Treść opublikowana przez Pawelos
-
Kolizja z dzikiem
A jest taki znak bo ja nigdy nie widzialem takowego?
-
Dziwne zachowanie kierownicy w czasie jazdy po dziurach
Jedz na sciezke diagnostyczna a ona prawde Ci powie co mawasz w zawiasie wyswiechtane.
-
mocne huki w prawym kole przy skręcie
Jak ostatnio sprawdzalem u siebie to miala naped na tyl wiec z przodu polosi mozna ze swieca a nawet pochpdnia szuakc. Stawiam na lozysko.
-
co osobiscie doradzilibyscie i co powiecie wiecej
Co do silnika, skoro masz juz BMW i wiesz o co kaman to tylko 2.5 lub 2,8 :cool2:
-
Woda w oleju.
Pojezdzij jeszcze sprawdzajac czesto olej, wode i tempereature, jak niczego nie bedzie przybywac/ubywac to zmien olej i jezdzij dalej, jak niestety zauwazysz wode w oleju lub ubywajaca wode to raczej bedzie to uszczelka pod glowica lub/i glowica.
-
Piszczy cos w kole...ale nie BMW
Moze cos nie tegens z recznym :?:
-
sprawdzenie auta w Niemczech
ASO BMW :norty:
-
Pasy bezpieczeństwa nie zwijają się
a uzywka za 50 wiec jak nie widac roznicy..... oczywiscie nowe napinacze musza pochodzic z auta bez wypadkowego :!:
-
Pasy bezpieczeństwa nie zwijają się
Albo uszkodzone sprezyny w "zwijaczach" albo zwyczajnie zuzyte...
-
Jakie najwęższe opony do e36
Mozesz i nawet powinienes, zdecydowanie lepiej bedzie sie jezdzilo w zimie i miodek w koleinach.
- kupno
-
Uszczelka pod gł. czy coś innego?
IMHO na 95% uszczlka pod glowica....
-
Przegrzany 1.8 is
Masz zdecydowanie zapowietrzony uklad! Do tego nigdy nie gas przegrzxanego silnika!!!!!!!!!!!!!!!!!! Powinienes pozwolc mu powoli wytracic temp. Teraz postaraj sie odpowietrzyc caly uklad i sprawdzic czy przypadkiem nie miesza Ci oleju z woda i na odwrot.
-
Nagłośnienie
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=254360631 do tego polecam taka przejsciowke. Zapewniam Cie, ze montaz radia i glosnikow jest dziecinie prosty :D
-
przeplywomierz
Wielkie dzieki ale to nie dlamnie z powodu jezyka :D Z drugiej strony zapytam: co rozumiesz przez samemu ustawic?
-
przeplywomierz
http://motronic.ws/afm.htm tyle znalazlem
-
Jakie glosniki wybrac do e36?
Witam przymierzam sie do wymiany glosnikow w mojej e36 i zastanawiam sie jakie wybrac na przad a jakie na tyl? czy warto kupywac glosniki w orginalnych rozmiarach czy lepiej eksperymentowac i rzezbic auto pod wieksze? planuje wydac tak 300zl za 1 pare.
-
Który silnik najekonomiczniejszy?
Jak koledzy pisza: temat rzeka.... Rozwin czego pragniesz diesla czy beny.... Jak diesel to 1.8TDS jak bena to wg. mojego skromnego uznania 1.8IS/2.0 .......
-
PRAWIE ŚMIERC W E36 - WNIOSKI
Zgadzam sie. Kierowca (cywilnego auta), ktory liczy na opony to [BAD] a nie kierowca. Zawsze nalezy przekladac wage innych czynnikow jak np. temp., oblodzenie, wilgotnosc czy lezace liscie na drodze itp. na prowadzenie auta. Co do opon to sa gorsze i lepsze jednak poki co nie wymyslono kapci skracajacych droge hamowania o 99%.
-
Sprężyny i amortyzatory do Bmw E36
Co ty w ASO kupywales? nie zazdroszcze :duh: @Daytona78 Co prawda nie musisz sie laszczyc od razu na Koni itp ale bez przesady.... 800zl to chyba sam koszt za sprezyny..... :mrgreen:
-
Jestem nowy oraz mam kilka pytań.
Uszczelke pod klawiatura wymienia sie szybciutko i bez problemowo, tylko jak zdejmiesz juz pokrywke to na 90% okaze sie, ze trzeba wymienic uszczelki pod swiecami w ilosci szyuk 2.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
http://moto.allegro.pl/item247066619_bmw_e36_coupe_318is_stan_idealny.html Cale ospojlerowane, zrobione na M3, i pomalowane niewidzialnym lakierem :lol: Do tego przebieg :duh:
-
stożek w e34 525 demontować?
Mialem podobne objawy w 320 i byla to wina sondy. Wg. mnie stozek nie ma nic do bledu sondy, skoro ja komp wywala to ona zwyczajnie juz nie dziala.
-
stożek w e34 525 demontować?
Najpierw wywal lambde i zapodaj nowa, skoro ja komp wywala to juz bank nadszedl jej czas, do tego wyczysc przplywke i sprawdz szczelnosc dolotu jak wszystko bedzie ok i dalej auto nie bedzie jezdzic jak nalezy wywal stozek.
-
Jestem nowy oraz mam kilka pytań.
Co do oleju to jak masz zalany polsyntetyk lub mineral od np 50tkm to niech Cie reka Boska broni przed zalaniem full syntetyka ponownie, najlepiej zalej taki jak masz lub lepszy w tej samej klasie lepkosci/gestosci. Przyjemnej eksploatacji :cool2: