Treść opublikowana przez slawo
-
Wyposażenie bagażnika E30.
tutaj jest sorki ze takie male i nie wyrazne http://img391.imageshack.us/img391/6434/e30zubehor0493vy.th.jpg http://img391.imageshack.us/img391/8599/e30zubehor0355fq.th.jpg
-
jaki silnik włożyć?
Na tym silniku to ładnie "lata" e30 :cool2: nie wcale nie,pogadaj z chrisem z forum.beemka-klub.pl sam ma taka e30 z silnikiem m50b20 i zaluje ze nie wpakowal m50b25 lub b28,robota ta sama a pozniej nie bedziesz sie wkurzal
-
1 Nieoficjalny zlot BMW KLub Polska - czy ktos pamieta?
o rany - kope lat, pamietaj jak pieknie chodzilo Twoje 525e....masz je jeszcze? Ja bylem wtedy z Michalem ta czarna 324td w e30 PS strona moja juz nie istnieje w necie - mam ja tylko na szczescie na dysku, ale zdjecia i filmy mam - gdybys je chcial na pamiatke wal smialo PS 2 gdyby ktos mial namiar na Mytasa prosze o info!!!
-
Wyposażenie bagażnika E30.
oprocz karnisterka,oryginalnej gasnicy i kamizelki mam chyba wszystko.Na zdjecia za zimno,pozniej postaram sie wymienic co jest dokladnie bo juz sam nie pamietam napewno: - komplet kluczy - trojkat - podstawka pod kolo - pojemnik po prawej stonie na roznosci - apteczka - podnosnik - klucz do kol i w chacie mam gdzies zdjecie dodatkow
-
e30 325 Problem z mocą
nie pamietam nazwy firmy,ale wiem (bo sie dowiadywalem) kolo takie kosztuje ok 450zl chyba na nasze a oto zdjecie: http://img74.imageshack.us/img74/58/koloregulkowane6hh.th.jpg
-
Wspomaganie - można dołożyć?
Oto lista potrzebnych rzeczy: - Pompa wspomagania z mocowaniem i lapa almunionowa trzymajaca tez alternator - kolo pasowe - magiel - krzyzak do wspomagania (jest inny niz przy zwyklej listwie) - zbiornik z wezami - pasek klinowy - no i olej ATF pamietaj ze listwie na wspomie przykreca sie na te drugie otwory w belce - te blizej skrzyni o ile pamietam
-
e30 325 Problem z mocą
do m20 w rajchu mozna kupci specjalne kola rozrzadu z regulacja - sprawedz czy masz zwykle kolo rorzadu czy z mozliwosci regulacji
-
Dynamiczne auto- potrzebuję informacji
Robocop dobrze piszesz, na m-techu jest inna jazda a na obnizonym zawiasie to juz nie ma porownania. Co do ilosci garow nie bede sie wypowiadal o roznicy w prowadzeniu bo jest oczywista. Zawias w e30 jest priorytetowa sprawa - seria nie jest dobrym rozwiazaniem - chyba ze m-technic
-
Dynamiczne auto- potrzebuję informacji
niestety nie zgodze sie z Toba, chyba ze masz zawias wywalony strasznie, ja czesto latam a2 z podobnymi predkosciami i nawet wiekszymi i e30 plynie idealnie przy KAZDEJ predkosci.Jedyne co jest problemem to oplaty na a2 ;)
-
E30 rocznik od 88... nie klasyczny ?
http://www.e30.de/classic/cindex.htm to dla tych co nie maja pojecia co oznacza E30 klasyk
-
Ciekawe strony o e-30
http://www.e30wuppertal.de/ najlepsza strona na swiecie z poradami technicznymi w e30 zarazpo e30.de
-
Komputer pokladowy - jak to dziala?
http://www.beemka-klub.pl/portal/articles.php?id=20 prosze bardzo - przetlumaczone
-
falowanie obrotow zaraz po odpaleniu
a gdyby falowaly to co wtedy?
-
Niemiecka faktura/umowa kupna
slawo odpowiedział(a) na Bono temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjnepomosny link: http://sysinfo.pl/auto.php?umowa i dosciagniecie umowa dwujezyczna
-
FORUM SUBARU
mnie to zawsze rozwala - ze BMW to musi palic ;) mam kolege kotry smiga Mercem 320CE - jest pelen podziwu mojej beemy - nigdyjej nie skrytykowal i ja jego wieloryba tez. Kilka razy na lotnisku sie scigalismy i mimo ze dostal baty nie zminial zdania ze BMW jest super, ale On i tak woliswojego wieloryba. Jets czlowiekiem inteligentym i zachwujesie jak kazdy normalny czlowiek - a Ci tam z odnosnikow to malo rozwiniete istoty i tyle.
-
jak tuningować bmw 325e 2,7ccm
ja swoja na a2 lecialem 220km/h i dopiero wchodzila na czerwone pole,do odciecia nie probowalem bo jechalem z 3 babami ktore marudzily ;) przed dlubaniem ok 200-205km/h
-
Wolne obroty w ecie
zeby ustawic obroty musisz podjechac na analizator, mam ten sam problem zwolnymi -0 faluja ale to wina dlubania przy silniku i kilku modyfikacji bez regulacji na analizatorze. Co do sondy to jest 3 przewodowa sonda daleko ....kolo skrzyni biegow
-
jak tuningować bmw 325e 2,7ccm
jezdzielm 325i na waskiej i na szerokiej lampie oczywiscie 325i ma potencjal wiekszy - ale spalanie jest o niebo wieksze niz w ecie!!! bardzo dobrze znam Lukasa ,nie probowalem sie z nim, tylko z e36 325i Lukasa chodzi nienormalnie!!! ma idealna 325i na forum beemka wlasnie kolega oglosil wyniki po hamowni - stara eta + koolektor i przepustnica od 2.5i i regulator cisnienia paliwa 3.0 bara - wynik 147KM przy 4300obr/min malo? przy takim malym nakladzie pracy?
-
jak tuningować bmw 325e 2,7ccm
przy starej ecie jest taniej,bo glowica ma byc od 2.0 z koncowka 731 - glowice od 2.5 maja chore ceny, tych od 2.0 jest wiecej i tansze. Pozatym przy starej ecie dochodzi zmiana wiazki,kompa itd - z motronika 1.0 basic na 1.3
-
jak tuningować bmw 325e 2,7ccm
w serii zabija moment obrotowy, po prostu ciagnie od samego dolu, no i spalanie seryjnej jest niemozliwe - moj rekord 5,8 przy sredniej predkosci 90-100km/h.
-
jak tuningować bmw 325e 2,7ccm
No i co to daje? W żadnym wypadku Eta nie daje rady 325i, bo wydłużone przełożenie tylnego mostu nie pozwala. A jak zmienisz most na krótki, to za krótkie biegi się robią i też w tyle... zapraszam na wiosne na jakis spocik - pewnie bedzie Borsk w tej chwili e36 325i bez vanosa do ok 130 zostaje na dlugosc auta,a to dopiero poczatek przerobek
-
jak tuningować bmw 325e 2,7ccm
bo silnik mial spelniac bardzo rygorystyczne normy na amerykanskim rynku,pozatym jest strasznie ekonomiczny. Kilka przerobek i jest kosmicznie szybki Tak jak jest wyzej,poczytaj na forum beemka klubu , opisujemy nasze przerobki i efekty. WARTO!!! - kilka osob w bardzo mocnych seryjnych autach juz to wie ;)
-
czujnik deszczu - jak dołożyć?
oto czesc instrukcji montazu: %5B424%3A480%5Dhttp%3A//img382.imageshack.us/img382/5900/19pv.jpg %5B435%3A480%5Dhttp%3A//img382.imageshack.us/img382/4475/25xw.jpg %5B428%3A480%5Dhttp%3A//img382.imageshack.us/img382/8295/34li.jpg %5B435%3A480%5Dhttp%3A//img382.imageshack.us/img382/2218/46ej1.jpg %5B330%3A480%5Dhttp%3A//img382.imageshack.us/img382/2182/53fg.jpg %5B365%3A480%5Dhttp%3A//img382.imageshack.us/img382/4121/65ue.jpg %5B373%3A480%5Dhttp%3A//img382.imageshack.us/img382/649/76dp.jpg %5B381%3A480%5Dhttp%3A//img382.imageshack.us/img382/9701/84ye.jpg
-
czujnik deszczu - jak dołożyć?
mavic mam w koncu dostep do scanera wrzuce Ci scan instrukcji montazu.Pozdro a tu macie zdjecie (nr 2) co wchodzi w sklad zestawu zapomnialem doac ze jest to tzw plug'n play
-
ile wam pali autko przy takich mrozach?ZIMOWE PROBLEMY
ja pobilem rekord ;) ok 20 litrow na 100, 2 godziny po miescie na sniegu, same boki,same ronda, tylko 1 i 2 bieg ;)