Skocz do zawartości

Pawelos

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pawelos

  1. A jest taki znak bo ja nigdy nie widzialem takowego?
  2. Jedz na sciezke diagnostyczna a ona prawde Ci powie co mawasz w zawiasie wyswiechtane.
  3. Jak ostatnio sprawdzalem u siebie to miala naped na tyl wiec z przodu polosi mozna ze swieca a nawet pochpdnia szuakc. Stawiam na lozysko.
  4. Co do silnika, skoro masz juz BMW i wiesz o co kaman to tylko 2.5 lub 2,8 :cool2:
  5. Pawelos odpowiedział(a) na kamaz106 temat w E36
    Pojezdzij jeszcze sprawdzajac czesto olej, wode i tempereature, jak niczego nie bedzie przybywac/ubywac to zmien olej i jezdzij dalej, jak niestety zauwazysz wode w oleju lub ubywajaca wode to raczej bedzie to uszczelka pod glowica lub/i glowica.
  6. Moze cos nie tegens z recznym :?:
  7. Pawelos odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w E36
    a uzywka za 50 wiec jak nie widac roznicy..... oczywiscie nowe napinacze musza pochodzic z auta bez wypadkowego :!:
  8. Pawelos odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w E36
    Albo uszkodzone sprezyny w "zwijaczach" albo zwyczajnie zuzyte...
  9. Pawelos odpowiedział(a) na Mateusz85 temat w E36
    Mozesz i nawet powinienes, zdecydowanie lepiej bedzie sie jezdzilo w zimie i miodek w koleinach.
  10. Pawelos odpowiedział(a) na mefiu temat w E36
    Kup coupe zdecydowanie IMHO ladniejsze i rzadsze auto od compacta :mrgreen:
  11. IMHO na 95% uszczlka pod glowica....
  12. Pawelos odpowiedział(a) na trapp temat w E30
    Masz zdecydowanie zapowietrzony uklad! Do tego nigdy nie gas przegrzxanego silnika!!!!!!!!!!!!!!!!!! Powinienes pozwolc mu powoli wytracic temp. Teraz postaraj sie odpowietrzyc caly uklad i sprawdzic czy przypadkiem nie miesza Ci oleju z woda i na odwrot.
  13. Pawelos odpowiedział(a) na magilla temat w E36
    http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=254360631 do tego polecam taka przejsciowke. Zapewniam Cie, ze montaz radia i glosnikow jest dziecinie prosty :D
  14. Pawelos odpowiedział(a) na ircowiec temat w E36
    Wielkie dzieki ale to nie dlamnie z powodu jezyka :D Z drugiej strony zapytam: co rozumiesz przez samemu ustawic?
  15. Pawelos odpowiedział(a) na ircowiec temat w E36
    http://motronic.ws/afm.htm tyle znalazlem
  16. Witam przymierzam sie do wymiany glosnikow w mojej e36 i zastanawiam sie jakie wybrac na przad a jakie na tyl? czy warto kupywac glosniki w orginalnych rozmiarach czy lepiej eksperymentowac i rzezbic auto pod wieksze? planuje wydac tak 300zl za 1 pare.
  17. Pawelos odpowiedział(a) na farow temat w E36
    Jak koledzy pisza: temat rzeka.... Rozwin czego pragniesz diesla czy beny.... Jak diesel to 1.8TDS jak bena to wg. mojego skromnego uznania 1.8IS/2.0 .......
  18. Zgadzam sie. Kierowca (cywilnego auta), ktory liczy na opony to [BAD] a nie kierowca. Zawsze nalezy przekladac wage innych czynnikow jak np. temp., oblodzenie, wilgotnosc czy lezace liscie na drodze itp. na prowadzenie auta. Co do opon to sa gorsze i lepsze jednak poki co nie wymyslono kapci skracajacych droge hamowania o 99%.
  19. Co ty w ASO kupywales? nie zazdroszcze :duh: @Daytona78 Co prawda nie musisz sie laszczyc od razu na Koni itp ale bez przesady.... 800zl to chyba sam koszt za sprezyny..... :mrgreen:
  20. Uszczelke pod klawiatura wymienia sie szybciutko i bez problemowo, tylko jak zdejmiesz juz pokrywke to na 90% okaze sie, ze trzeba wymienic uszczelki pod swiecami w ilosci szyuk 2.
  21. http://moto.allegro.pl/item247066619_bmw_e36_coupe_318is_stan_idealny.html Cale ospojlerowane, zrobione na M3, i pomalowane niewidzialnym lakierem :lol: Do tego przebieg :duh:
  22. Mialem podobne objawy w 320 i byla to wina sondy. Wg. mnie stozek nie ma nic do bledu sondy, skoro ja komp wywala to ona zwyczajnie juz nie dziala.
  23. Najpierw wywal lambde i zapodaj nowa, skoro ja komp wywala to juz bank nadszedl jej czas, do tego wyczysc przplywke i sprawdz szczelnosc dolotu jak wszystko bedzie ok i dalej auto nie bedzie jezdzic jak nalezy wywal stozek.
  24. Co do oleju to jak masz zalany polsyntetyk lub mineral od np 50tkm to niech Cie reka Boska broni przed zalaniem full syntetyka ponownie, najlepiej zalej taki jak masz lub lepszy w tej samej klasie lepkosci/gestosci. Przyjemnej eksploatacji :cool2:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.