Treść opublikowana przez Pawelos
-
Naprawa nadkola - jak powinno byc fachowo ?
Inaczej sie nie da :roll: Najpierw szlifujesz az ujzysz blache a nie rdze, pozniej wyciac z blachy latki, migomat, konserwacja i po robocie. Rozumiem, ze te dziury to masz wewnatrz nadkola?
-
Panowie -pomocy - którą wybrać???
%5B640%3A480%5Dhttp%3A//images32.fotosik.pl/100/103fc0a352c671b3.jpg Niestety uzywal :mad2:
-
Panowie -pomocy - którą wybrać???
Wydaje mi sie, ze Alpiny juz uratowac sie niestety nie da... To nie jest zalozony na auto bodykit tylko to jest wszystko blacha. Koles zrobil duza ingerencje w bude, takze jedynie co mozna to przelozyc bebechy do ori budy a ta na zlom pociac.
-
Panowie -pomocy - którą wybrać???
Ad1 jest to democar jakiejs firmy tuningowej :duh:
-
uzytkowanie diesela
Po odpaleniu na zimnym staraj sie od razu nie deptac, tylko poczekaj az motor sie zagrzeje. Nastepnie po ostrzejszej jezdzie przed zgaszeniem mozna poczekac minutke dwie aby turbo sie wystudzilo. Do tego lej dobry olej i zmieniaj go na czas, lej dobre paliwo i ogolnie szanuj a bedzie wiernie i dlugo sluzyl :cool2:
-
Zwieszenie przednie i tylnie
Ja kupilem wzmocnione Meyle na allegro po 70zl szt jakis rok temu, do dzis przejechane na tym jest ok 15tkm i nic nie stuka.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
http://moto.allegro.pl/item293791740_niezla_bryka_.html A ten ma niewidzialne ospojlerowanie, pakiet invisible :roll2: :roll2: :roll2: http://unicar.gratka.pl/ogl/75.html A tu M3 z gazem :cool2: :norty:
-
kupno e36 coupe
Za taka kase szukalbym E30 325 bo da sie wyrwac ladna.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
http://www.allegro.pl/item293654194_dzien_dobry_tvn_slicznotka_od_blachy.html Nie BMW, nawet nie smieszne ale takie cos to bym chcial :twisted:
-
Hip Hop o BMW
http://pl.youtube.com/watch?v=zd1kdeL7baU tu macie niezly kawalek ze wschodu :norty:
-
Zaginione e36 w Poznaniu
wystarczy dokupic papiery z cwiatka gratis i mamy ladne coupe :roll2:
-
Zaginione e36 w Poznaniu
Wlasnie stoi jeszcze po nocy?? :norty:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
http://moto.allegro.pl/item289211742_bmw_po_lekkim_tuningu_naprawde_warto.html koles sie pomylil, zamiast przerobione na e46 powinien napisac na E65 :twisted:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3150836 Kozak M3 z wydechem od diesla i tuning lampami :norty:
-
Wyciek płynu chłodzenia
a olej w wodzie lub wode w oleuju masz moze?
-
przekładanie silinka z e87 118i do e30
Jak mam byc szczery to nie widze sensu w tej operacji... Lepiej wszczepic M50b25 napewno bedzie latwiej i taniej. lub V8 :twisted:
-
Zaginione e36 w Poznaniu
Mnie w tym kraju juz nic nie dziwi :twisted2: Kolo mnie na parkingu od pol rok stoi Almera i tez nikt sie nia nie interesuje :jawdrop:
-
Zaginione e36 w Poznaniu
http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=68755&highlight=skradziono moze to to :idea: :?:
-
Silnik przegrzewa się....
NAjpierw trzeba by ja odpowietrzyc :roll:
-
Głośniki na tylną pułkę do cupe e36
http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=64205 naprawde ciezko znalezc :search:
-
Jakies srednicy glosniki do e36???
Jesli Cie urazilem to przepraszam. Jednak sam sobie przeczysz w wypowiedziasz. Najpierw mowisz o systemach zabudowy, pozniej o glosnikach, ktorych cena powalilaby nie jednego posiadacza wypasionego M3, co do sprzetu to wiem jaki i ile mniej wiecej kosztuje. Ale na razie nie planuje tak samo jak uzytkownik ktory sie pytal w temacie podnosic ceny auta do potegi ntej instalujac w nim sprzet za duuuuuzo $$$$.
-
Jakies srednicy glosniki do e36???
U siebie z tylu mam JBL CS 3196 koszt ok 200zl, nie narzekam. Jesli wolisz cos lepszego to polecam INFINITY REF 9623I - koszt ok 350zl Tylko bron Boze nie kupuj wynalazkow typu Boshmann itp bo to jest ewidentna strata pieniedze.
-
Jakies srednicy glosniki do e36???
np tu: http://allegro.pl/item287735426_dystanse_bmw_e36_tyl_polka_6x9_odmien_swoja_3.html
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
mucha to raczej max, bo wieksza ćma moze pokruszyc zderzak w drobny mak :mrgreen:
-
Jakies srednicy glosniki do e36???
pojecia o audio nie masz. Im lepszy glosnik tym wieksze ma wymogi co do pudla rezonansowego, ktorego z przodu nie ma.