Treść opublikowana przez slawo
-
chip w 524 91r.
pewnie ze warto,ale jakis sprawdzony - firmowy. Nie spodziewaj sie niewiadomo czego - w 2.0 poprawia sie dol (odczuwalnie) i jest duzy kop przy chyba ok 4,5 tys, no i odcinka przy ok 7tys Ktos tutaj z forum kupil odemnie jedna sztuke niech moze sie wypowie
-
Eta - nie wkreca sie,czarny dym z wydechu
chlopaki dzieki, w miedzy czasie wymienilem kompa i jak reka odjal!!!! mieliscie racje,szkoda ze nie zdazylem na forum wpasc zanim przegrzebalismy pol auta. Pozdro juz za kilka dni dostanie nowy osprzet i glowice! ps, komp byl seryjny, ten z chipem oddalem bo zle chodzila w zakresie srednich obrotow, pozatym nowy komp juz przygotowany do wlozenia wraz z instalacja itd.
-
Eta - nie wkreca sie,czarny dym z wydechu
Otoz cos nie stalo mojej niuni. Wczoraj nagle silnik zgasl, przy probie odpalania wchodzil do 1-2tys obr i koniec, czasami zalapal i chodzil na 3 gary, z tylu dymu kupa z wydechu Troche ja pociagalismy (dluuugo) zalapala strasznie kulejac i znow tylko 3 gary,po dluzszym trzymaniu na gazie zalapala i zaczela chodzic, jednak po krotkiej jezdzie znow to samo, strzaly, dym i koniec. Znow pociagalismy - jak wyzej, po jakims czasie zaczela chodzic. Dzis rano odpalila i chodzi. Podstawiona przeplywka, regulator cisnienia paliwa, iskre daje na wszytskei cylindry, przy tych probach smierdzialo paliwem. Jak zalapywala, chodzily cylindry 1,2,3 - 4,5,6 nie ale iskra byla Paliwo jest. Macie jakies pomysly?
-
Czy do silnika 2,7 Super ETA można wstawic glow2.0?
dokaldnie bo do starej ety pasuje glowica od 2.0 lub 2.3 z koncowka ...731
-
Czy do silnika 2,7 Super ETA można wstawic glow2.0?
do starej ety: -glowica -lub walek rozrzadu ze sprezynami podwojnymi (zaworowymi), - kolektor ssacy od 2.5, -przepustnica od 2.5, - regulator cisnienia paliwa 3.0 bara, - wiazka plus komputer od motronika 1.3, - przeplywka na 083 lub 082, - sonda lambda 4 zylowa, -czujnik polozenia walu z mocowaniem i kolo przednie walu, - wtryski, - silniczek krokowy to chyba wszystko ja narazie mam zapakowane: kolektor,przepustnice,regulator cisnienia i walek na 7 podporach, i 325i ma ciezko,za kilka dni barany a na wiosne motronic ze sprezynami zaworowymi plus jakis soft do kompa
-
Czy do silnika 2,7 Super ETA można wstawic glow2.0?
bez urazy - hamowni ;) i pózniej
-
Orginalne twoje E30czy po przerobkach?
to u mnie duzo zostalo dolozone ;) elektryka szyb duzy obc tempomat itd itp oczywiscie oryginalne ;)
-
Orginalne twoje E30czy po przerobkach?
zalezy co rozumiesz slowo przerobka ? ;) wkladanie do auta czegos czego nie bylo - tzw doposazanie jak elektr. szyb itp ?
-
M20 2litry czy 2,5 litra?
wustarczy ze zmienisz kompa na tego z 2.5 i przeplywke na numer z koncowka 082, bo 2.0 ma 083. Oczywiscie rozmawiamy tu o motroniku 1.3
-
Wyposażenie bagażnika E30.
a ja wlasnie nabylem duza skrzynke narzedziowa, wkrotce zdjecia
-
kontrolka świateł mijania jest czy nie ?
strona na ktorej to bylo nie dzial, jednak mam ja zairchiwizowana, osoby konkretnie zainteresowane piszczcie na [email protected] z prosba o kopie tej strony
-
wymiana silnika z 12v na 24v
Skrzynia od m20 pochodzi do m50,przeciez chris mial w swoim 320 24v skrzynie od m20 PS jak juz tylko m50b25 lub b28
-
jaki mam dyferek?
nie ma miarki 5hp22, jest sruba na jakis duzy imbus przynajmniej tak jest w 530i v8 ze skrzynia 5hp22
-
brak przyczepności e30325
mam to samo!!! po wymienie na dyfer ze szpera zmienilem amory na spax regulowany i jak kola traca przyczepnosc wpadaja w wibracje - dzieje sie top tylko gdy auto stoi prosto w momencie kiedy juz stawia tyl czy to w prawo czy w lewo jest ok. przy lataniu bokiem tez jest ok to na 100% zle dobrany amor do sprezyny (moje sprezyny to czerwony h&r 40/40) PS zamienie spax regulowany na bilstein b6
-
Pomozcie... elektryczne szyby do e30
sprawdz jakie masz zwykle
-
Pomozcie... elektryczne szyby do e30
uniwersalne zawsze to jakes wujsce,proponuje oryginaly, czasami na allegro sie pojawiaja. Ale najpierw sprawdz jakie masz zwykle - po zdjeciu tapicerki zobaczysz - albo krzyze , albo rurki
-
kontrolka świateł mijania jest czy nie ?
hahahaha :lol: :lol: text tygodnia!! już zapisuje na ścianie... :mrgreen: :cool2: jest na 100% tyle ze nie podlaczone,gdzies na jakiejs stronce polskiej o e30 bylo pokazanej jak ja podlaczyc
-
328 CO ZROBIĆ ŻEBY PODNIEŚĆ MOC???
dolot od 325 daje w granichach 20-30KM,gdzies juz na forum wykres zamieszczalem z hamowni - wykres byl(nie wiem czy jeszcze jest) na syndikat
-
Ocynkowane blachy w BMW ?
nie zgodze sie z Toba bo moja e30 z 86 roku ma ocynk
-
dol od ety
na www.e30.de masz opisane po kolei modyfikacje ety i superety lacznie z teoretycznymi przyrostami,poszukaj zreszta tu masz bezporedni link, wrog jest mocny w tych klockach: http://www.behindmatrix.com/e30/fotost/f00080/m20seite1.htm
-
jak odroznic ETE
odrazu widac ze to stara eta - silniczek krokowy przy pokrywie zaworowej i dlugie waskie kanaly kolektora ssacego
-
sruby zabezpieczajace na kola
mialem to samo,3 z 4 "odkluczyly:" sie super jedna niestety rozwiercanie ;(
-
tuning silnika 525 czy 540 lub M5?
a po to zeby miec cos indywidualnego ;) to po prostu czysta frajda miec mocna fure - zrobiona wedlug wlasnego pomyslu ale to trzeba czuc .. ;)
-
1 Nieoficjalny zlot BMW KLub Polska - czy ktos pamieta?
pieknie - to Ty mnie zaraziles kiedys eta - tylko ja ja lekko dlubnalem. Bede w szczecinie niebawem to moze sie spikniemy na chwilke.Pozdro
-
tuning silnika 525 czy 540 lub M5?
Ile koni? hyhy chyba 315KM