Witam. Mam nastepujacy problem. Posiadam 323i e36. Mialem sciaganą glowice, byla czyszczona, planowana. Nowy olej wlany i pare km po zmianie oleju pokazal sie jakies zielone masło na korku. Olej jest czysciutki, na bagnecie czysto, glowica szczelna. Czy moze to byc ten płyn ktorym czysci sie glowice?? Jesli tak to czy po jakims czasie przestanie zbierac sie masło? Plynu nie ubywa oleju nie przybywa.