci świeci
-
Czujnik Abs nie czyta prędkości
A czemu sa problemy z zamiennikami. Różnica w cenach jest spora. Z tego co widac po aukcjach to masa ludzi kupuje własnie zamienniki. Wiem, że tanie rzeczy są dla bogatych............ ale może jma ktoś załozony jakiś zamiennik i mu działa?
-
Błąd Maty i Napinacza
Kostka z napinacza wyglada na podłączoną. A mógł napinacz po prostu sie popsuć?
-
Czujnik Abs nie czyta prędkości
Ayro to E39 touring jakiej firmy jest ori czujnik?
-
Czujnik Abs nie czyta prędkości
Witam, świeci mi ABS i ASC. Po podłączeniu pod kompa wyszedł błąd czujnika w prawym przednim kole. Po skasowaniu błędów wszystko jest ok do puki sie nie ruszy autem. Po włączeniu innego testu, który sprawdza prędkość kół, wyszło, żę 3 koła się kręcą prawidłowo, prawy przód wskazywał cały czas "0" Czy mogę przyjąć od razu, żę czujnik do wymiany czy może to być pompa, czy np. jakaś błahostka np. kabelek itp
-
Błąd Maty i Napinacza
Witam, podłączyłem sie pod kompa w związku ze świecącą kontrolką od Airbagów. Wyszły mi 2 błędy: 1: Napinacz pasa kierowcy i 2: Mata pasażera. Co do maty to kupiłem tzw. emulator maty, ale nie wiem co z tym napinaczem. Kostki wyglądają na pierwszy rzut oka na podłączone. Co z tym można zrobić? Dzięki z góry za pomoc
-
wymiana oleju w skrzyni automatycznej e39 silnik 2,8 97r
Znalazłem coś dla ciebie: http://exsite.com.pl/8568-carsoft-65-sp1-cracks.html Jest bonus o wymianie olejów w automatach.Pozdro Mam nadzieje, że się przyda
-
Problem z nawiewem Proszę o pomoc
Czyli mam rozumieć, bo są dwa elektro zawory i jeden na jedną stronę a drugi na drugą?
-
Problem z nawiewem Proszę o pomoc
Podepne się pod temat. Mam taki problem, ogrzewanie grzej normalnie wszystko chodzi ok, ale do czasu kiedy silnik nie zacznie chodzić na wolnych obrotach. Na wolnych obrotach po kilkunastu sekundach od strony kierowcy z nawiewów zaczyna lecieć zimne powietrze, po dodaniu gazu wszystko wraca do normy, dodam, że strona pasażera działa poprawnie. W czym może tkwić problem?