Skocz do zawartości

slawo

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slawo

  1. mam kilka roznych nawet radyjek, ale nie che psuc klimatu jednolitego podsiwtlenia w aucie moze skorzystam z przejsciowki - chyba ze jakies radio ma identyczny kolor jak reszta w beemie?
  2. Szukalem ze za wiele sie nie dowiedzialem w tym temacie. Nie chcialbym wyrzucac tego radia (mimo iz to philips i gra slabo) poniewaz ladnie sie komponuje w aucie Jak dolozyc wzmacniacz do niego?
  3. slawo odpowiedział(a) na matyz temat w E36
    u mnie objaw jest podobny - ale zdarza sie sporadycznie ja stawiam na cewki - bede teraz podmioenial to dam znac czy pomoglo najgorzej ze u mnie dzieje sie to raz na jakis czas
  4. jeli masz wiazke w aucie to male piwo jesli nie masz to potrzeba tak: - silniczek z mocowaniem i linka do przepustnicy - wiazka elektryczna do tempomatu - czujnik sprzegla(jesli manual) - komputer streujacy tempomatem - dzwignia przy kierownicy
  5. sam od niedawna jestem posiadaczem 328i - moja dlubnieta eta niewiele gorzej przyspieszala - do 130-140 zostawala tylko o jakas dlugosc auta. Jednak kultura pracy silnika jest super, wyprzedzanie trwa ulamki sekund, wracajac z Niemiec bawilem sie nia na autostradzie, 100-200 km/h trwa chwilke spalanie tez jest male! bierz 328i jak znajdziesz ladne
  6. polecam e30.de tam jest wsyztsko, jesli sobie nie poradzisz daj znac na pw podesle Ci schemat,musze poszukac
  7. jak sie spotkamy (mama nadzieje) oprze sie o jakiegos bolsika
  8. pionow jestes wielki!!!! kod dziala!!!!! super!!! aa mnam pytanie czy ten kod mozna samemu jakos zmienic na inny? pozdro i dizkei wielkie jeszcze raz
  9. dzikuje bardzo jutro sprawdze i dam znac
  10. niestety nie dygnelo ;( chyba sie zmobilizuje i wysle fax po niedzieli do bmw jesli Wam sie nie uda narazie poczekam moze cos da rade. Dzieki za pomoc i czekam na nastepne kody acha - po ilus blednych kodach wprowadzonych nie zablokuje sie?
  11. napewno jest to bmw business rds pionow bede wdzieczny za pomoc
  12. Panowie prosze o pomoc Przyprowadzilem auto - nie posiadam kodu do radia,rozlaczylem aku na chwilke i wola o kod bmw e36 328i 96 rok radio ma taki numer: PH7850T1117619
  13. slawo odpowiedział(a) na kedas1 temat w E34
    neonowe te sa ok. ja za oryginaly od e39 placilem ze swiatlowodami okolo 50 e plus wysylka. pasuja do e30, e32 e34 - jednak w soczewie trzeba sie napocic trpche bo szklo jest blisko odblasku brak mi tyko oprawki oto pierwsze zdjecia: ring i swiatlowod http://img203.imageshack.us/img203/9885/im000933resize3mr.th.jpg sam ring: http://img203.imageshack.us/img203/7186/im000934resize8ic.th.jpg
  14. slawo odpowiedział(a) na racoon temat w E30
    a wogole masz to podlaczone czy ktos na sztuke wlozyl? jak nacisniesz przycick cos sie pokazuje? podswietla? to jest check control - pokazuje spalone zarowki itp tylko w 6 garach wychodzilo to w serii w 4 garach za doplata
  15. slawo odpowiedział(a) na kedas1 temat w E34
    przerabialem temat ringow od podszewki, zalozone do niedawna mialem a ebaya niemieckiego, swiecily tak: http://img102.imageshack.us/img102/3526/buma12cu.th.jpg po 4 miesiacach spalila sie dioda!!! zeby wymienic rozklejanie lampy!! odpusc sobie, kupilem oryginalne z e39 i juz niebawem wrzuce fotki
  16. co oznacza ze wystwtla stare wskazania? resetowales predkosc, spalanie? tempomat jest wogole dobrze podlaczpny? masz dwie linki do przepustnicy?
  17. w serwisie pewnie kosztuje 3 zl ;)
  18. slawo odpowiedział(a) na globi temat w E30
    napislame Ci na pw - mam komplet do m10 tzn pompe z moc0waniem bo jest inna, reszta tz uklad itd tez jest
  19. slawo odpowiedział(a) na rybus temat w E30
    prosta operacja. Zmieniasz silnik, komputer i przydalo by sie przeplywke I po akcji, chyba ze masz bebny z tylu to przydalo by sie tarcze zapakowac
  20. to synchronizator biegu sie konczy. U mnie tez tak jest raz na pol roku
  21. slawo odpowiedział(a) na Qube temat w E30
    tylko ta czesc gdzie sa oslony przeciwsloneczne i check control i korbka oczywiscie.
  22. na milion procent bylo to 4500. Napewno byla dlubana, wiem tylko ze zdjetyy jest v-max.
  23. slawo odpowiedział(a) na fokus temat w E36
    moj mechanic wkladal tydzien temu isa z e30 do e36 1.8 91 rok Zalatwilem kolesiowi silnik z wiazka - wogole komplet. troche bylo zabawy, ale chodzi, najwiekszy problem to wiazki. Reszta poszla gladko
  24. slawo odpowiedział(a) na Qube temat w E30
    nie do konca jest to bez problemu- jest kilka problemow Jaki masz rok autA?
  25. a co do gwarancji moze i masz racje bo uderzenia sa takie przy ruszaniu i zmianie biegow jakby ktos Ci lopata przylozyl w nery

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.