Treść opublikowana przez Pawelos
-
Które silniki najlepsze
Nowy :8)
-
Policja zatrzymała mnie za... BMW
Moim zdaniem trojce troche daleko do czarnej 7 z gangstera na szybach.... Mnie raz tylko zatrzymano do kontroli drogowej to gliniarz sie pytal ile pali i czy fajnie sie tym jezdzi bo chce sobie wlasnie trojke kupic :D
-
próg co dalej?
Dac do dobrego lakiernika i niech ladnie zaspawa dziurki poki sa male, Bmw ogolnie ma dobre blachy.
-
[EXX] Wgnioty na karoserii-szybko, bez lakieru i szpachli
A gdzie mozna zakupic suchy lod?
-
Pomożecie??? Błagam!!!!!
Mycie kwasowe felg roziwaze problem, u mnie koszt takiej zabawy to 30zl od felgi. Mozesz jeszcze sprobowac pasta polerska G3
-
Ile obrotow?
Moja ma ok 5100 przy 170, 5400 przy 180, 5600 przy 180, 6000 przy 200 i ok 6450 przy 215 czyli na max, raz udalo mi sie ja rozbujac do ok 230 licznikowych (z duzej gorki) :8) :shock:
-
Czy ta kierownica może mieć AIR BAG?
i druga sprawa, jesli jest to kiera skorzana jak u mnie, to moja jest podobnie starta a auto ma przebieg 312tkm wiec nie wierz jakby co w zapenienia o przeb ponizej 250tkm :8)
-
Czy ta kierownica może mieć AIR BAG?
Mam taka kierownice u siebie i jak najbardziej ma ona poduszke, poza kontrolka ma nawet napis SRS :D
-
Ile twoje BMW ma na liczniku km/h ??
mam 260 na blacie i jezdzi max niecale 220 czyli tyle ile bozia przykazala :8) raz udalo mi sie ja do ponad 230 rozbujac :)
-
Amorek spotkał się z gratami w bagażniku.....
qrde dziura jak i twoja predkosc musialy byc soczyste :jawdrop:
-
problem z nawiewami
a da sie to jakos sprawdzic??? ewentualnie jak sie do nich dobrac i czy to droga rzecz jest?
-
problem z nawiewami
Witam! mam taki problemik z nawiewem (auto z podwojna regulacja klimy) : z lewej strony auta (od kierowcy) non stop leci cieple powietrze a z lewej zimne, gdy mam wlaczony nadmuch na szybe to z lewej strony leci powietrze baaardzo cieple pomimo ustwaienia temp nawiewu i pokretel od klimy na zimno gdy przelaczy sie w jakakolwiek inna pozycje to z lewej strony leci dalej cieple powietrze ale juz nie tak gorace, natowmiast z prawej zimne... przy ustawieniu temp nawiewu na cieplo sytuacja wyglada tak samo: lewo - cieplo, prawo zimno mechanik stwierdzil ze jest to prawdopodobnie uwalony panel od klimatyzacji , ale cos nie chce mi sie to wierzyc... podczas przelanczania nawiewu na nogi badz szybe slychac stukanie gdzies spod deski rozdzielczej, ktorego wczeniej nie bylo. Dzialania samej klimatyzacji nie jestem w stanie sprawdzic bo jestem na etapie kupna nowego wiatraka do niej... ale sprezarka sie wlancza i z lewej zaczyna wiac w miare zimne powietrze prosze o jakas rade i pozdrawiam!
-
wiatrak klimy
ludzie co jest czyzby nikt nie wiedzial? :shock:
-
wiatrak klimy
Witam czy taki wiatrak http://www.allegro.pl/item90093215_wentylator_wiatrak_klimatyzacji_bmw_serii_5.html bedzie pasowal do E36 z 92roku ?? wydaje mi sie ze z wygladu jest taki sam ale moge sie myslic a moj padl :(
-
ile wam pali autko przy takich mrozach?ZIMOWE PROBLEMY
u mnie ok 10 srednio (z12 miasto i ok 8 trasa) latem spada do ok 9 srednio :8) przy normalnej jezdzie oczywiscie :twisted:
-
wyciek oleju
Witam mam problem ze sporym wyciekiem oleju prawdopodobnie pomiedzy skrzynia a silnikiem w bmw 320i (po nocy utworzyla sie kaluza) czy bedzie to oring na wale czy na wale korbowym, jeszcze jedno czy wyjmujac skrzynie biegow trzeba wymieniac od razu sprzeglo dodam ze nie jest ono juz pierwszej mlodosci (auto ma 270 000)
-
Ile tysięcy km mają nasze beemki ??
e36 267tys mam nadzieje ze nie wiecej :8)
-
Drgania kierownicy - tarcze, opony, felgi sa dobre.
orznie na wachaczach - mialem to samo, ich wymiana pomogła :D