Treść opublikowana przez slawo
-
bmw business rds (philips) i podlaczenie wzmacniacza
mam kilka roznych nawet radyjek, ale nie che psuc klimatu jednolitego podsiwtlenia w aucie moze skorzystam z przejsciowki - chyba ze jakies radio ma identyczny kolor jak reszta w beemie?
-
bmw business rds (philips) i podlaczenie wzmacniacza
Szukalem ze za wiele sie nie dowiedzialem w tym temacie. Nie chcialbym wyrzucac tego radia (mimo iz to philips i gra slabo) poniewaz ladnie sie komponuje w aucie Jak dolozyc wzmacniacz do niego?
-
Nie chce jechać do 2tys. obr.
u mnie objaw jest podobny - ale zdarza sie sporadycznie ja stawiam na cewki - bede teraz podmioenial to dam znac czy pomoglo najgorzej ze u mnie dzieje sie to raz na jakis czas
-
Chciałbym dołozyc tempomat czy ktos moze to robil?
jeli masz wiazke w aucie to male piwo jesli nie masz to potrzeba tak: - silniczek z mocowaniem i linka do przepustnicy - wiazka elektryczna do tempomatu - czujnik sprzegla(jesli manual) - komputer streujacy tempomatem - dzwignia przy kierownicy
-
Która wersia jest lepsza e36 328i czy 325i
sam od niedawna jestem posiadaczem 328i - moja dlubnieta eta niewiele gorzej przyspieszala - do 130-140 zostawala tylko o jakas dlugosc auta. Jednak kultura pracy silnika jest super, wyprzedzanie trwa ulamki sekund, wracajac z Niemiec bawilem sie nia na autostradzie, 100-200 km/h trwa chwilke spalanie tez jest male! bierz 328i jak znajdziesz ladne
-
Schemat instalacji do BoardComputera duzego poszukiwany
polecam e30.de tam jest wsyztsko, jesli sobie nie poradzisz daj znac na pw podesle Ci schemat,musze poszukac
-
Prosba o kod do radia
jak sie spotkamy (mama nadzieje) oprze sie o jakiegos bolsika
-
Prosba o kod do radia
pionow jestes wielki!!!! kod dziala!!!!! super!!! aa mnam pytanie czy ten kod mozna samemu jakos zmienic na inny? pozdro i dizkei wielkie jeszcze raz
-
Prosba o kod do radia
dzikuje bardzo jutro sprawdze i dam znac
-
Prosba o kod do radia
niestety nie dygnelo ;( chyba sie zmobilizuje i wysle fax po niedzieli do bmw jesli Wam sie nie uda narazie poczekam moze cos da rade. Dzieki za pomoc i czekam na nastepne kody acha - po ilus blednych kodach wprowadzonych nie zablokuje sie?
-
Prosba o kod do radia
napewno jest to bmw business rds pionow bede wdzieczny za pomoc
-
Prosba o kod do radia
Panowie prosze o pomoc Przyprowadzilem auto - nie posiadam kodu do radia,rozlaczylem aku na chwilke i wola o kod bmw e36 328i 96 rok radio ma taki numer: PH7850T1117619
-
Ringi - kolejny raz ;)
neonowe te sa ok. ja za oryginaly od e39 placilem ze swiatlowodami okolo 50 e plus wysylka. pasuja do e30, e32 e34 - jednak w soczewie trzeba sie napocic trpche bo szklo jest blisko odblasku brak mi tyko oprawki oto pierwsze zdjecia: ring i swiatlowod http://img203.imageshack.us/img203/9885/im000933resize3mr.th.jpg sam ring: http://img203.imageshack.us/img203/7186/im000934resize8ic.th.jpg
-
Co to za urządzenie?
a wogole masz to podlaczone czy ktos na sztuke wlozyl? jak nacisniesz przycick cos sie pokazuje? podswietla? to jest check control - pokazuje spalone zarowki itp tylko w 6 garach wychodzilo to w serii w 4 garach za doplata
-
Ringi - kolejny raz ;)
przerabialem temat ringow od podszewki, zalozone do niedawna mialem a ebaya niemieckiego, swiecily tak: http://img102.imageshack.us/img102/3526/buma12cu.th.jpg po 4 miesiacach spalila sie dioda!!! zeby wymienic rozklejanie lampy!! odpusc sobie, kupilem oryginalne z e39 i juz niebawem wrzuce fotki
-
kłopoty ze spryskiwaczem,obc i tempomatem
co oznacza ze wystwtla stare wskazania? resetowales predkosc, spalanie? tempomat jest wogole dobrze podlaczpny? masz dwie linki do przepustnicy?
-
tylny hamulec: sprężynka mocująca szczękę
w serwisie pewnie kosztuje 3 zl ;)
-
M10 miały wspomaganie ??
napislame Ci na pw - mam komplet do m10 tzn pompe z moc0waniem bo jest inna, reszta tz uklad itd tez jest
-
bmw z 320 zrobic 325?
prosta operacja. Zmieniasz silnik, komputer i przydalo by sie przeplywke I po akcji, chyba ze masz bebny z tylu to przydalo by sie tarcze zapakowac
-
nie wchodzi drugi bieg
to synchronizator biegu sie konczy. U mnie tez tak jest raz na pol roku
-
szyberdach elektryczny
tylko ta czesc gdzie sa oslony przeciwsloneczne i check control i korbka oczywiscie.
-
BMW M3 (2002) z jaka skrzynia? Potrzebuje rady
na milion procent bylo to 4500. Napewno byla dlubana, wiem tylko ze zdjetyy jest v-max.
-
swap 318i na isa??
moj mechanic wkladal tydzien temu isa z e30 do e36 1.8 91 rok Zalatwilem kolesiowi silnik z wiazka - wogole komplet. troche bylo zabawy, ale chodzi, najwiekszy problem to wiazki. Reszta poszla gladko
-
szyberdach elektryczny
nie do konca jest to bez problemu- jest kilka problemow Jaki masz rok autA?
-
BMW M3 (2002) z jaka skrzynia? Potrzebuje rady
a co do gwarancji moze i masz racje bo uderzenia sa takie przy ruszaniu i zmianie biegow jakby ktos Ci lopata przylozyl w nery