Skocz do zawartości

mus102

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mus102

  1. mus102 odpowiedział(a) na Apex temat w E39
    Połamał sie regulator świateł, normalna przypadłość w E39. Koszt około 50zł na allegro Pozdrawiam
  2. Hej, po pierwsze popraw temat. Nie ma takiego czegoś jak E46 530D , E46 to seria 3, a dalej piszesz , że 530D czyli seria 5 a to już E39. Co do spalania podczas normalnej jazdy to jeździłem takową tyle, że w manualu i z 199r. spalała 6,8-7,2 L/100km, nie męcząc auta. Na trasie jadąc z tempomatem prędkościa 140km/h spalanie było 6,5/100km. Automat spali więcej o około 1L/100km Co do skrzyni trzeba sprawdzić czy podczas jazdy płynnie zmienia biegi, jeżeli nie np. szarpie odpuść. Pozdro
  3. mus102 odpowiedział(a) na mus102 temat w E39
    "Cihy525" Wielkie Dzięki
  4. mus102 odpowiedział(a) na mus102 temat w E39
    A czy wymiana baterii wymaga zaprogramowania kluczyka czy cos w tym rodzaju? Wszystko bedzie dzialalo bez problemu czy trza do serwisu jechać np. po owa bateryjkę?
  5. mus102 odpowiedział(a) na mus102 temat w E39
    Kluczyk mam taki: http://images49.fotosik.pl/727/ead43a29cb0fcd1cmed.jpg A jak dostać się do baterii?
  6. mus102 opublikował(a) temat w E39
    Hej, dziś wywaliło mi komunikat jak w temacie. Czy chodzi o słabą baterię? Czy może coś gorszego. Objaw dziś rano pilot działał normalnie ale po południu auto sie otworzyło, ale już nie mogłem go zamknąć z pilota. Włożyłem kluczyk do stacyjjki i wywaliło kmunikat "Remote Key Battery". Teraz znowu pilot działa normalnie, ale komunikat nie znika. Auto to E39 1997r. 528iA Touring
  7. mus102 odpowiedział(a) na mus102 temat w E39
    No ja właśnie mam oryginalne światła Xenon, chce wymienić zandzone szybki, regulatory bo połamane i przy całej tej operacji założyć ringi.
  8. mus102 opublikował(a) temat w E39
    Witam, mam kilka pytań do osób znających temat. Chodzi o dostępne ringi na allegro do reflektorów przednich do E39. Chciałbym takie coś zamontować przy okazji wymiany szybek przednich. Na allegro można dostać ringi Led i ringi ccfl. Oprócz tego , że Ccfl świecą mocniej , które lepiej kupić? Które lepiej się prezentują, led czy ccfl? Jak z żywotnością? Widziałem mnóstwo aukcji z samymi przetwornicami do ccfl, czyli wynika na to iż często ulegają uszkodzeniu i ludzie pozbywają się samych przetwornic? Z góry dziękuję za porady
  9. mus102 odpowiedział(a) na mus102 temat w E39
    Ok dzięki za rade oczywiscie sprawdze to choc bylbym wdzieczny gdyby ktos wiedzial która to wiazka
  10. mus102 opublikował(a) temat w E39
    Hej, dziś z rana spotkaly mnie pierwsze przymrozki, wsiadłem do samochodu włączyłem podgrzewanie tylnej szyby i się rozczarowałem. Szyba nie grzeje. Gdzie szukać problemu? Auto to BMW E39 528iA Touring 1997 Jeżeli ma ktoś jakieś pomysły bardzo proszę o jakąś radę :cry2:
  11. Wielkie Dzięki :cool2:
  12. Hej, mógłbym prosić jeszcze o rozkodowanie nr Vin kolegi? Kupił podejrzaną wersje heh VIN: WBADL71040GM85747 Z góry dziękuję i Pozdrawiam
  13. Przyczyną był w/w wzmacniacz który po wyłączeniu radia dostawał impuls aby się wyłączyć, ale tego nie robił i przez cały czas pobierał prąd rzędu 1,6A.
  14. mus102 odpowiedział(a) na oggy temat w E39
    Z ciekawostek, miałem kiedyś E34 z 1988r. z silnikiem 2,0 M20 B20 i gdy ją kupiłem miała przebieg 600tyś. Jeździłem nia 5 lat i gdyby nie to, że przy przebiegu 710tys silnik umarł pewnie do dziś bym ją miał. :cry2: Więc zadbane benzyniaki też sporo mogą......... Pozdro
  15. mus102 odpowiedział(a) na peyter temat w E39
    Z ciekawostek, u mnie podczas spokojnej jezdzie spala 10.9L/100km tyle, że w automacie i z silnikiem 2,8L
  16. A tak z ciekawosci jak zrobic owy test?
  17. mus102 odpowiedział(a) na mus102 temat w E39
    "Burza1234" trafiłeś w samo sedno. Zaczep jest odłamany i dlatego nie mogłem go znaleźć.
  18. mus102 odpowiedział(a) na mus102 temat w E39
    Byłem.......... i nigdzie nie moge znaleźć miejsca gdzie by to mogło być. Jeżeli ma ktos jakąś fotkę bardzo proszę
  19. mus102 odpowiedział(a) na mus102 temat w E39
    Aha, ok dzięki ide zobaczyć gdzie będzie pasował .
  20. Witam, mam nie typową sprawę. Gdy dzisiaj popatrzyłem pod maskę zobaczylem zaszkotowany taki przycisk: http://www.image-hosting.pl/pictures/18964300204e6cccc77bf14.jpg Wygląda na to, iż powinien być do czegoś włożony, ale nie mam pojęcia do czego, obok jest jeszcze jeden mały wtyk 2 pinowy też luzem. Jeżeli ktoś wie od czego to z góry dzięki za info.
  21. mus102 odpowiedział(a) na mus102 temat w E39
    Kolego "ambience" a mogłyś napisać co to za środek i gdzie go dostałes?
  22. mus102 opublikował(a) temat w E39
    Witam, sprowadziłem sobie ostatnio E39 Touring z 1997 roku w skórze. Wszystko ok tylko przeszkadza mi zapach przesiąkniętych papierosami siedzeń. Zna ktoś sposób jak pozbyć się owego zapachu? Pozdrawiam
  23. Problem rozwiązany , mozna zamknac temat. Pozdro dla wszystkich ;p
  24. Hej, czy ja też mogę prosić o rozkodowanie i ewentualne przetłumaczenie nr vin? Będę bardzo wdzięczny WBADH61000BX32495
  25. Hej, mam jeszcze jeden problem, mianowicie pobór proadu w stanie spoczynku wynosi 1,6-1,8A. Czytałem na forum, po tych 15min wyłącza się klimatronik, i lampka obok skrzyni automatycznej. Cały problem znika gdy odłącze bezpiecznik w bagażniku od nagłośnienia. Dodam iż wzmacniacz fabryczny z systemem DSP jest cały czas gorący i po pomiarze poboru wynosi około 1,5A, po zeniu muzyki i podgłośnieniu pobór wzrasta do około 10A Wyjąłem owy wzmacniacz rozebrałem, był w srodku troche zasniedziały na sciezkach i stykach, ale i to nie pomogło. Pobór prądu taki sam, nawet po uśpieniu auta. Musze dodać, że nagłośnienie działa prawidłowo Moje pytanie: Co jest odpowiedzialne za odcięcie prądu do wzmacniacza i gdzie tego szukać. :cry: Auto to E39 528iA Touring z nagłośnieniem Profesional, Subwofer, tel, zmieniarka, wzmacniacz , funkcja DSP, wszystko oryginalne bez przerobek.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.