Treść opublikowana przez Pawelos
-
vredestein
Bardzo dobre kapcie, mialem zimowki w poprzednik aucie i bylem nimi zachwycony.
-
318 i 320 wady, zalety...
sa na lancuchu wszystkie :duh:
-
318 i 320 wady, zalety...
320 to motor M50 lub M52 czyli lancuch :cool2:
-
ostatnia kontrolka przebiegu - czy mi zatrzyma auto?
Plyn ham. DOT-4, olej jaki byl.
-
318 i 320 wady, zalety...
Znajomy zle Ci nie doradzil:) Iska potrafi przejechac duzo jak sie ja odpowiednio eksloatuje, R6 wiecej :D Kultura pracy r6 znaczaco odbiega od R4, jednak za R4 przemawia spalanie, wiem cos o tym bo mam w garazu obydwa auta. Na twoim miejscu zdecydowalbym sie na R6 :8) Jakbys mial wiecej pytan to wal do mnie na GG 3781151.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3518357 fajne wnetrze :8)
-
przekaładka silnika cena ??
W mojej okolicy wolaja za taki zabieg ca. 1000zl.
-
2700cmm Eta
122 miala stara eta ;) moim zdaniem warto, wiem bo robilem, nie pytaj o koszty bo tego nie jestem w stanie okreslic juz wiele razy pisalem na ten temat,duzo masz tutaj: http://forum.beemka-klub.pl/viewtopic.php?t=4309 a jakby co wal na pw lub gg: 1041 postaram sie cos podpowiedziec tylko jest jedna rzecz - jesli bedziesz liczyl kazda zlotowke wydana na grzebanie - odpsuc sobie,bo zaraz odezwa sie ludzie, ze lepszy swap jesli jednak lubisz sie bawic, zaden swap nie da Ci tyle radochy co wygrzebane kilka kucykow spod maski wiecej po wstepnych modach jakie mam - zrobione jest jakies 60tys km moj silnik mial 122 tys kiedy byl dlubany do tej pory jezdzi na polsyntetyku i nie ma zuzycia oleju i innych zadnych zmian Tak z ciekawosci ile mocy uzyskales?
-
2700cmm Eta
Wiec jednak podchodzi, wydawalo sie mi, ze zaklada sie gore od m20b25....
-
2700cmm Eta
a podchodzi wogole z m20b20? nie wydaje mi sie....
-
2700cmm Eta
Wymienia sie glowice na glowice od m20b25 do tego korbowody, kolo zamachowe, i kolektory od tego silnika.
-
prosze o rade
chybe sie cos pomyliles :jawdrop:
-
E-31 - Jak można tak doprowadzic :O
Tez bym chetnie kupil e31 gdybym mial go gdzie trzymac i byloby mnie stac na niego :lol:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Przynajmniej nie wciska ciemnoty, ze autem jezdzila kobieta albo dzidek w niedziele do kosciola :cool2:
-
E-31 - Jak można tak doprowadzic :O
To auto to juz chyba od wiosny jest na allegro :8)
-
Jak zwiekrzyc moc w betce 318 ?
1 wywal lpg :cool2: 2wsadz czipsa + wkladke K&N
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
muahahaha dobre :cool2:
-
filtr kabinowy - zonk!!!!!!!
swemot olkusz plaiclem tydzien temu 110zl za komplet :cool2:
-
Test dotyczący przebiego
Dowiemy sie ile ma stukane czy nie? :?:
-
BMW e36 coupe vs audi coupe
Przejedz sie BMW Coupe 325 lub wyzej i temat uznasz za skonczony bo odpowiedz nasunie sie sama :cool2:
-
Czy oplaca sie inwestowac w BMW ??
Pierwsze slysze zeby ciemne szyby mialy wplyw na postarzenie auta :duh: Lampy tyl sa lepsze niz ori czerwono-zolto-biale :D a fela wiadomo im wieksza tym lepsza/latwiejsza do pokrzywienia :lol: zart ale na 17" ladniej by stal
-
jak zwiększyć moc w E36 320
Wymiec na kolektor od M52B25 + wtryski od tego silnika + wysterowac ECU :8)
-
jak zwiększyć moc w E36 320
Szybsze (ostrzejsze) walki :cool2:
-
no i urwałem.....:((((
Tez to urwalem jakis czas temu, pozostalosci rozwiercilem delikatnie malym wiertlem aby nie uszkodzic gwintu i wyskrobalem malym srubokretem trzymajac dodatkowo rure odkurzacza aby jakies paprochy nie wpadly do chlodnicy. Koszt nowego korka cale 4zl w ASO :norty:
-
Czy oplaca sie inwestowac w BMW ??
Co kto lubi :8) JEdni wola jezdzic rozwalajacym sie gratem, inni ladnie utrzymanym stockiem, jeszcze inni nonstop cos zmieniaja modyfikuja ulepszaja. Ja staram sie miec zawsze auto "nie wymagajace wkladu" :D w sensie technicznym a pierdoly typu audio lubie modyfikowac dosc czesto... w 3 miesiace dolozylem juz ok 5k do coupety, za 4 lata odkad mam 320 dolozylem juz hoho i jeszcze wiecej nawet nie licze, ale starczyloby na ladne e46 :roll: