Skocz do zawartości

Pawelos

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pawelos

  1. Bardzo dobre kapcie, mialem zimowki w poprzednik aucie i bylem nimi zachwycony.
  2. Pawelos odpowiedział(a) na sGARY temat w E36
    sa na lancuchu wszystkie :duh:
  3. Pawelos odpowiedział(a) na sGARY temat w E36
    320 to motor M50 lub M52 czyli lancuch :cool2:
  4. Plyn ham. DOT-4, olej jaki byl.
  5. Pawelos odpowiedział(a) na sGARY temat w E36
    Znajomy zle Ci nie doradzil:) Iska potrafi przejechac duzo jak sie ja odpowiednio eksloatuje, R6 wiecej :D Kultura pracy r6 znaczaco odbiega od R4, jednak za R4 przemawia spalanie, wiem cos o tym bo mam w garazu obydwa auta. Na twoim miejscu zdecydowalbym sie na R6 :8) Jakbys mial wiecej pytan to wal do mnie na GG 3781151.
  6. http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3518357 fajne wnetrze :8)
  7. Pawelos odpowiedział(a) na MarioBigRed temat w E30
    W mojej okolicy wolaja za taki zabieg ca. 1000zl.
  8. Pawelos odpowiedział(a) na ninja-5 temat w E30
    122 miala stara eta ;) moim zdaniem warto, wiem bo robilem, nie pytaj o koszty bo tego nie jestem w stanie okreslic juz wiele razy pisalem na ten temat,duzo masz tutaj: http://forum.beemka-klub.pl/viewtopic.php?t=4309 a jakby co wal na pw lub gg: 1041 postaram sie cos podpowiedziec tylko jest jedna rzecz - jesli bedziesz liczyl kazda zlotowke wydana na grzebanie - odpsuc sobie,bo zaraz odezwa sie ludzie, ze lepszy swap jesli jednak lubisz sie bawic, zaden swap nie da Ci tyle radochy co wygrzebane kilka kucykow spod maski wiecej po wstepnych modach jakie mam - zrobione jest jakies 60tys km moj silnik mial 122 tys kiedy byl dlubany do tej pory jezdzi na polsyntetyku i nie ma zuzycia oleju i innych zadnych zmian Tak z ciekawosci ile mocy uzyskales?
  9. Pawelos odpowiedział(a) na ninja-5 temat w E30
    Wiec jednak podchodzi, wydawalo sie mi, ze zaklada sie gore od m20b25....
  10. Pawelos odpowiedział(a) na ninja-5 temat w E30
    a podchodzi wogole z m20b20? nie wydaje mi sie....
  11. Pawelos odpowiedział(a) na ninja-5 temat w E30
    Wymienia sie glowice na glowice od m20b25 do tego korbowody, kolo zamachowe, i kolektory od tego silnika.
  12. Pawelos odpowiedział(a) na jedynakk temat w E36
    chybe sie cos pomyliles :jawdrop:
  13. Tez bym chetnie kupil e31 gdybym mial go gdzie trzymac i byloby mnie stac na niego :lol:
  14. Przynajmniej nie wciska ciemnoty, ze autem jezdzila kobieta albo dzidek w niedziele do kosciola :cool2:
  15. To auto to juz chyba od wiosny jest na allegro :8)
  16. 1 wywal lpg :cool2: 2wsadz czipsa + wkladke K&N
  17. muahahaha dobre :cool2:
  18. Pawelos odpowiedział(a) na masqo temat w E36
    swemot olkusz plaiclem tydzien temu 110zl za komplet :cool2:
  19. Pawelos odpowiedział(a) na piotr2569 temat w E46
    Dowiemy sie ile ma stukane czy nie? :?:
  20. Pawelos odpowiedział(a) na limbo temat w E36
    Przejedz sie BMW Coupe 325 lub wyzej i temat uznasz za skonczony bo odpowiedz nasunie sie sama :cool2:
  21. Pierwsze slysze zeby ciemne szyby mialy wplyw na postarzenie auta :duh: Lampy tyl sa lepsze niz ori czerwono-zolto-biale :D a fela wiadomo im wieksza tym lepsza/latwiejsza do pokrzywienia :lol: zart ale na 17" ladniej by stal
  22. Pawelos odpowiedział(a) na franus_ temat w E36
    Wymiec na kolektor od M52B25 + wtryski od tego silnika + wysterowac ECU :8)
  23. Pawelos odpowiedział(a) na franus_ temat w E36
    Szybsze (ostrzejsze) walki :cool2:
  24. Pawelos odpowiedział(a) na krzysiek88333 temat w E36
    Tez to urwalem jakis czas temu, pozostalosci rozwiercilem delikatnie malym wiertlem aby nie uszkodzic gwintu i wyskrobalem malym srubokretem trzymajac dodatkowo rure odkurzacza aby jakies paprochy nie wpadly do chlodnicy. Koszt nowego korka cale 4zl w ASO :norty:
  25. Co kto lubi :8) JEdni wola jezdzic rozwalajacym sie gratem, inni ladnie utrzymanym stockiem, jeszcze inni nonstop cos zmieniaja modyfikuja ulepszaja. Ja staram sie miec zawsze auto "nie wymagajace wkladu" :D w sensie technicznym a pierdoly typu audio lubie modyfikowac dosc czesto... w 3 miesiace dolozylem juz ok 5k do coupety, za 4 lata odkad mam 320 dolozylem juz hoho i jeszcze wiecej nawet nie licze, ale starczyloby na ladne e46 :roll:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.