Treść opublikowana przez mus102
-
Uszkodzony czujnik parkowania, jak sprawdzić który?
"BMW E39" właśnie tak się to sprawdza sposób pewny na 100%. Pozdro
-
[E39] Tylnia szyba klapy bagażnika Touring
tam tez wszystko ok, jakies inne pomysły?
-
[E39] Tylnia szyba klapy bagażnika Touring
kabelki, sprawdzone, wszystko wydaje się ok. A pamiętasz może która wiązka to była? Po stronie kierowcy czy pasażera .
-
[E39] Tylnia szyba klapy bagażnika Touring
Witam wszystkich, mam problem, nie wiem jak go rozwiązać dlatego pytam. Mianowicie nie moge otworzyć tylniej szyby w klapie bagażnika, guzik nie reaguje i nie mam pojęcia jak go otworzyć. Bagażnik można otworzyć bez problemu. Jeżeli wie ktoś gdzie szukać problemu, byłbym wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam
-
Prztłumaczy ktoś rozkodowany VIN ???
Hej, czy ja też mogę prosić o rozkodowanie i ewentualne przetłumaczenie nr vin? Będę bardzo wdzięczny WBADH61000BX32495
-
Uszkodzony czujnik parkowania, jak sprawdzić który?
To proste, przekręć kluczyk na zapłon wrzuć wsteczny bieg i podejdź do tyłu auta. Nachylaj się nad każdym z czujników po kolei zasłaniając je ręką, musisz usłyszeć takie ciche tyganie lub drganie, czujnik który nie wydaje żadnego dźwięku jest padniety. Przy zakupie czujnika pamiętaj o takim samym, było kilka modli i nie będą pasowały. Pozdro
-
Szyba przednia do wymiany - koszty
Wymieniałem u siebie jakis miesiac temu. Całkowity koszt 280zł Nowa szyba , wklejenie plus przelepienie naklejki
-
na ile starczają klocki hamulcowe ?
Z przodu w lewym kole i z tyłu chyba też
-
[E34] Przerywa i szkubie na ciepłym silniku
Salas89 mógłbym cię prosić o podanie jakiś namiarów na tego mechanika "Ognia", dokładny adres i może jakiś tel. z Góry Dzięki
-
na ile starczają klocki hamulcowe ?
Moze tak, być. Po prostu mógł ktoś zewrzeć czujnik i tyle. A klocki założył bez czujników
-
[34] Jak sprawdzić silniczek krokowy?
Podłącze sie do tematu, podobny problem u mnie wystepuje a mianowicie na zimnym silniku wolne obroty są i chodzi równo w granicy około 800 obr, ale jak się auto zagrzeje to wolne obroty są, ale co chwile spdaja do około 400-500 obr znów się dzwigną i tak w koło. Próbowałem na zapalonym silniku odłączyć krokowy i nie było różnicy czy podłączony czy też nie bez zmian.
-
[E34] Przerywa i szkubie na ciepłym silniku
Nie wiem jakim programem, ale powiedział , że teraz już błędów nie ma. Stwierdzil że głowica do remontu jest dlatego tak sie dzieje. Tylko nie wiem czy mam ochote wywalac kolejne 1200zł na naprawe głowicy
-
[E34] Przerywa i szkubie na ciepłym silniku
Nawet się nie wk....m. Auto wrociło z naprawy. Wymieniono w nim czujnik temp. silnika czujnik przepustnicy , ustawiono zawory i niby auto mialo chodzić............ ale nie chodzi. Teraz do odmiany jedzie normalnie ale dopiero od 1500 obr, na wolnych obrotach silnik nie równo chodzi jak jest gorący, jak zimny chodzi równo, cięzko pali na zimnym i ciepłym błędów na kompie nie wywala. Zapłaciłem za to 360zł i dalej to nie jedzie.
-
[E34] Przerywa i szkubie na ciepłym silniku
Auto już w naprawie, jutro powinienem wiedziec ile mnie to kosztowało ;p
-
[E34] Przerywa i szkubie na ciepłym silniku
Puki co wymieniłem czujnik temp silnika, i bez zmian, doszły objawy, po zgaszeniu gorącego silnika i próbje odpalenia go po 5min może graniczyć z cudem. Kręci jakby chciał załapać anie może.
-
[E34] Przerywa i szkubie na ciepłym silniku
Zauwazyłem jeszcze jedną rzecz dzisiaj , gdy poruszałem listwa od wtryskiwaczy auto o dziwo zaczeło normalnie pracowac przez chwile, może problem tkwi gdzies tam ???
-
[E34] Przerywa i szkubie na ciepłym silniku
Ok jutro sprawdze czy mam paliwo w dolocie . Z Góry Dzięki za Pomoc. :cool2:
-
[E34] Przerywa i szkubie na ciepłym silniku
no u mnie jest podobnie , jak sprawdzić te wtryski?
-
[E34] Przerywa i szkubie na ciepłym silniku
No tak , ale czemu problemu nie ma na zimnym silniku, a czym cieplejszy tym gorzej.
-
[E34] Przerywa i szkubie na ciepłym silniku
Witam, problem myśle poważny a mianowicie. Po zapaleniu zimnego auta wszystko jest ok, ale po przejechaniu paru km kiedy wskazówka temp. się dźwignie auto przestaje jechać dokładniej: Na lekkim gazie jedźie normalnie ale po dodaniu gazu dusi się i ksztusi nie chce jechac. Tak samo jest na wolnych obrotach ,jak zimny chodzi normalnie jak się zagżej już kuleje przy próbie dodania gazu silnik wkręca sie na obroty, ale w pierwszym momencie słychac, że nie na wszystkie cylindry po chwili juz normalnie, dodam jeszcze , że czuć paliwem jak motor kuleje. Silnik M20B20 bez gazu !
-
Zimny jedzie, ciepły już nie
Bo to nie sonda !!! Byłem już u zaufanego mechanika i diagnoza? Zawory!!! Prawdopodobnie wypalone gniazda zaworowe w najgorszym wypadku. Nikt nie wpadł na to a to możliwe jest. W środe oddaje autko do naprawy i dam znać jak już to zrobie co to było. Pozdro i Dzięki za brak Rad !!!
-
Zimny jedzie, ciepły już nie
Sonda odpada, na ciepłym silniku wyraźnie nie pali na któryś cylinder szczególnie po dodaniu gazu jak auto jedzie na lekkim gazie jedzie normalnie, na wolnych obrotach kuleje do momentu aż zgaśnie. Na zimnym silniku zadne objawy nie występują. Jakieś pomysły? P.S Sprawdzone zostały też kable, świece, kopułka palec
-
Zimny jedzie, ciepły już nie
Witam, taki dziwny objaw mam w mojej E34. Autko zimne np. z rana zapala i jedzie normalnie , ale po paru km jak się już zagrzeje nie jest tak dobrze, od czasu do czasu szkubnie szczególnie podczas dodawania gazu pomiędzy 1000-3000 obr. Jak chodzi na wolnych obrotach to od czasu do czasu obroty spadną do około 500 obr. a klika razy udało mu się zgasnąć. Wrażenie jak by w tych dziwnych chwilach przestawał palić co najmniej na 2 cylindry jednocześnie. Autko to E34 520 z silnikiem M20B20, dodam także, że wymieniałem 10 miesięcy temu kable WN, swiece, cewkę, kopułkę i palec. Z góry dzięki wszystkim za jakieś rady dotyczące tego objawu.
-
Pompa Wody
Witam, ostatnio spotkała mnie nie iła niespodzianka. Po około roku od wymiany pompy wody okazało się, że owa pompa sie rozpadła firmy "DOLS" czy jakoś tak. Dokładniej łożyska zaczęły tzw. chrobotać zacierać się. I to moja prośba w tej sprawie iż muszę kupić nową. Co polecacie i w jakich cenach kształtują się pompy wody do E34 2.0 12V, najlepiej było by kupić oryginał , ale nie mam pojęcia czy to się opłaca.
-
wydech 525 lub 530
oczywiście , że to katy są. !!