Treść opublikowana przez Pawelos
-
czy to możliwe
Dziwna sprawa :roll: nie wiem co ma twardosc zawiasu do spalania... a robiles zbieznosc i geometrie po wymianie bo moze teraz jest zwalona i sa wieksze opory toczenia...
-
Proszę o opinie dotyczące kupna BMW
ta srebrna jakos do mnie najbardziej przemawia mimo ze byla skladana z przodu :D
-
parujące szyby
a filtr pylkowy kolega wymienial?
-
1.8is dymi, odcina zapłon przy 4500, jedzie puki zimny
Mialem podobne objawy (choc nie tak nasilone jak u ciebie) okazalo sie, ze mam zwalony czujnik temp od kompa, pokazywal on stale temp ponizej zera i auto jezdzilo na baaaardzo bogatej mieszance, po wymienieniu na nowy i zresetowaniu kompa jak reka odjal :!:
-
Najpiękniejsze BMW wszech czasów - Które według Ciebie?
http://www.bmwmregistry.com/faq/850cs/850cs_exterior.jpg Az mnie sciska jak go widze :D
-
Jak zamontować tylni spojler
Pokaz mi spojler, ktory dociska dupe za mniej niz pol sredniej ceny E36 328 Cabrio + przebudowy auta pod niego :cool2: kupie 5 sztuk :oops:
-
Jak zamontować tylni spojler
pokarz fote tego spojlera to wtedy bedzie mozna stwierdzic czy wystarczy go przykleic czy trzeba wiurtac dziury :8) A tego typu pierdoly przykleja sie klejem do szyb samochodowych.
-
kupiłem żonie auto xD ... problem z łolejem
We wszystkich samochodach osadza sie nagar i inne syfy w kanalach olejowych i nie tylko, jak wiadomo syntetyk nie pozostawia po sobie nagaru i syfu, pol syntetyk pozostawia "troche" nt. mineral.... hmmm nieco wiecej :D Taki syf zwany nagarem i innym shitem po kilku latach staje sie uszczelniaczem, po wlaniu syntetyka zostaje on wyplukany i silnik zaczyna ciec i brac oleum. Dlatego nie zaleca sie zmiany z gestego oleju na zadki. JEdnak jesli jestes pewny motoru i jego stanu to mozna smialo zalac pol syntetyk.
-
kupiłem żonie auto xD ... problem z łolejem
Pomierz mu cisnienie na cylindrach (byle mechanik dysponujacy manometrem zrobi to w 5 minut) i bedziesz wiedzial jak wyglada mniej wiecej silnik od srodka! Mobil to bardzo dobry olej wiec jakby co to lej smialo! Duzo kilometrow i bezpiecznej jazdy zycze.
-
kupiłem żonie auto xD ... problem z łolejem
Primo napisz ile to cudo ma nalate na liczniku a ile w realu. Ogolnie zasada mowi aby nie zmieniac oleju na zadszy, jednak sa wyjatki: gestszy jest wlany od niedawna a silnik jest OK. Jesli uwazasz, ze warto zaryzykowac kilka stowek (na ewentualne uszczelnianie motoru) to przechodz w inny olej, zalej pol lub full syntetyka. Na twoim miejscu pokusilbym sie o zmiane na pol syntetyka... osobiscie polecam Castrol GTX Magnatec 10W40 :cool2: O ile jednak motor jest w stanie wskazujacym na to, ze dobrze zniesie taka zmiane :D
-
Coupe skorodowane uszczelki/ramki wokol szyb z tylu
wewnetrzne kosztuja w ASO 42zl, przynajmniej na dzis, wiec interes raczej sie nie kalkuluje :8)
-
Coupe skorodowane uszczelki/ramki wokol szyb z tylu
wielkie dzieki :cool2:
-
318is - czy ma szpere???
Nie wiem czy byla wkladana fabrycznie ale czy ja masz to mozna latwo sprawdzic :norty:
- dmuchawa
-
Coupe skorodowane uszczelki/ramki wokol szyb z tylu
Chodzi mi o ta metalowa ramke wokol szyb co jest.
-
Coupe skorodowane uszczelki/ramki wokol szyb z tylu
Witam mam u siebie skorodawane te uszczelki/ramki wokol szyb z tylu w coupecie. Zdjecie pokazuje o co mi chodzi http://images31.fotosik.pl/44/93c07e3d7bf03a04m.jpg Dzwonilem do ASO ile kosztuja nowe jednak nie dogadalem sie o co mi chodzi i kazali mi podjechac, jednak nie chce jechac kawal drogi, zeby sie dowiedziec, ze nowe kosztuja po np 400zl sztuka i lepiej szukac uzywek. Na RealOEM nie potrafie ich znalezc :( Wie ktos ile takie takie cacko kosztuje w ASO albo gdzie to jest w REALOEM?
-
Zderzak M3
MAm taki u siebie :mrgreen: Oczywiscie nie ja go zakladalem, tylko poprzedni wlasciciel. Nie jest to laminat tylko rodzaj jakiegos tworzywa (jest elestyczny), zderzak jest IMO fajny za taka kase :norty:
-
W tym roku Mikolaj przyszedl wczesniej
Jak kto woli w tym roku wczesniej odwiedzilem magazyn Mikolaja w ktorym znalazlem takie oto prezenty: http://images23.fotosik.pl/111/14e5601db6291b03m.jpg Kable, koncowki, bezpieczniki i tego typu pierdoly. http://images26.fotosik.pl/111/2c84e54490a766b7m.jpg http://images27.fotosik.pl/111/91e0abaff769ed9bm.jpg http://images24.fotosik.pl/111/26bb9e5dd96451e8m.jpg http://images23.fotosik.pl/111/be8310ddf4eb048bm.jpg Jednym slowm mam dzis Mikolajki, Urodziny, Boze narodzenie, Dzien Dziecka, Zajaczka, Hanuke itp Cale swieta kosztowaly Mikolaja 1340zl Ale dzieki niemu mam juz wszystko z JBL'a poza wzmakiem, ale Elf z magazynu powiedzial, ze jak wzmak nie bedzie pasil to mozna wymienic na co sie chce :lol: Jutro ciag dalszy montazu, efektem pochwale sie niebawem jak sie wygrzeje sprzet :norty: Narazie zapodalem tylko owale na tyl z przejsciowkami (mimo, ze nie wygrzane) to i tak zapierdzielaja jak szalone pod samym radiem (4x50) jutro skladam klocki Lego dalej :twisted2:
-
Dziwna sprawa
Geometria nie ma nic wspolnego z wysokoscia zawieszenia.
-
Dziwna sprawa
Tez tak mialem, powodem byla zlamana na pierwszym zwoju sprezyna. PS. sprezyny wymienia sie parami.
-
Pare pytań świeżego nabywcy E36
- Zbieżność została ustawiona po wymianie drążków. - Małe bum było. Zderzak został wymieniony w serwisie w Niemczech. Nie ustawili kierownicy gdy ustawiali zbieznosc i tyle. Jechac niech zrobia jeszcze raz.
-
Moje pierwsze BMW... czyli na co zwrócić uwagę przy kupnie.
1 :search: 2 Szukaj 2.0 :cool2:
-
Car pc
Tu macie PC'ta http://allegro.pl/item260299921__malutki_hp_e_pc_piii_866_256ram_20gb_fv_gw_.html Do tego ekran dotykowy i zestaw prawie gotowy :D
-
> Rozrząd <
Wszystkie silniki M50 sa na lancuchu.
- Błotnik