Treść opublikowana przez mus102
-
E34 525 12V Problem z rozrusznikiem
mialem to samo, nikt na tym forum niestety mi nie pomógł, wymienilem szczotki i problem nie znikł. U mnie okazalo sie , że akumulator byl do wymiany, mial dziwne myki . Ale sprawdź jeszcze tulejki w rozruszniku , są 3 a jak to nie pomoże to do wymiany 3 zebatki ktore sie zazebiaja z wirnikiem .
-
Dziwne objawy. Rozrusznik?
sprawa sie juz wyjasnila, szczotki nie istnieja plus luz na tulejkach
-
Dziwne objawy. Rozrusznik?
Witam, ostatnio od jakiegoś czasu mama dziwny problem z moim E34, mianowicie: Gdy autko zimne np. po nocy rozrusznik kręci normalnie, ale np. gdy przejade około 15km i silnik i cała reszta się zagrzeje pojawia sie problem. Rozrusznik nie może się obrócić , haczy go łapie i tak dalej do tego stopnia , że kasuje cały komputer i zegar, spalania itd. Podejrzewam , że to rozrusznik (tulejki), ale nie jestem pewien jeżeli macie jakieś pomysły co by to mogło być to bardzo prosze o rady. A czy rozrusznik da sie wyciągnąć bez kanału? silnik M20B20 Pozdrawiam
-
gdzie jest centralka centralnego zamka
pod tylnia kanapa
-
lusterka cały czas grzeją
W E34 działa to w ten sposób, że jeżeli temp na zewnątrz jest mniejsza niż 10 stopni lusterka włączają się automatycznie.
-
Jakie wahacze i w jakich cenach??
To juz postnowione kupuje Meyle.
-
Jakie wahacze i w jakich cenach??
Ale jak to mówią "Tanie części są do bogatych" i to się sprawdza. Kiedyś kupiłem wahacze z allegro tanie bo około 100zł za sztuke kompletny z tuleją(mowa o górnym) i po okolo 12tyś miał zgon ale nie tulej a gałka. Teraz miałem FEBI 170zł bez tulei za sztuke, wytrzymały około 30tyś, ale za to w między czasie 2 razy mieniłem tuleje gałki były ok aż do teraz i w sumie tylko w prawym jak na razie gałka dostała luzów. Więc wychodze z założenia, że lepiej jest zapłacić więcej za dobrą firme.
-
Jakie wahacze i w jakich cenach??
karol-lolek a powiec mi na jakich kołach jeździsz bo to też ma duzy wpływ na wytrzymałość wahaczy, ja mam aktualnie z przodu 225/45/17
-
Jakie wahacze i w jakich cenach??
miałem febi, nie wytrzymały naszych dziur. Teraz kupuje firmy meile czy jakos tak. Podobno lepsze od Febi
-
Gdzie mieści się filtr paliwa?
Filtr znajdziesz dokładnie jak wejdziesz do kanału przed bakiem po prwaej stronie z tyłu samochodu mniej wiecej nad tylnim zawieszeniem. Taka duża bania.
-
Luz w lewym kole
no to masz dobrze zakladaj i sie nie stresuj
-
Luz w lewym kole
http://i41.tinypic.com/r249pg.jpg Tak maja by założone
-
Luz w lewym kole
zrób zdjecie od czoła i z boku opony. A co to za oponki? firm itd
-
Luz w lewym kole
na kazdej oponie jest strzalka w ktora strone ma sie krecic, oczywiscie przy jezdzie do przodu
-
[E36] 300tyś i gaz
Dzięki za pomoc w temacie.
-
[E36] 300tyś i gaz
Witam. Mam takie pytanie do znawców tematu, mianowicie czy ma sens zakładać gaz do auta jak mam przebieg 300tyś km. Silnik M52 BMW E36 323i 170km rocznik '97. Na dzień dzisiajeszy z autem nie ma żadnych problemów. I jaką instalacje polecacie. Z góry dzięki za pomoc.
-
Jaka max szeroka opona na tył??
Michelin Pilot Sport.
-
Jaka max szeroka opona na tył??
przemo tds mi sie osobiscie tez podoba jak opona jest naciagnieta. Ale ostatnio przesadziłem. Na felge 10'' szeroką naciągłem opone 245/45/17, i powiem ci , że nie wygląda to fajnie . Moge ci podesłać zdjęcie jak byś chciał
-
Problemy z odpalaniem
Objawy jakie opisujesz może robić czujnik położenia wąłu.
-
Jaka max szeroka opona na tył??
Podsyłam wam kilka zdjec jak to wyglada u mnie, tył 255/40/17 i przód 245/40/17 Troche słabej jakości ale.... http://i43.tinypic.com/a1l45h.jpg http://i41.tinypic.com/jpu1d4.jpg http://i39.tinypic.com/dlqky8.jpg
-
[e34] 1989 podstawowe usterki - POMOC dla laika...
a walą tuleje tylnej belki, one umieraja ze starości raczej na 100%. Usłyszysz to szczególnie przyostrzejszym ruszaniu. I odraz polecam kupić droższe typu FEBI bo mozesz sie zdziwic po krótkim czasie a wymiana do tanich nie należy.
-
Problem z jednym cylindrem ;(
to mogą być świece , proponuje wymienić sprawa groszowa a nie zaszkodzi mu zmienic. Oczywiście wymień wszystkie.
-
Jaka max szeroka opona na tył??
Tył akurat nie ma znaczenia bo sie nie skreca i jezdzi sie normalnie , gożej z przodem bo koleiny dają sie we znaki.... :cry:
-
Ubytek płynu z chłodnicy PORADA tam szukajcie
iigalisarr W M20 nie ma takowej pompy, dopiero silniki M50 miały
-
Luz w lewym kole
A luz jest na boki czy jak ruszasz do przodu do tyłu?, ale z tego co piszesz to raczej na 100% do wymiany wahacze lub w najlepszym wypadku tuleje gumowo metalowe na nich