Skocz do zawartości

mus102

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mus102

  1. mialem to samo, nikt na tym forum niestety mi nie pomógł, wymienilem szczotki i problem nie znikł. U mnie okazalo sie , że akumulator byl do wymiany, mial dziwne myki . Ale sprawdź jeszcze tulejki w rozruszniku , są 3 a jak to nie pomoże to do wymiany 3 zebatki ktore sie zazebiaja z wirnikiem .
  2. mus102 odpowiedział(a) na mus102 temat w E34
    sprawa sie juz wyjasnila, szczotki nie istnieja plus luz na tulejkach
  3. mus102 opublikował(a) temat w E34
    Witam, ostatnio od jakiegoś czasu mama dziwny problem z moim E34, mianowicie: Gdy autko zimne np. po nocy rozrusznik kręci normalnie, ale np. gdy przejade około 15km i silnik i cała reszta się zagrzeje pojawia sie problem. Rozrusznik nie może się obrócić , haczy go łapie i tak dalej do tego stopnia , że kasuje cały komputer i zegar, spalania itd. Podejrzewam , że to rozrusznik (tulejki), ale nie jestem pewien jeżeli macie jakieś pomysły co by to mogło być to bardzo prosze o rady. A czy rozrusznik da sie wyciągnąć bez kanału? silnik M20B20 Pozdrawiam
  4. mus102 odpowiedział(a) na dw temat w E34
    pod tylnia kanapa
  5. W E34 działa to w ten sposób, że jeżeli temp na zewnątrz jest mniejsza niż 10 stopni lusterka włączają się automatycznie.
  6. To juz postnowione kupuje Meyle.
  7. Ale jak to mówią "Tanie części są do bogatych" i to się sprawdza. Kiedyś kupiłem wahacze z allegro tanie bo około 100zł za sztuke kompletny z tuleją(mowa o górnym) i po okolo 12tyś miał zgon ale nie tulej a gałka. Teraz miałem FEBI 170zł bez tulei za sztuke, wytrzymały około 30tyś, ale za to w między czasie 2 razy mieniłem tuleje gałki były ok aż do teraz i w sumie tylko w prawym jak na razie gałka dostała luzów. Więc wychodze z założenia, że lepiej jest zapłacić więcej za dobrą firme.
  8. karol-lolek a powiec mi na jakich kołach jeździsz bo to też ma duzy wpływ na wytrzymałość wahaczy, ja mam aktualnie z przodu 225/45/17
  9. miałem febi, nie wytrzymały naszych dziur. Teraz kupuje firmy meile czy jakos tak. Podobno lepsze od Febi
  10. mus102 odpowiedział(a) na Bary1983 temat w E34
    Filtr znajdziesz dokładnie jak wejdziesz do kanału przed bakiem po prwaej stronie z tyłu samochodu mniej wiecej nad tylnim zawieszeniem. Taka duża bania.
  11. mus102 odpowiedział(a) na Rafi V8 temat w E34
    no to masz dobrze zakladaj i sie nie stresuj
  12. mus102 odpowiedział(a) na Rafi V8 temat w E34
    http://i41.tinypic.com/r249pg.jpg Tak maja by założone
  13. mus102 odpowiedział(a) na Rafi V8 temat w E34
    zrób zdjecie od czoła i z boku opony. A co to za oponki? firm itd
  14. mus102 odpowiedział(a) na Rafi V8 temat w E34
    na kazdej oponie jest strzalka w ktora strone ma sie krecic, oczywiscie przy jezdzie do przodu
  15. Dzięki za pomoc w temacie.
  16. Witam. Mam takie pytanie do znawców tematu, mianowicie czy ma sens zakładać gaz do auta jak mam przebieg 300tyś km. Silnik M52 BMW E36 323i 170km rocznik '97. Na dzień dzisiajeszy z autem nie ma żadnych problemów. I jaką instalacje polecacie. Z góry dzięki za pomoc.
  17. mus102 odpowiedział(a) na Bary1983 temat w E34
    Michelin Pilot Sport.
  18. mus102 odpowiedział(a) na Bary1983 temat w E34
    przemo tds mi sie osobiscie tez podoba jak opona jest naciagnieta. Ale ostatnio przesadziłem. Na felge 10'' szeroką naciągłem opone 245/45/17, i powiem ci , że nie wygląda to fajnie . Moge ci podesłać zdjęcie jak byś chciał
  19. mus102 odpowiedział(a) na xxxsplot temat w E34
    Objawy jakie opisujesz może robić czujnik położenia wąłu.
  20. mus102 odpowiedział(a) na Bary1983 temat w E34
    Podsyłam wam kilka zdjec jak to wyglada u mnie, tył 255/40/17 i przód 245/40/17 Troche słabej jakości ale.... http://i43.tinypic.com/a1l45h.jpg http://i41.tinypic.com/jpu1d4.jpg http://i39.tinypic.com/dlqky8.jpg
  21. a walą tuleje tylnej belki, one umieraja ze starości raczej na 100%. Usłyszysz to szczególnie przyostrzejszym ruszaniu. I odraz polecam kupić droższe typu FEBI bo mozesz sie zdziwic po krótkim czasie a wymiana do tanich nie należy.
  22. mus102 odpowiedział(a) na deny_28 temat w E34
    to mogą być świece , proponuje wymienić sprawa groszowa a nie zaszkodzi mu zmienic. Oczywiście wymień wszystkie.
  23. mus102 odpowiedział(a) na Bary1983 temat w E34
    Tył akurat nie ma znaczenia bo sie nie skreca i jezdzi sie normalnie , gożej z przodem bo koleiny dają sie we znaki.... :cry:
  24. iigalisarr W M20 nie ma takowej pompy, dopiero silniki M50 miały
  25. mus102 odpowiedział(a) na Rafi V8 temat w E34
    A luz jest na boki czy jak ruszasz do przodu do tyłu?, ale z tego co piszesz to raczej na 100% do wymiany wahacze lub w najlepszym wypadku tuleje gumowo metalowe na nich

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.