Treść opublikowana przez mus102
-
Problem z reflektorem
Połamał sie regulator świateł, normalna przypadłość w E39. Koszt około 50zł na allegro Pozdrawiam
-
CHCE KUPIĆ E49 530D COMMON RAIL.PORADY
Hej, po pierwsze popraw temat. Nie ma takiego czegoś jak E46 530D , E46 to seria 3, a dalej piszesz , że 530D czyli seria 5 a to już E39. Co do spalania podczas normalnej jazdy to jeździłem takową tyle, że w manualu i z 199r. spalała 6,8-7,2 L/100km, nie męcząc auta. Na trasie jadąc z tempomatem prędkościa 140km/h spalanie było 6,5/100km. Automat spali więcej o około 1L/100km Co do skrzyni trzeba sprawdzić czy podczas jazdy płynnie zmienia biegi, jeżeli nie np. szarpie odpuść. Pozdro
-
Remote Key Battery Komunikat
"Cihy525" Wielkie Dzięki
-
Remote Key Battery Komunikat
A czy wymiana baterii wymaga zaprogramowania kluczyka czy cos w tym rodzaju? Wszystko bedzie dzialalo bez problemu czy trza do serwisu jechać np. po owa bateryjkę?
-
Remote Key Battery Komunikat
Kluczyk mam taki: http://images49.fotosik.pl/727/ead43a29cb0fcd1cmed.jpg A jak dostać się do baterii?
-
Remote Key Battery Komunikat
Hej, dziś wywaliło mi komunikat jak w temacie. Czy chodzi o słabą baterię? Czy może coś gorszego. Objaw dziś rano pilot działał normalnie ale po południu auto sie otworzyło, ale już nie mogłem go zamknąć z pilota. Włożyłem kluczyk do stacyjjki i wywaliło kmunikat "Remote Key Battery". Teraz znowu pilot działa normalnie, ale komunikat nie znika. Auto to E39 1997r. 528iA Touring
-
Ringi kilka pytań
No ja właśnie mam oryginalne światła Xenon, chce wymienić zandzone szybki, regulatory bo połamane i przy całej tej operacji założyć ringi.
-
Ringi kilka pytań
Witam, mam kilka pytań do osób znających temat. Chodzi o dostępne ringi na allegro do reflektorów przednich do E39. Chciałbym takie coś zamontować przy okazji wymiany szybek przednich. Na allegro można dostać ringi Led i ringi ccfl. Oprócz tego , że Ccfl świecą mocniej , które lepiej kupić? Które lepiej się prezentują, led czy ccfl? Jak z żywotnością? Widziałem mnóstwo aukcji z samymi przetwornicami do ccfl, czyli wynika na to iż często ulegają uszkodzeniu i ludzie pozbywają się samych przetwornic? Z góry dziękuję za porady
-
Nie grzeje tylna szyba w kombi
Ok dzięki za rade oczywiscie sprawdze to choc bylbym wdzieczny gdyby ktos wiedzial która to wiazka
-
Nie grzeje tylna szyba w kombi
Hej, dziś z rana spotkaly mnie pierwsze przymrozki, wsiadłem do samochodu włączyłem podgrzewanie tylnej szyby i się rozczarowałem. Szyba nie grzeje. Gdzie szukać problemu? Auto to BMW E39 528iA Touring 1997 Jeżeli ma ktoś jakieś pomysły bardzo proszę o jakąś radę :cry2:
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Wielkie Dzięki :cool2:
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Hej, mógłbym prosić jeszcze o rozkodowanie nr Vin kolegi? Kupił podejrzaną wersje heh VIN: WBADL71040GM85747 Z góry dziękuję i Pozdrawiam
-
[E39] Wzmacniacz z DSP rozładowuje aku
Przyczyną był w/w wzmacniacz który po wyłączeniu radia dostawał impuls aby się wyłączyć, ale tego nie robił i przez cały czas pobierał prąd rzędu 1,6A.
-
525 tds - ku chwale :)
Z ciekawostek, miałem kiedyś E34 z 1988r. z silnikiem 2,0 M20 B20 i gdy ją kupiłem miała przebieg 600tyś. Jeździłem nia 5 lat i gdyby nie to, że przy przebiegu 710tys silnik umarł pewnie do dziś bym ją miał. :cry2: Więc zadbane benzyniaki też sporo mogą......... Pozdro
-
[E39] 520i Ile wam spala?
Z ciekawostek, u mnie podczas spokojnej jezdzie spala 10.9L/100km tyle, że w automacie i z silnikiem 2,8L
-
e39 523i benzyna 1997 automat przycisk BC
A tak z ciekawosci jak zrobic owy test?
-
[E39] Dziwny przycisk od czego to?
"Burza1234" trafiłeś w samo sedno. Zaczep jest odłamany i dlatego nie mogłem go znaleźć.
-
[E39] Dziwny przycisk od czego to?
Byłem.......... i nigdzie nie moge znaleźć miejsca gdzie by to mogło być. Jeżeli ma ktos jakąś fotkę bardzo proszę
-
[E39] Dziwny przycisk od czego to?
Aha, ok dzięki ide zobaczyć gdzie będzie pasował .
-
[E39] Dziwny przycisk od czego to?
Witam, mam nie typową sprawę. Gdy dzisiaj popatrzyłem pod maskę zobaczylem zaszkotowany taki przycisk: http://www.image-hosting.pl/pictures/18964300204e6cccc77bf14.jpg Wygląda na to, iż powinien być do czegoś włożony, ale nie mam pojęcia do czego, obok jest jeszcze jeden mały wtyk 2 pinowy też luzem. Jeżeli ktoś wie od czego to z góry dzięki za info.
-
[E39] Skóra Nie miły zapach
Kolego "ambience" a mogłyś napisać co to za środek i gdzie go dostałes?
-
[E39] Skóra Nie miły zapach
Witam, sprowadziłem sobie ostatnio E39 Touring z 1997 roku w skórze. Wszystko ok tylko przeszkadza mi zapach przesiąkniętych papierosami siedzeń. Zna ktoś sposób jak pozbyć się owego zapachu? Pozdrawiam
-
[E39] Wzmacniacz z DSP rozładowuje aku
Problem rozwiązany , mozna zamknac temat. Pozdro dla wszystkich ;p
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Hej, czy ja też mogę prosić o rozkodowanie i ewentualne przetłumaczenie nr vin? Będę bardzo wdzięczny WBADH61000BX32495
-
[E39] Wzmacniacz z DSP rozładowuje aku
Hej, mam jeszcze jeden problem, mianowicie pobór proadu w stanie spoczynku wynosi 1,6-1,8A. Czytałem na forum, po tych 15min wyłącza się klimatronik, i lampka obok skrzyni automatycznej. Cały problem znika gdy odłącze bezpiecznik w bagażniku od nagłośnienia. Dodam iż wzmacniacz fabryczny z systemem DSP jest cały czas gorący i po pomiarze poboru wynosi około 1,5A, po zeniu muzyki i podgłośnieniu pobór wzrasta do około 10A Wyjąłem owy wzmacniacz rozebrałem, był w srodku troche zasniedziały na sciezkach i stykach, ale i to nie pomogło. Pobór prądu taki sam, nawet po uśpieniu auta. Musze dodać, że nagłośnienie działa prawidłowo Moje pytanie: Co jest odpowiedzialne za odcięcie prądu do wzmacniacza i gdzie tego szukać. :cry: Auto to E39 528iA Touring z nagłośnieniem Profesional, Subwofer, tel, zmieniarka, wzmacniacz , funkcja DSP, wszystko oryginalne bez przerobek.