Skocz do zawartości

slawo

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slawo

  1. slawo odpowiedział(a) na m temat w E34
    pewnie ze warto,ale jakis sprawdzony - firmowy. Nie spodziewaj sie niewiadomo czego - w 2.0 poprawia sie dol (odczuwalnie) i jest duzy kop przy chyba ok 4,5 tys, no i odcinka przy ok 7tys Ktos tutaj z forum kupil odemnie jedna sztuke niech moze sie wypowie
  2. chlopaki dzieki, w miedzy czasie wymienilem kompa i jak reka odjal!!!! mieliscie racje,szkoda ze nie zdazylem na forum wpasc zanim przegrzebalismy pol auta. Pozdro juz za kilka dni dostanie nowy osprzet i glowice! ps, komp byl seryjny, ten z chipem oddalem bo zle chodzila w zakresie srednich obrotow, pozatym nowy komp juz przygotowany do wlozenia wraz z instalacja itd.
  3. Otoz cos nie stalo mojej niuni. Wczoraj nagle silnik zgasl, przy probie odpalania wchodzil do 1-2tys obr i koniec, czasami zalapal i chodzil na 3 gary, z tylu dymu kupa z wydechu Troche ja pociagalismy (dluuugo) zalapala strasznie kulejac i znow tylko 3 gary,po dluzszym trzymaniu na gazie zalapala i zaczela chodzic, jednak po krotkiej jezdzie znow to samo, strzaly, dym i koniec. Znow pociagalismy - jak wyzej, po jakims czasie zaczela chodzic. Dzis rano odpalila i chodzi. Podstawiona przeplywka, regulator cisnienia paliwa, iskre daje na wszytskei cylindry, przy tych probach smierdzialo paliwem. Jak zalapywala, chodzily cylindry 1,2,3 - 4,5,6 nie ale iskra byla Paliwo jest. Macie jakies pomysly?
  4. dokaldnie bo do starej ety pasuje glowica od 2.0 lub 2.3 z koncowka ...731
  5. do starej ety: -glowica -lub walek rozrzadu ze sprezynami podwojnymi (zaworowymi), - kolektor ssacy od 2.5, -przepustnica od 2.5, - regulator cisnienia paliwa 3.0 bara, - wiazka plus komputer od motronika 1.3, - przeplywka na 083 lub 082, - sonda lambda 4 zylowa, -czujnik polozenia walu z mocowaniem i kolo przednie walu, - wtryski, - silniczek krokowy to chyba wszystko ja narazie mam zapakowane: kolektor,przepustnice,regulator cisnienia i walek na 7 podporach, i 325i ma ciezko,za kilka dni barany a na wiosne motronic ze sprezynami zaworowymi plus jakis soft do kompa
  6. bez urazy - hamowni ;) i pózniej
  7. to u mnie duzo zostalo dolozone ;) elektryka szyb duzy obc tempomat itd itp oczywiscie oryginalne ;)
  8. zalezy co rozumiesz slowo przerobka ? ;) wkladanie do auta czegos czego nie bylo - tzw doposazanie jak elektr. szyb itp ?
  9. slawo odpowiedział(a) na etiop temat w E30
    wustarczy ze zmienisz kompa na tego z 2.5 i przeplywke na numer z koncowka 082, bo 2.0 ma 083. Oczywiscie rozmawiamy tu o motroniku 1.3
  10. slawo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w E30
    a ja wlasnie nabylem duza skrzynke narzedziowa, wkrotce zdjecia
  11. strona na ktorej to bylo nie dzial, jednak mam ja zairchiwizowana, osoby konkretnie zainteresowane piszczcie na [email protected] z prosba o kopie tej strony
  12. slawo odpowiedział(a) na wookash_x temat w E34
    Skrzynia od m20 pochodzi do m50,przeciez chris mial w swoim 320 24v skrzynie od m20 PS jak juz tylko m50b25 lub b28
  13. slawo odpowiedział(a) na promarco temat w E34
    nie ma miarki 5hp22, jest sruba na jakis duzy imbus przynajmniej tak jest w 530i v8 ze skrzynia 5hp22
  14. slawo odpowiedział(a) na mlody325 temat w E30
    mam to samo!!! po wymienie na dyfer ze szpera zmienilem amory na spax regulowany i jak kola traca przyczepnosc wpadaja w wibracje - dzieje sie top tylko gdy auto stoi prosto w momencie kiedy juz stawia tyl czy to w prawo czy w lewo jest ok. przy lataniu bokiem tez jest ok to na 100% zle dobrany amor do sprezyny (moje sprezyny to czerwony h&r 40/40) PS zamienie spax regulowany na bilstein b6
  15. sprawdz jakie masz zwykle
  16. uniwersalne zawsze to jakes wujsce,proponuje oryginaly, czasami na allegro sie pojawiaja. Ale najpierw sprawdz jakie masz zwykle - po zdjeciu tapicerki zobaczysz - albo krzyze , albo rurki
  17. hahahaha :lol: :lol: text tygodnia!! już zapisuje na ścianie... :mrgreen: :cool2: jest na 100% tyle ze nie podlaczone,gdzies na jakiejs stronce polskiej o e30 bylo pokazanej jak ja podlaczyc
  18. dolot od 325 daje w granichach 20-30KM,gdzies juz na forum wykres zamieszczalem z hamowni - wykres byl(nie wiem czy jeszcze jest) na syndikat
  19. nie zgodze sie z Toba bo moja e30 z 86 roku ma ocynk
  20. slawo odpowiedział(a) na zochu temat w E30
    na www.e30.de masz opisane po kolei modyfikacje ety i superety lacznie z teoretycznymi przyrostami,poszukaj zreszta tu masz bezporedni link, wrog jest mocny w tych klockach: http://www.behindmatrix.com/e30/fotost/f00080/m20seite1.htm
  21. slawo odpowiedział(a) na tygrys temat w E30
    odrazu widac ze to stara eta - silniczek krokowy przy pokrywie zaworowej i dlugie waskie kanaly kolektora ssacego
  22. slawo odpowiedział(a) na strzelba temat w E30
    mialem to samo,3 z 4 "odkluczyly:" sie super jedna niestety rozwiercanie ;(
  23. a po to zeby miec cos indywidualnego ;) to po prostu czysta frajda miec mocna fure - zrobiona wedlug wlasnego pomyslu ale to trzeba czuc .. ;)
  24. pieknie - to Ty mnie zaraziles kiedys eta - tylko ja ja lekko dlubnalem. Bede w szczecinie niebawem to moze sie spikniemy na chwilke.Pozdro
  25. Ile koni? hyhy chyba 315KM

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.